Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu starejši tip

starejši tip

Julija sem spoznala precej starejšega moškega..(ubitvu ima 37 let več od mene)..Odlično sva se ujela že prvič..
Po 1 mesecu me je povabil na morje in sicer high class počitnice (na jahto, ki jo imajo skupaj s drugimi precej premožnimi kolegi)…Drugače je pal zame popolni tip…nesramno bogat, kul oseba,precej starejši, odličen izgled za svoja leta, ogromen korenjak u hlačah….itd.
Zanima me vaše mnenje kaj si mislite o tem nasplošno, o teh počitnicah..jih odobravate, se vam ne zdijo prav, skratka raba bi kak komentar na to stvar…
Loh pa tu mal komentirate kko se vam zdijo te sex zveze s precej starejšimi tipi..

Hvala za komentarje

Ni nič napačno če si ti uživala

In zakaj si z taksnim vrpasanjem prisla sem,…ocitno si to zelis, nisi pa se nikoli tega v resnici dozivela, ce ti je tako fajn, zadrzi to za sebe, mislim pa samo, da se ti po takih dozivetjih samo sline cedijo, resnicno si pa ena na suhem, ne pa na jahti,..pa brez zamere, take ki to res dozivijo, so tiho in uzivajo, trola,…

Ce bi bila na moji jahti in o tem zelela razpravljati na teh straneh, bi naslednjic ne padla v morje, pac pa nekje na skale,….

a maš jahto?..glej nism povedla ne kdo je gospod ne kaj je ne nič..tako da sm zgolj anonimvo prašala ali to res tako obsojate?

New Report

Close