Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejši moški

Starejši moški

bivša bila 45+. Seks fenomenalen. Brizgala iz lule dok ga imela v riti

Temu se reče urniska inkontinenca, pervert…. pipca spušala zaradi dotrajanosti, ne iz njenega užitka za tvoj užitek.

Ta razlika ni takooooo velika, meni osebno sicer je, jaz sem za razliko do 10 let, ampak prava kriza nastane, ko se preskoči generacija – ko bi bil lahko njen oče. Pri trinastih težko, torej ni še krize. Samo pazi – mora biti pa res velika ljubezen, ker razlike vseeno so večje, kot med vrstniki.

Temu se reče urniska inkontinenca, pervert…. pipca spušala zaradi dotrajanosti, ne iz njenega užitka za tvoj užitek.
[/quote]

aha tk je pri tebi

Kozlala bo, če bo kdaj živela s takimi, kot si ti, Netolerantnimi. ki ne morejo osvojiti 25-letnice.

S čim pa lahko danes 25-letnik osvoji 25-letnico? S tapkanjem na ekranček? S tem, da lahko v enem dnevu trikrat, ali štirikrat.

Da bi jo peljal na večerjo za 140 evrov, to pa ne, ker praviloma tega denarja nima…

Če pa že slučajno ima, je zelo verjetno dilerska baraba, ki bo punco prej ali slej začel prodajati…
Da bo imel za drogo, “zagonski kapital”… Fuj, mladci.

Kozlala bo, če bo kdaj živela s takimi, kot si ti, Netolerantnimi. ki ne morejo osvojiti 25-letnice.

S čim pa lahko danes 25-letnik osvoji 25-letnico? S tapkanjem na ekranček? S tem, da lahko v enem dnevu trikrat, ali štirikrat.

Da bi jo peljal na večerjo za 140 evrov, to pa ne, ker praviloma tega denarja nima…

Če pa že slučajno ima, je zelo verjetno dilerska baraba, ki bo punco prej ali slej začel prodajati…
Da bo imel za drogo, “zagonski kapital”… Fuj, mladci.
[/quote]

Na večerjo za140 eur bo 25 letnica hodila, ko jih bo tudi sama zaslužila. Zakaj pa misli, da lahko pričakuje, da jo mora tip vodit na oborke za 140 eur? Fnensi? Če jih sama zasluži, potem lahko upravičeno od tipa to tudi pričakuje, ali pa plača sama, zakaj pa ne …

Tudi jaz pri 25ih nisem hodila na obroke za 140 eur, pa mi denar sploh ni bil že takrat problem, niti mojim partnerjem ne.. Ker mi je bilo to BZVZ, sem pač tak tip ženske, da mi to ne pomeni dosti ali pa “vse”. Mi je pa pomenilo, če mi je tipson sam skuhal doma in nekateri so prav razturali- in jaz njemu tudi, z veseljem – pa ni bilo vedno potem hopacupa, o ne :). Ampak imam pač to srečo, da sem imela vedno moške, ki jim “futr” ni bil prioriteta, niti način prisotpa ali osvajanja 🙂 Tako, kot meni ne.

No, moj brat se je zaljubil in živel s približno toliko mlajšo, pa ne bi nikoli več. Zanj je bila kot partnerka enostavno preotročja, stalno je hotela žurat, hodit naokrog, potem vse tiste njene kričeče prijateljice, pa družbena omrežja, pa imidž … Kolega je ubodel celo skoraj 20 let mlajšo, njen oče je bil isti letnik. Zdaj izbira samo še par let starejše.

Ampak to so posamezni primeri, pa tudi, če je večina takih. Pomembno je, kako čutita vidva. Sicer je zdaj zaenkrat samo simpatija in še ne veš, ali bo kaj iz tega. Jaz bi ti rekla, da forsiraj ravno ne, ker boš mlada živela s starcem (to je dejstvo, in pri moškem gre po 40. letu pogosto strmo navzdol) in se mu boš morala prilagajat. Plus, tako stari očetje nimajo vedno energije za dojenčke, malčke … in bo večji del ukvarjanja z otroki na tebi. Spet neko pavšalno mnenje, ampak pogosto je točno tako.

sploh se ne oziraj na to kako reagira okolica. Raje razmisli o svojih željah, ambicijah ter predstavi o svoji prihodnosti in si poizkušaj predstavljati situacijo čez 10,15 let iz vseh zornih kotov.


Ko preberem kaj bo čez 10, 15 let dobim ošpice. Si za vse v življenju tako premišljevala?


Ko preberem kaj bo čez 10, 15 let dobim ošpice. Si za vse v življenju tako premišljevala?
[/quote]

Odgovorne ženske to počnejo, ja. Sploh kar se družine tiče.

Odgovorne ženske to počnejo, ja. Sploh kar se družine tiče.
[/quote]Za 10, 15 let naprej planirajo VSE?

Hm,odkar vem me prvlacjo starejsi moski. Fuuul. Ze v srednji k sm bla stara 17,sm bla zacopana v enga k je mel 28 let. Moj bivsi Adam zdej,je bil str 52,jst sm 33. Ko sva zacela je bil on 50 jst 30. Mene to noro rajca. Men so starejsi bli od nekdaj fuuuul vsec. Ce dobr pomislim sploh nkol nisem mela vrstnika 😀

Aja,pa to ceneno psihologija kao da podzavestno iscem ocka,mi prsparejte ker sploh ne drzi. Pa ne bi razglabljala svoje vzgoje,but trust me,mela sem fotra celo zivljenje prisotnega pri mojem odrascanju.

"Življenje in Svoboda"

Meni se zdi prestar. Vse kar je čez 10 let je preveč. Ti še nimaš otrok, on verjetno ima. Tebi bo verjetno on čez čas premalo sledil. Leta se pač poznajo), njemu pa boš mogoče premalo razgledana in izkušena ali pa če tako rečem modra (23 letnice ste otročje za zrelega moškega, še več mislim, da se en povprečen moški niti ne bi želel kaj resnega imeti s tako mlado žensko. Večina ima dovolj dva otroka in so pri 40 + nerazpoloženi za nočna vstajanje, jokanje otrok, skrb za otroka, hojo na govorilne ure (kjer bo kot stari oče)…Ma, ne bo enostavno za resno zvezo, verjemi. Odloči se pa sama. Srečno kakorkoli.

Načelno bi rekla, da ni problema. Sem bila v enaki situaciji, sicer je od tega že 20 let. Razlika v letih? Točno 1 mesec ….. in 23 let. Bila sva skupaj 8 let in potem ugotovila, da sva kljub vsemu preveč različna, iz popolnoma drugih razlogov kot je starost. To se dogaja tudi vrstnikom. Sva pa še danes odlična prijatelja. In ni mi žal, niti za minuto. Seveda pa je odvisno ali si ti želiš otroke, on pa jih že ima itd…..

Kaj me moti pri vaju? Jaz sem bila sigurna od prve minute. Če sprašuješ na forumu potem vseeno nekaj ni čisto v redu, sicer te mnenje okolice niti ne bi zanimalo.

avtorica, nč bat…., starejši moški so kot vino poooonočiii, posebej tisti športno natrenirani pri 40 tih letih do daske naspidirani, ta dr mr moreš probat, hehe…

https://www.youtube.com/watch?v=3WBYCsGQSkE

Imela si, samo vprašanje, kakšen je bil pa “vajin odnos”.

Tudi moja sorodnica se je poročila s 25 let sarejšim in živela z njim do njegove smrti, cca 15 lwt kasneje. Predvsem iz razloga, ker ni imela “rdeče niti ” v odnosu s svojim očetom – je bil ta prisoten sicer v njihovi družini, samo do nje brez čustvenega odnosa, nikoli ji ni dal vedeti, da jo ima rad, da jo podpira- mu je bilo praktično vseeno. Življenje je spolzelo mimo njiju kar se odnosa tiče.

Na večerjo za140 eur bo 25 letnica hodila, ko jih bo tudi sama zaslužila. Zakaj pa misli, da lahko pričakuje, da jo mora tip vodit na oborke za 140 eur? Fnensi? Če jih sama zasluži, potem lahko upravičeno od tipa to tudi pričakuje, ali pa plača sama, zakaj pa ne …

Tudi jaz pri 25ih nisem hodila na obroke za 140 eur, pa mi denar sploh ni bil že takrat problem, niti mojim partnerjem ne.. Ker mi je bilo to BZVZ, sem pač tak tip ženske, da mi to ne pomeni dosti ali pa “vse”. Mi je pa pomenilo, če mi je tipson sam skuhal doma in nekateri so prav razturali- in jaz njemu tudi, z veseljem – pa ni bilo vedno potem hopacupa, o ne :). Ampak imam pač to srečo, da sem imela vedno moške, ki jim “futr” ni bil prioriteta, niti način prisotpa ali osvajanja 🙂 Tako, kot meni ne.
[/quote]

Samo omenil sem, da še nikoli v zadnjih 50-ih letih mladi niso imeli tako malo denarja. Seveda v povprečju.

Ker še nikoli v zadnjih 50-ih letih ni bilo toliko fantov na drogi.
Ter odvisnih od najnovejšega modela mobilca, ki stane 800-1200 evrov. Pa čeprav ga mogoče dobiš na obroke…

In seveda s tvoje strani ČISTO NAPAČNO: vse mlade punce sodiš po sebi.
Če tebi ni bilo do večerje za 140 evrov, je danes mnogim puncam. Sploh, če so vsaj dva meseca bile z nekom, ki mu 100 evrov ni problem…

Pa tem puncam ni samo do večerje, tudi do fensi šmensi cunjic in še česa.

Današnja mladenka “stane” med 350 in 800 evrov mesečno.

A da to lahko luzerček na sociali, ali zaposlen mulček z 700-900 evrov financira?

NE MORE, niti slučajno.

Samo omenil sem, da še nikoli v zadnjih 50-ih letih mladi niso imeli tako malo denarja. Seveda v povprečju.

Ker še nikoli v zadnjih 50-ih letih ni bilo toliko fantov na drogi.
Ter odvisnih od najnovejšega modela mobilca, ki stane 800-1200 evrov. Pa čeprav ga mogoče dobiš na obroke…

In seveda s tvoje strani ČISTO NAPAČNO: vse mlade punce sodiš po sebi.
Če tebi ni bilo do večerje za 140 evrov, je danes mnogim puncam. Sploh, če so vsaj dva meseca bile z nekom, ki mu 100 evrov ni problem…

Pa tem puncam ni samo do večerje, tudi do fensi šmensi cunjic in še česa.

Današnja mladenka “stane” med 350 in 800 evrov mesečno.

A da to lahko luzerček na sociali, ali zaposlen mulček z 700-900 evrov financira?

NE MORE, niti slučajno.
[/quote]

Pa kje zaboga najdete tako materialistične ljudi?! Dajte pogledati na dolgi rok, če imaš otroke, gre ves denar za njih, njihove hobije, njihovo varstvo, njiho o opremo in za dom, ki ga želiš imeti čim lepši. 140 evrov da vsak povprečno fonančno stoječ oče, ko gre 2x v Hoferja, pa iz tega ne dela galame, ampak je ponosen, da lahko sfinancira cel voziček hrane za svojo familijo.
Moški moje generacije (okrog 40) so ali v zvezah z ženskami svoje generacije ali pa imajo z odnosom do žensk problem in nenehno menjavajo 25 letnice. Tako da ne skrbi, za avanturo bo pripravljen, problem bo, ko boš želela otroka, pa se bo izmikal ali poniknil – na Tajsko ali pa v Kočevje. Le pazi, da z njim v leru ne preživiš do 35. leta, ko bo tvoj materinski vlak odpeljal mimo…srečno! In če bosta otroke slučajno imela, se pripravi, da boš šotorila sama z otrokom ali pa boste z malčkom hodili na dupust v Hotel Delfin. Razen če ni adrenalinski odvisnik, pri teh je pa spet bojazen, da bo pri 50ih omahnil s kakšnega hriba.. Samozadostna moraš biti v vseh pogledih pa itak preden se spustiš v zvezo, sploh. Torej, najprej služba, potovanja, svoj dom, svoja kuhinja, svoj pralni stroj. Vse to že imaš? Srečno!

Pa kje zaboga najdete tako materialistične ljudi?! Dajte pogledati na dolgi rok, če imaš otroke, gre ves denar za njih, njihove hobije, njihovo varstvo, njiho o opremo in za dom, ki ga želiš imeti čim lepši. 140 evrov da vsak povprečno fonančno stoječ oče, ko gre 2x v Hoferja, pa iz tega ne dela galame, ampak je ponosen, da lahko sfinancira cel voziček hrane za svojo familijo.
Moški moje generacije (okrog 40) so ali v zvezah z ženskami svoje generacije ali pa imajo z odnosom do žensk problem in nenehno menjavajo 25 letnice. Tako da ne skrbi, za avanturo bo pripravljen, problem bo, ko boš želela otroka, pa se bo izmikal ali poniknil – na Tajsko ali pa v Kočevje. Le pazi, da z njim v leru ne preživiš do 35. leta, ko bo tvoj materinski vlak odpeljal mimo…srečno! In če bosta otroke slučajno imela, se pripravi, da boš šotorila sama z otrokom ali pa boste z malčkom hodili na dupust v Hotel Delfin. Razen če ni adrenalinski odvisnik, pri teh je pa spet bojazen, da bo pri 50ih omahnil s kakšnega hriba.. Samozadostna moraš biti v vseh pogledih pa itak preden se spustiš v zvezo, sploh. Torej, najprej služba, potovanja, svoj dom, svoja kuhinja, svoj pralni stroj. Vse to že imaš? Srečno!
[/quote]
A bejž no, pod samostojnost kokoš šteje potovanjca? In ti boš imela družino praviš?

Samo omenil sem, da še nikoli v zadnjih 50-ih letih mladi niso imeli tako malo denarja. Seveda v povprečju.

Ker še nikoli v zadnjih 50-ih letih ni bilo toliko fantov na drogi.
Ter odvisnih od najnovejšega modela mobilca, ki stane 800-1200 evrov. Pa čeprav ga mogoče dobiš na obroke…

In seveda s tvoje strani ČISTO NAPAČNO: vse mlade punce sodiš po sebi.
Če tebi ni bilo do večerje za 140 evrov, je danes mnogim puncam. Sploh, če so vsaj dva meseca bile z nekom, ki mu 100 evrov ni problem…

Pa tem puncam ni samo do večerje, tudi do fensi šmensi cunjic in še česa.

Današnja mladenka “stane” med 350 in 800 evrov mesečno.

A da to lahko luzerček na sociali, ali zaposlen mulček z 700-900 evrov financira?

NE MORE, niti slučajno.
[/quote]

Kaj ma današnja “mladenka za koštat” mladega moškega=nekje sovrstnika med 350 in 800 eur mesečno? Lepo te prosim? Če sama ni sposobna toliko zaslužit ( tudi preko študentskega servisa) za svoje potrebe alias umetne trepanice, umetne nohte, kozmetičarko, kozmetiko, pa še kakšno 100ko, da tipa včasih tudi ona počasti), potem se nima kaj zveze it – oziroma si naj na čelo prilepi listek ” sem sponzoriranka, rabim sponzorja”.
Pa kje piše, da MORA tip to zagotavljat?) Vsak pameten fant se bo ognil takega dekleta – če je njen sovrstnik, zagotovo – druga kategorija v takem primeru so edinole sugga daddyji, taki si jih pa namenomajih “kupujejo”…. Kupujejo si “meso”; Ko se naveličajo, jo zamenjajo pa za drugo sveže meso.

Pa neko zvezo se ne vrednosti samo z nekimi “večerjami”, no. Preživeto. Pa nisem noben stradl ali stiskačica, da ne bo pomote – si privoščim, tudi potovanja, najraje – samo mi pa sže etudi dlje kot do lat, pardon samo teh “večerij” za 140 eur. Vedno mi je. Zguba časa in včasih nepotrebno pridobivanje kalorij :))))

Samo omenil sem, da še nikoli v zadnjih 50-ih letih mladi niso imeli tako malo denarja. Seveda v povprečju.

Ker še nikoli v zadnjih 50-ih letih ni bilo toliko fantov na drogi.
Ter odvisnih od najnovejšega modela mobilca, ki stane 800-1200 evrov. Pa čeprav ga mogoče dobiš na obroke…

In seveda s tvoje strani ČISTO NAPAČNO: vse mlade punce sodiš po sebi.
Če tebi ni bilo do večerje za 140 evrov, je danes mnogim puncam. Sploh, če so vsaj dva meseca bile z nekom, ki mu 100 evrov ni problem…

Pa tem puncam ni samo do večerje, tudi do fensi šmensi cunjic in še česa.

Današnja mladenka “stane” med 350 in 800 evrov mesečno.

A da to lahko luzerček na sociali, ali zaposlen mulček z 700-900 evrov financira?

NE MORE, niti slučajno.
[/quote]
350-800 hahaha
Za ta dobiz se ji pa ne splača starih jajc gledat.
Se naša čistilka ima več neto plače, pa ima samo os in dela 6-7h na dan in 5dni v tednu in se to samo dopoldan.
Katera lepa in mlada bo starega konja 24/7 gledala za 800.?
Od vsaj 5000 na mesec, e to je že možno
A si smešen no

samo povem. moj je starejši 9let. pred 20 leti to ni bil problem, sedaj pa je…..pa je samo devet let starejši in res je preveč razlike…..vsaj pri nama je tako- žalostno


Moški med 35 in 60 let se res ne ozirajo za 45 letnicami. Si bo pač morala poiskati mlajšega.
[/quote]

Nekatere čez 40 zgledajo fenomenalno in nikoli ne bi rekel da imajo toliko let. Tako da za kom letajo in kom ne bi se dalo. Če si privlačen boš vedno zanimiv. Če si zamorjen si ko neka mona kisla limona pač.

Ko sem bila 20 in on 38 sva se spoznala..
Po enaindvajsetih letih sva se vedno skupaj, s kupom otrok
Leta niso garancija,ne za srečo ne za razhod, to je odvisno samo od vaju
In ja govorili bodo pa vedno 😄

Veliko je takšnih parov še z večjo razliko v letih. Če se boš ozirala na mnenja okolice, potem raje ostani pri svojih vrstnikih.
Poznam kar nekaj parov s še večjo razliko ( npr. izgledata kot oče in hči ali obratno) pa lepo vozijo skozi življenje. Marsikdo jih “vlači po zobeh”, ampak se na to ne ozirajo.
Ti pa le dobro premisli, kaj sploh hočeš, če že tukaj sprašuješ za mnenja.
[/quote]Vidiš, kako si dvolična. Lelju si pa vrgla pod nos, koliko je starejši od tebe.

New Report

Close