Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu starejše dame

starejše dame

Tole kar drži, si veliko bolj sproščen, pa jasno, da moraš malo probavat, da ne rata prevelik dolgcajt. Ampak bistvo je pa, da z leti veliko bolj uživaš.
Tudi seks je učenje, predvsem spoznavanje samega sebe, pa tudi partnerja, tega ti pa ne da nobena tehnika.

Sori, ni šanse , da starejšemu moškemu stoji tako, kot 20-letniku.

…ja, seks z mlajšim je super. Preverjeno in priporočam. 🙂 ..balzam za dušo in telo. Stara sem 56 let

In kolk stare mas rada.

No mehikanka kolk stare maš rada da vidim če pridem v tvojo lestvico

No mehikanka kolk stare maš rada da vidim če pridem v katero od tvojih kategorij.

He he, kako ste me nasmejali, ko ste se takole postavili v vrsto :-)…ma moj namen je bil predvsem osvestit dame, ki niso več tako mlade in jih v tem spodbujat. Privoščim vsaki, da to doživi vsaj enkrat v življenju, seveda, če si želi. Menim pa, da si vsaka v sebi ( če že ne večina) to želi. Mladi moški se zelo potrudijo, me pa tudi.
Kljub temu je odločitev na posamezniku. Hočem samo to povedat, da mi je ta iskušnja bila lepa in ni mi žal. Življenje pa itak teče dalje 🙂 Uživajte vsi, če že v drugem ni vse glih idealno, vsaj malo sprostitve na ta način…dobro dene 🙂

Seveda imamo moški veliko fantazij o starejših ženskah, recimo sam spada med tiste, ki jih tiste do 25 let ne zanimajo, do 30 morda, višje starosti pa use dokler je ženska v “formi” pa so seveda najboljše.
Marsikdo res starejše ženske zbira kot trofeje, drugim pa je pomebneje, da pridobi kakšno izkušno ženske in jo zadovolji, seveda tako, da sta oba srečna 😉

Ferbčna in kaj zdaj jaz ne znam prebrat?

Iz lastnih izkušenj vem, da stvari ki jih zdaj po več kot 20. letih počneva s partnerko si v začetku ne bi niti upala pomislit. Za sebe lahko povem, da sem si želel marsikaj ampak da sva prišla do te točke kjer sva zdaj je pa bil potreben čas. Ne bom razglabljal o podrobnostih najinega spolnega življenja, a lahko povem, da sva po tolikih letih včasih oba prav presenečena nad najinim spolnim življenjem.
No kot sem že omenil, za dober sex je potreben čas in veliko medsebojnega zaupanja. Brez da partnerju zaupaš svoje želje in on tebi svojih pač obtičiš v monotonosti.

dej KEKI napiš mal kaj počneta, me prav zanima če je to sploh kej tazga, da bi bilo vredno o tem pisat.Dej napiš ene par variant.

@enataka: ni pomembno kaj midva počneva. V tem sploh ni poanta. Poanta je v tem, da si pri sexu po toliko letih skupnega življenja še vedno zadovoljen in ti zadeve ne postanejo monotone in rutinirane. Določene stvari v začetku dokler se partnerja še ne poznata najbolj si pač ne zaupata svojih želj, pozneje če stvari tečejo tako kot bi morale je to možno.

že mogoče, že mogeče….ampak forum je zato, da si izmenjamo kakšno izkušnju in napišemo kakšen dober predlog (v tem primeru npr. pozo), saj te nihče ne pozna in ne bodo za teboj kazali s prstom.Po drugi strani me pa zanima, kakšen sex je to, da tako dolgo traja-izkušnje, izkušnje.
Le potrudi se malo in napiši kako to ti delaš, da je žena tako zelo zadoovljena in zadovoljna.

Ah daj no ena taka. Ena poza ti ne reši sexualnega življenja. Bistvo je v zaupanju in poslušanju.

saj,saj….zanima me, kaj hudiča 8kaj hudiča) si ti želiš in kaj si ona želi….dej povej, dej no, povej !!!

Trdega v ritici.

jao bože moj, a to je vse, al kaj ?

Mene pa zanima če je velik starejših dam ki si želijo mladeniče in kje se skrivajo? Vpašanje zastavljam predvsem damam

v votlinah čakajo zavite v kože bizonov……

Men so všeč sugice od 18 pa do 45 nekje, če je sexy, mlada diši po ribah, stara pa smrdi po ribah, tako je moje mišlenje!
lp

Kje se skrivajo starejše? Še najlažje jih najdeš v naših toplicah, kamor zahajajo starejše Nemke in Avstrijke, ki poleg drugega iščejo tudi intimne užitke. Če si (relativno) mlad in postaven, sploh ni problema, se da služit s tem. Kako pa navežes stik z germanskimi potrebnicami, pa je stvar iznajdljivosti, poguma in mogoče tudi kančka sreče.

No pa je kdo na tem forumu ki je šel v toplice in prakticiral, naj to deli z nami.

hahaaaaaa, no, na to boš moral pa mal dlje počakat 🙂

Nad 40 so super…stara koka dobra supa..mmmmm

Jaz imam dobro izkušnjo z mlajšimi ljubimci. Vsa pohvala ,zelo dobri v vsemu…Tko da tista pač ki ni probala res ne more kritizirati. Lep dan še naprej

New Report

Close