Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stari, debeli, smrdljivi dedci, ki se slinijo po mladih

Stari, debeli, smrdljivi dedci, ki se slinijo po mladih

In kaj se ti obremenjuješ z tem?

In kaj se ti obremenjuješ z tem?
[/quote]

Tako vprašanje lahko postaviš vsaki temu tu na MON-u?

Sicer pa, imaš kak odgovor na zastavljeno vprašanje ali zakaj si odprla temo?

In kaj se ti obremenjuješ z tem?
[/quote]

Tako vprašanje lahko postaviš vsaki temu tu na MON-u?

Sicer pa, imaš kak odgovor na zastavljeno vprašanje ali zakaj si odprla temo?
[/quote]

Ne, to vprašanje lahko postavim, samo takim butastim temam, kot je tvoja.

Sem dec 55 let star pa mam najraje mlade punce okol 18 do 25 let menda ja kdo ne misli da bomo pa zarad svojih let iskali svoje sovrstnice najbolse so mlade disece mladostnice ki se pustijo razvajat

To kaj bi ti imel, in kaj je tvoja realnost, sta dva različna pojma.

Tako se govori!
Avtorica je razočarana, saj jo najbrž pri njenih letih nihče več niti ne povoha, pa sedaj tu izliva svoj bes.

Sem dec 69 let star (pustimo to, da zgledam, tako pravijo, 60 ali največ 62) in se ravno menim z eno 19-letno kelnarco za masažo, ali kaj več.

Pustimo sedaj to, ali bo masaža, ali mogoče seks, pustimo sedaj to, ali bo to 50 ali 100 evrov.
Tudi če bo le masaža, bom čisto zadovoljen, kajti 50 let razlike, to pa je nekaj…

S 60-letno pa pač nikoli, tudi če mi plača tistih 50, ali 100 evrov, da se dobim z 19-letnico še vsaj enkrat…

Ko se boste posmehovali, da pa moramo mi stari plačat, vas bom vprašal le, če mislite, da boste vi pri sedemdesetih dobili 50 let mlajšo kar tako, iz dobrodelnosti…

Pa še to: če ne dobi mlada kelnarca v kafiču niti 30 evrov dnevno, ji je 50 evrov za 50 minut masaže super honorar!

Seveda pa lahko kadarkoli poskusi masirat elitneže za 350 evrov… Ampak taki bodo za tak denar privlekli zraven še svojo prijateljico, ali prijatelja.

Sem dec 69 let star (pustimo to, da zgledam, tako pravijo, 60 ali največ 62) in se ravno menim z eno 19-letno kelnarco za masažo, ali kaj več.

Pustimo sedaj to, ali bo masaža, ali mogoče seks, pustimo sedaj to, ali bo to 50 ali 100 evrov.
Tudi če bo le masaža, bom čisto zadovoljen, kajti 50 let razlike, to pa je nekaj…

S 60-letno pa pač nikoli, tudi če mi plača tistih 50, ali 100 evrov, da se dobim z 19-letnico še vsaj enkrat…

Ko se boste posmehovali, da pa moramo mi stari plačat, vas bom vprašal le, če mislite, da boste vi pri sedemdesetih dobili 50 let mlajšo kar tako, iz dobrodelnosti…

Pa še to: če ne dobi mlada kelnarca v kafiču niti 30 evrov dnevno, ji je 50 evrov za 50 minut masaže super honorar!

Seveda pa lahko kadarkoli poskusi masirat elitneže za 350 evrov… Ampak taki bodo za tak denar privlekli zraven še svojo prijateljico, ali prijatelja.
[/quote]
ampak ta 19 letnica, ki se bo z tabo, 69 letnim starčkom, dala dol, je zelo boga, da je punca padla na takšno dno.

Če je zelo boga, ji bo starček pri 69 prava odrešitev, saj lahko on z vso ljubeznijo, razumevanjem in tudi finančno skrbi (poskrbi) zanjo. Prav tako jo lahko razumevajoče posluša, ji svetuje in ji naredi življenje manj ubogo, če tako sploh je. Mislim, same predpostavke.

Stara baba župa slaba!


Boga je zato,ker je spadla v življenju, da mora biti pri 19 letih z starčkom, starim 69let, zaradi tega ali onega razloga. Tvoje pretpostavke so pa normalne, da človek, ki ji je lahko dedek, jaha po njej.

A novega Pasata si pa starček sme kupiti? Ali je samo stara Škoda letnik 2001 primerna zanj? A s tem novim Pasatom sme peljati 19 letnico domov, če dežuje na primer, in ji na ta način menda do konca uničiti življenje, oziroma, ali ni punca še bolj na dnu, če z dna pride mokra domov? (Ali punce na dnu sploh imajo dom?)
Mogoče bi se pa po splošni ljudski modrosti svetovalo dekletom na dnu, da si izberejo starčke? Ker same in vsi ostali mlajši so jih do srečanja s starčkom že itak spravili na dno, in se bo z obnemoglim slinastim starčkom mogoče ponovno postavila na noge in odlepila od dna.


Boga je zato,ker je spadla v življenju, da mora biti pri 19 letih z starčkom, starim 69let, zaradi tega ali onega razloga. Tvoje pretpostavke so pa normalne, da človek, ki ji je lahko dedek, jaha po njej.
[/quote]

Običajno jahajo dekleta, samo malo tehnične korekture, a veš, pa brez zamere.


Boga je zato,ker je spadla v življenju, da mora biti pri 19 letih z starčkom, starim 69let, zaradi tega ali onega razloga. Tvoje pretpostavke so pa normalne, da človek, ki ji je lahko dedek, jaha po njej.
[/quote]

Običajno jahajo dekleta, samo malo tehnične korekture, a veš, pa brez zamere.
[/quote]
Itak Nevenič.

Ma mi gre na Q, da se ustvarja neka fama, da kao 69 letni starček ne more ustrezno skrbet za 19 letnico, ali pa, da kaj takega sploh ni primerno, oziroma celo družbeno škodljivo.

Sem dec 69 let star (pustimo to, da zgledam, tako pravijo, 60 ali največ 62) in se ravno menim z eno 19-letno kelnarco za masažo, ali kaj več.

Pustimo sedaj to, ali bo masaža, ali mogoče seks, pustimo sedaj to, ali bo to 50 ali 100 evrov.
Tudi če bo le masaža, bom čisto zadovoljen, kajti 50 let razlike, to pa je nekaj…

S 60-letno pa pač nikoli, tudi če mi plača tistih 50, ali 100 evrov, da se dobim z 19-letnico še vsaj enkrat…

Ko se boste posmehovali, da pa moramo mi stari plačat, vas bom vprašal le, če mislite, da boste vi pri sedemdesetih dobili 50 let mlajšo kar tako, iz dobrodelnosti…

Pa še to: če ne dobi mlada kelnarca v kafiču niti 30 evrov dnevno, ji je 50 evrov za 50 minut masaže super honorar!

Seveda pa lahko kadarkoli poskusi masirat elitneže za 350 evrov… Ampak taki bodo za tak denar privlekli zraven še svojo prijateljico, ali prijatelja.
[/quote]
ampak ta 19 letnica, ki se bo z tabo, 69 letnim starčkom, dala dol, je zelo boga, da je punca padla na takšno dno.
[/quote]

Nič ni boga, le rabi denar, kot večina mladih punc.
In lepo kelnarinaprej, dvakrat, trikrat mesečno pa po 50 ali100 evrov.

Torej ne štanca (kot je prostitucija) od 9 do22. ure, verjetno z vsakim, ki pride na vrata, ampak tako občasno, z enim, lahko tudi z dvema, za kakšno boljšo cunjico ali nov mobilc.

Ne gre za dno, ampak za realnost, da je stanovati v Ljubljani v podnajemu, pa imeti le 600 ali 650 evrov dohodka na mesec, težka…

… Jaz sprašujem, od kod nagnusnim moškim toliko samozavesti, da niti ne pomislijo, kako se njihovo smrdjivo telo gravža ženski, ki so jo kupili…

Jaz pa sprašujem MON-e, kakšna je razlika,če maserka na koncu poskrbi še za “srečen konec” masiranega, za razliko od klasične maserke, maserke, ki masira z ne vem kakšnimi kamni, z olji, z barvami, ali mogoče pedikerke, ki tudi zlahka naleti na popolnoma zapuščene podplate, polne trde kože, glivic, itd.?

Torej se vse naštete tako ali drugače srečajo z neestetiko!

Čeprav mi ni jasno, zakaj bi bilo neeestetsko samo intimno dotikanje, šmirglanje kože s podplatov, ali izrezovanje kurjih očes pa naj bi bilo vrhunski estetski dogodek?


Podpis

Blebetate vse mogoče, še vedno pa ni odgovora o samokritiki in občutkih ob tem, ko veš, da se osebi, s katero seksaš gnusiš.

Izgleda da imaš izkušnje z tem, kako je biti v postelji z nekom, ki ti se gnusi.

Izgleda da imaš izkušnje z tem, kako je biti v postelji z nekom, ki ti se gnusi.
[/quote]

Zakaj zavraga stalno obračate veter drugam in niste zmožni normalne debate na zastavljeno vprašanje?

Nič novega. Prej se boste sprijaznili da jih je vsemogočni do dobra zajebal, mislim da jih bolj ne bi mogel, ko jim je dal lulcka, prej boste ugotovili da je to izziv za njih – premagati gospodarja v hlačah. Tega je zmožna manjšina moških. Večina je pobesnelih opic, ki skačejo iz enega drevesa na drugega in se trkajo po prsih Kater je boljši sluga gospodarju.

Če Mercator odpre vrata jih odpre, potem jih odpre za vse, ki imajo toliko, da lahko odkartajo za cene na artiklih. Ista logika.

Sicer pa sem v zvezi in me seks stane neprimerno več kot bi dal za eno 19-letnico dvakrat na teden…

Sicer pa sem v zvezi in me seks stane neprimerno več kot bi dal za eno 19-letnico dvakrat na teden…

Ne samo poštena, samokritična, temveč celo LEGENDARNA IZJAVA o odnosih moški-ženska, o tem, kaj koga kaj stane…

Bravo!!!

Boga je v glavi in šibka v vrednotah. Normalna punca bi mu le rekla, spelji se dedek. Kjer si mlad skakal še pa star kašljaj.

New Report

Close