Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stari starši in vnukinja

Stari starši in vnukinja

Odgovor na objavo uporabnika
Ahhhh ja, 30.05.2020 ob 15:57


halo??????
greš na obisk.in ker so že eni na obisku se odpelješ oz postalvjaš pogoje da ne smejo imeti obiskov.no nič čudnega da ne marajo otroka.
ne moreš ti nekam it in postavljati pogojev!
[/quote]

Lahko! Glede na prejšnje čudne reakcije, lahko! Avtorica, pusti ju pri miru, pa naj zdaj oni letajo za vnukinjo.Sicer imam pa tvoja starša na sumu, da sta bila že kot starša precej brezbrižna.

Ne sekiraj se zaradi svojih neljubečih staršev. Si polnoletna in le glej, da boš naredila vse, da bo tvoja deklica imela lepe spomine na svoje otroštvo. Jaz jih nisem imela, ker sem se rodila kot nezaželen otrok in vem kaj doživljaš. Vendar bo prišel čas, ko bodo starši tebe bolj potrebovali kot ti njih. Takrat ti bo ostal grenak priokus na krivico, ki jo doživljaš pa vem, iz svojih izkušenj, da jim pomoči ne boš mogla odreči, zato jim boš vzbujala slabo vest. Držim s teboj, potrudi se ! Kar se pa tiče, tvojih let pa ti povem: mladi ljudje morajo imeti otroke, ker pri 35, 40 je otrok marsikateremu paru v breme ! Srečno!

Steraj svojo družino v p.m. in bo mir. Čez nekaj let, bodo pa po kolenih za tabo plazili, vendar jih tudi takrat pošlji nekam.

Ker tvoja družina si ne zasluži naziva družina. Niti mama niti oče niti brat.

Ti skrbi za svojo novo družino in to je to. Pa zase tudi (prihranki, če kdaj bognedaj pride do razhodu, to pišem zato, ker boš sama, saj te tvoji ne bodo sprejeli z otrokom). Pa ne mislim ničesar slabega, zgolj dobronameren nasvet.

Tebi, malčici in partnerju, pa želim zdravja in sreče. Vse bo ok.

Spukni jim v faco. Sram jih je lahko … pfuj …

 

nova
Uredništvo priporoča

Jaz že 15 let hodim na obiske tako k staršem kot k sestri na cca 14 dni. Oni k meni dvakrat, trikrat letno ..Se ne sekiram, to je  nad mano jaz živim tako in ne bom pustila,da me to obremenjuje. Kar ti hocem napisati je to,da kot si boš ustvarila življenje tako ga boš živela ne pusti,da te te neumnosti spravljajo ob dobro voljo.Preprosto ni vredno.

 

Čestitke za pogum in zrelost.Sem babica 7 vnukom in zelo sem ponosna na svoje otroke in vnučke. Biti babica je nekaj najlepšega kar se ti lahko zgodi in škoda za tvoje starše,da tega še ne dojamejo. Škoda,ampak kasneje bo prepozno in za nazaj se popraviti dejanj ne da.  Pomembno je,da se s partnerjm razumeta in sta skrbna in ljubeča starša mali pikici in,da veliko pozornosti posvečata tudi edem drugemu.

Vse dobro  in lepo v naprej. Uživajte.

 

Ps. Tudi jaz sem prvega otroka rodila pri 19 h. Če bi lahko ponovila bi še enkrat,kajti otroci potrebujejo mlade starše.

 

Pistol jih na miru, ceprav je tezko. Ce ste vi trije srecni, to je najbolj pomembno. Srecno .

Verjamem, da ti je hudo, ampak pusti, bodi srečna s partnerjem in hčerkico. Mogoče potrebujejo čas, da se sprijaznijo, da so postali stari starši.

Bo pa takrat ponosna mama 10letne hcerke, ce ze drugo ne bo slo po planih… koliko kativerije..

Odgovor na objavo uporabnika
zresnite se, 31.05.2020 ob 07:55

Realno gledano, ceprav se tebi zdi grdo, starsi imajo prav. Kaksno izobrazbo pa imata pri 20 tih, da imata super sluzbi in stanovanje…koliko mesecev pred nosecnostjo si pa delala, da si tako sveto prepricana, da te sluzba caka? Zdej je kar je, cez 10 let bos ugotovila, da sta imela prav, ce bosta sla s tipom narazen, delala bos kje za minimalca, ker druge sluzbe dobila ne bos brez izobrazbe in bos ugotovila kako prav sta imela..ugotovila bos, da nisi imela nic od mladosti, ker si bila prekmalu mama. Ja zal je tako, da ne glede, kako kruto se nam zdi kaj od starsev potem cez leta le ugotovimo, da so imeli marsikaj prav. Zelim ti vso sreco, samo da se ne bos cez 10 let sprasevala, kje bos dobila sluzbo in stanovanje brez izobrazbe in novega tipa, ce gresta s tem narazen. Nisi nic rekla kako dolgo sta skupaj od tvojega 15.leta ali kako? Normalno, da starsi niso za, jaz jim cist verjamem, zal.

Bo pa takrat mama 10letne hcerke ce bo ze vse ostalo slo po zlu…

Se zal jim bo za tako obnasanje. Ti pa uzivaj kljub temu s svojo družino!

Bolie te kurac. Fokus on lepe stvari, ne na negativne.

Staršev si pač ne moremo izbirati. Če sta srečna kot praviš, potem si lahko izbereš druge/njegove. Tudi to je (lepo) življenje.

New Report

Close