Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu starejšo

starejšo

me zanima če si dame stare  70 let ali več še kdaj zaželijo nežnosti kakšnega moškega si želijo o čem sanjajo

Jaz pri 71ih še vsaj 2x na teden,sem še vitalna

U lepo  .  Po moje jo nisi nikol šparala da si še zdaj želiš

Mogoče

Odgovor na objavo uporabnika
Mici433, 11.02.2024 ob 07:45

Mogoče

IN kaj ti paše  v čem uživaš

eno tako si želim spoznat in poklepetat z njo

Pa pusti kak kontakt..jaz bi tudi kaj mlajšega

Odgovor na objavo uporabnika
Mici485, 11.02.2024 ob 09:46

Pa pusti kak kontakt..jaz bi tudi kaj mlajšega

Od kje pa prihajaš? 26-letnik je premlad ali? 🙂

Nisi premlad,mladec

Iz kje pa si, katerih koncev? 🙂

Jaz Bi te tudi rad spoznal

Okolica Ljubljane, pusti mail

drage dame pišite [email protected]..vse se dogovorimo lep dan vsem ki iščete upam da tudi najdemo kar iščemo

Mici če te zanima piši… Mladenic v 30ih iz okolice lj…. [email protected]

    Zgrožena sem, kako mlajši kaj takega sploh lahko sprašujete sicer pa vam ni zamere. Meni nihče ni povedal, da duša večno ostaja mlada, z istimi potrebami in željami, telo pa nas počasi zapušča na cedilu. Seveda pa je vse odvisno od spošnega zdravja. Jaz še vedno smučam, planinarim, potujem, delam pilates, kljub določenim kroničnim težavam imam kup dejavnosti. Kaj naj bi zapečkarji mojih let z menoj, ko pa vsi iščejo le pomoč in postrežbo??

    Imam ponudbe za slednje, včasih se pojavi tudi kakšen mladec, lahko bi bil moj vnuk a ta išče le naivno staro gospo z denarjem.

    Odgovor na objavo uporabnika
    duša je mlada, 12.02.2024 ob 09:54

    Zgrožena sem, kako mlajši kaj takega sploh lahko sprašujete sicer pa vam ni zamere. Meni nihče ni povedal, da duša večno ostaja mlada, z istimi potrebami in željami, telo pa nas počasi zapušča na cedilu. Seveda pa je vse odvisno od spošnega zdravja. Jaz še vedno smučam, planinarim, potujem, delam pilates, kljub določenim kroničnim težavam imam kup dejavnosti. Kaj naj bi zapečkarji mojih let z menoj, ko pa vsi iščejo le pomoč in postrežbo??

    Imam ponudbe za slednje, včasih se pojavi tudi kakšen mladec, lahko bi bil moj vnuk a ta išče le naivno staro gospo z denarjem.

    Koliko pa si mlada, če ni skrivnost, od kje pa prihajaš?

     

    Tudi jaz bi se malo nezno pocrkljal s starejso zensko. Ce si za, se javi na [email protected]

    Mene Denar ne zanima

    Pusti kontakt

    Zadnji naj ugasne luč

    Duša….popolnoma se strinjam s tabo. Ni vsak za vse. Sem zrelih let, novopečen penzioner. Tako kot ti sem aktiven, v gibanju in naravi, kar mi največ pomeni. Ne gre pa brez dobre družbe.  Če si želiš…v kar rahlo dvomim..si dobrodošla :)))

    [email protected]

    Vitalna in še polna življenja, če ostane še kak zame.

    Jožica….jaz bi bil tvoj…..

    Odgovor na objavo uporabnika
    Anonimno4129, 12.02.2024 ob 10:02

    Koliko pa si mlada, če ni skrivnost, od kje pa prihajaš?

     

    Žal si zama premlad, bi mislila, da varujem vnuka. (se šalim)

      Razumem gospo, ki je napisala, da se telo stara, dusa pa ostane mlada. Povsem razumljivo je, da zenska v letih pac nima vec  idealne postave. Nekaterim od nas to ni take pomembno, saj to tudi pricakujemo. Vsa cast tistim, ki vam je se vedno do spolnosti. Lahko se mi kaksna javi, cetudi samo za pogovor. Mail sem napisal v prejsnjem komentarju

    Odgovor na objavo uporabnika
    Osamljen, 12.02.2024 ob 14:14
      Razumem gospo, ki je napisala, da se telo stara, dusa pa ostane mlada. Povsem razumljivo je, da zenska v letih pac nima vec  idealne postave. Nekaterim od nas to ni take pomembno, saj to tudi pricakujemo. Vsa cast tistim, ki vam je se vedno do spolnosti. Lahko se mi kaksna javi, cetudi samo za pogovor. Mail sem napisal v prejsnjem komentarju

    koliko si star in s čim se ukvarjaš? lp

    New Report

    Close