Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejša ženska je nagravžna

Starejša ženska je nagravžna


Res je. Bila sem tekacica in kolesarka. Pa ne tista ta obsedena, tudi nobena suhica nisem bila, le tisto cvrstost sem imela ob zelo zenski postavi. Me je moj “pocil” po riti, pa ga je roka zabolela:). Potem.pa sem pri 38 rodila dvojcka, pa je sla moja postava iz pescene ure v sveco, noben sport vec ni pomagal:(

Še banana je trša od tvoje revščine. Tvoje bogastvo je salo in prašičji vamp. Kaj bi 18.letnice počele s tako stadion?

“starino”

Vampast zamaščen starec dobi lahk vsako. Za mlade bejbe s kurjo pametjo so rufiji, 20-25 min pa se že drgneta.

bo 18 letnica dala kakršnemukoli moškemu.

Predvidljive reakcije. Vecina zensk, ki se tukaj oglasajo, je krepko cez 35. Prepotentne odcvetele suhe slive, ki si domisljajo, da zgledajo vsaj 10 let mlajse, lol.

Sicer pa, seveda je tako, da se 35-45 letnice masovno posluzujejo vseh moznih metod, da bi bile konkurencne mlajsim, lepsim. To so leta, ko se religijozno uporablja vse zive drage kremice. Pudranje postane del vsakodnevnega rituala, da se skrije vse gube, ipd. Da se sedaj ne spuscam v vse ostalo.
Govorimo seveda o lovacah. Tako samskih kot vezanih, ki se vedno iscejo bigger better deal. Ker “srecno” porocenim matronam po vecini seveda dol visi za njihovo game over postavo. Tako nekako kot odsluzenim penzijonistkam, ki se ze 5 let niso dol dale.

če ti kaj ni všeč, se pač obrneš stran. Če imaš jajca, jim to v fris povej. Ampak nevzgojeni mamini sinčki si tega ne upate. Zdaj lahko gremo tebe ocenjevat, ni veliko plaž, kjer deca prodaja sladoled….
Kar se kozmetike in neurejenosti tiče, je pri nekaterih mlajših še slabše.
O steznikih razmisli, predno zineš. Lahko je zaradi posledic kakšne operacije, hibe ipd….
Ne veš kaj ima ta gospa za seboj (ne more jih biti toliko kot praviš),. Kdo si sploh ti, da sodiš drugim, oprosti?
Hujše stvari se dogajajo od tega kar ti opisuješ…
Nasvet: brigaj se zase, če ne moreš pomagati….

HAHAHAHA avtor misli da je car izpadu s takim debilnim pisanjem, a sladoled prodaja. Raje bi bil tiho, ker si izpadel en kekec z nizkim IQ

Stara baba je kot star avto. Ogromno kilometrov, drago vzdrževanje… Ali pa kot bazen. Drago vzdrževanje za malo užitka.

New Report

Close