Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starša sta čisto podivjala

Starša sta čisto podivjala

Bližata se sedmim desetletjem a sta nora en na drugega in kljub letom imate še zmerom velik spolni nagon, kar kažeta na vsakem koraku in to pred ljudmi, tudi pred nami otroci in vnuki. Kar naprej se otipavata, namigujeta kaj počneta in se brez sramu odpravita v spalnico na malo zabave. Oče pravi, da se nikoli ne ve kdaj bo zadnjič in naj ne gledamo tako čudno kako pa mislimo, da smo nastali.

Mene spolno življenje staršev resnično ne zanima. Kar ušesa bi si zamašil, ko začneta s takimi, zato me zanima, je tako obnašanje pred svojci normalno in tudi če je, je tako poželenje pri njunih letih ok in normalno. Kaj če oče jemlje viagro in se mu kaj zgodi? Imam ga na sumu, da si včasih pomaga s tabletki. V mlajših letih nismo opazili, da bi bila tako taka, tako pohotna in pred vsem očitna. Vsem v njuni bližini nam je neprijetno.

 

 

Omojbog, zdaj ne vem, a živite z njima ali se to dogaja na obiskih … 🙂 Mogoče vam hočeta s tem povedat, da vas imata dovolj in da želita biti sama in da se že spokajte 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
luštn, 18.07.2022 ob 15:46

Omojbog, zdaj ne vem, a živite z njima ali se to dogaja na obiskih … 🙂 Mogoče vam hočeta s tem povedat, da vas imata dovolj in da želita biti sama in da se že spokajte 🙂

Ahhh pajade…ne bo držalo, da imata vseh dovolj…Imata ves ljubi čas, da uživata, pa naj….

A niso zdajsnji 70 letniki generacija sex revolucije?

Pa dej pusti jima da uživata. A ni boljs ko da bi imela drug drugega poln k…

Lepo je, da se imata rada in da sta nora drug na drugega. Ni pa normalno, da se otipavata kar pred otroki in vnuki. Meni tako obnašanje ni normalno. Imata dovolj prostega časa, da to počneta, ko sta sama, ni se treba hvaliti pred drugimi. Meni bi se zdela gnusna.

Odgovor na objavo uporabnika
coca cola, 18.07.2022 ob 18:59

Lepo je, da se imata rada in da sta nora drug na drugega. Ni pa normalno, da se otipavata kar pred otroki in vnuki. Meni tako obnašanje ni normalno. Imata dovolj prostega časa, da to počneta, ko sta sama, ni se treba hvaliti pred drugimi. Meni bi se zdela gnusna.

Tam se pa ti ne gnusijo, ko se nekateri izmed njih neokusno javno razkazujejo.

si zihr, da imata dovolj prostega časa? mogoče non stop visijo pri njima ali pa se celo še niso odselili na svoje in jim s tem kažeta, da jih imata dovolj?

Vsa cast, če se 70 letniku še dvigne. A sta viagro odkrila?

Eni mate pa probleme … ah ah

Sploh ne vidim problema. Bolje da promovirati seksualno osvoboditev, kot notorično zaskrbljenost, kot ti!

Bodi srečen zanju in vesel, da sta takšna in ne zagrenjena, zafrustrirana starčka, ki grenita življenje okolici. Večini starejših gre z leti mali na otročje, a se ponavadi to kaže z vtikanjem v tuja življenja, vsiljevanjem svojih prepričanj, radovednostjo in opravljanjem. Tvoja dva pač to kažeta malo drugače, vsekakor pa neškodljivo.

Glede viagre moraš vedeti, da ne spodbuja poželenja oz spolnega nagona nasploh, ampak je samo pripomoček, ki pomaga, da moško orodje deluje, ko se v možganih vzbudi poželenje. Torej ne bi moglo biti morebitno jemanje viagre razlog za spremembo v obnašanju. Pač jima dogaja. Ne bodi egoist in jima pusti veselje. Dovolj sta se žrtvovala za otroke, zdaj lahko tudi vi malce potrpite, zamizite na eno oko in ju pustite pri miru, ko vam namigneta.

Aja, pa še odgovor na vprašanje, če je to normalno. Normalno je vse, kar nekomu paše, če s tem ne škodi drugim. Torej Ja, je. Pari, ki se imajo resnično radi, uživajo v spolnosti še pozno v starost, če jim to dopušča zdravje.

Da se spolno privlacita in pocneta vragolije (v zavetju svojga doma) je super. Nista pa obzirna do drugih (otrok, vnukov, prijateljev). Imela sm cimro k je imela fanta, k je vcasih prespal pr njej in sta se vprico mene slatala pa govorila opolzkosti, pr kosilu, pijaci, non stop. Ni blo prijetno. Super ce se imajo radi, sam naj to orisparajo za privat. Ker sicer ni obzirno.

Moji starši so približno enakih let in če bi bili taki v pričo mene in mojih otrok, nikoli več ne pridem na obisk. Nikoli več.

Tega ne maram ne pri drugih še manj pa pri mojih starših. Tako pač je pri meni.

Smo si pa različni in različno gledamo na te stvari. Imela sem fanta (že dolgo nazaj), ki je imel starše ravno tako malo opičene, fotr je v tangicah okol skakal, mama je v gatah kuhala, fotr je bil nek ljubiteljski slikar in je slikal erotične prizore med moškim in žensko. Pogovori o erotiki so bili za dobro jutro, nič posebnega.

Jaz bi se na mestu tistega fanta pogreznila v zemljo, kake starše ima. Ampak to sem samo jaz.

Odgovor na objavo uporabnika
Youknowho, 19.07.2022 ob 10:08

Da se spolno privlacita in pocneta vragolije (v zavetju svojga doma) je super. Nista pa obzirna do drugih (otrok, vnukov, prijateljev). Imela sm cimro k je imela fanta, k je vcasih prespal pr njej in sta se vprico mene slatala pa govorila opolzkosti, pr kosilu, pijaci, non stop. Ni blo prijetno. Super ce se imajo radi, sam naj to orisparajo za privat. Ker sicer ni obzirno.

Pa madona no… nikoli vam ni prav.  A bi vam bilo bolje, da bi se pred otroci, vnuki, komerkoli v javnosti raje kregala nonstop, obmetavala z žaljivkami, se grdo gledala in izzivala prepir en z drugim – kot jih to veliko znaveličano tudi počne?

Odličen pregovor pravi: “bolje biti ljubavnik, nego ratovnik”.

Odgovor na objavo uporabnika
kajvem?, 19.07.2022 ob 10:25

Moji starši so približno enakih let in če bi bili taki v pričo mene in mojih otrok, nikoli več ne pridem na obisk. Nikoli več.

Tega ne maram ne pri drugih še manj pa pri mojih starših. Tako pač je pri meni.

Smo si pa različni in različno gledamo na te stvari. Imela sem fanta (že dolgo nazaj), ki je imel starše ravno tako malo opičene, fotr je v tangicah okol skakal, mama je v gatah kuhala, fotr je bil nek ljubiteljski slikar in je slikal erotične prizore med moškim in žensko. Pogovori o erotiki so bili za dobro jutro, nič posebnega.

Jaz bi se na mestu tistega fanta pogreznila v zemljo, kake starše ima. Ampak to sem samo jaz.

Kakšen je pa sicer kaj tvoj odnost do intime, seksa? Krščansko vzgojena? Doma si tudi tvoja starpa nista izkazovala v primarni družini naklonjenosti, da bi otroci vi to videli, da se imata rada?

 

Saj ne gre tukaj za nek “razvrat”. Ne bodite no tako zadrti in fouš.

Nekateri pač tudi pri teh 70+ letih si pokažejo naklonjenost, da se še vedno imajo radi. Meni je to zelo lepo. Raje to vidim, kot da se obmetavajo s kletvicami in žalijo drug drugega v javnosti in pred vnuki, svojimi potomci, ker so skupaj samo še zaradi fasade za javnost in ker bi bilo predrago delit premoženje, intime pa že dolgo ni več.

Ne to ni normalno. Intima ned njima je super. A to je stvar, ki naj jo delata diskretno v svoji spalnici, ko sta sama. Njuno obnašanje pa gnusno in prostaško. Da to delata pred vnuki, je naravnost odvratno. Nekdo naj jima jasno pove, da sta gnusna in na vašem mestu nikoli več ne bi prisla na obisk, še manj pustila vnuke k takima človekoma. Tudi njiju ne bi sprejela na obisk, če ne spremenita obnašanja. Za bruhat.

Odgovor na objavo uporabnika
Nežna, 19.07.2022 ob 13:46

Ne to ni normalno. Intima ned njima je super. A to je stvar, ki naj jo delata diskretno v svoji spalnici, ko sta sama. Njuno obnašanje pa gnusno in prostaško. Da to delata pred vnuki, je naravnost odvratno. Nekdo naj jima jasno pove, da sta gnusna in na vašem mestu nikoli več ne bi prisla na obisk, še manj pustila vnuke k takima človekoma. Tudi njiju ne bi sprejela na obisk, če ne spremenita obnašanja. Za bruhat.

Pa saj verjetno ne izvajata “spolnega akta”, se ne otipavata po genitalijah, mednožju pred vnuki, no…

A se zadrti – a če se poljubljata, stisneta malo bolj strastno en k drugemu zunaj vrat spalnice,  je to pohujšljivo? A se vnuki ne smejo učit ljubečnosti, topline in povezanosti med dvema, na tak način od babice in dedka, če se verjetno od mame in očeta ne? Ob predpostavki, da ne gažeta ne gole kože, ne genitalij?

 

Se vidi, da tisti, ki ste vzgojeni krščansko, ste hudo zadrti.

 

 

Jaz sem vzgojena krščansko, pa se vpričo otrok rada stisnem k možu in mu dam kakšnega ljubčka. Ne bom pa pred njimi sexala. To verjetno ne bi nihče, če ima vsaj malo poštimano v glavi. Neglede ali je “zadrt krščan” ali ateist.

norost starost

Odgovor na objavo uporabnika
Đekson, 18.07.2022 ob 15:22

Bližata se sedmim desetletjem a sta nora en na drugega in kljub letom imate še zmerom velik spolni nagon, kar kažeta na vsakem koraku in to pred ljudmi, tudi pred nami otroci in vnuki. Kar naprej se otipavata, namigujeta kaj počneta in se brez sramu odpravita v spalnico na malo zabave. Oče pravi, da se nikoli ne ve kdaj bo zadnjič in naj ne gledamo tako čudno kako pa mislimo, da smo nastali.

Mene spolno življenje staršev resnično ne zanima. Kar ušesa bi si zamašil, ko začneta s takimi, zato me zanima, je tako obnašanje pred svojci normalno in tudi če je, je tako poželenje pri njunih letih ok in normalno. Kaj če oče jemlje viagro in se mu kaj zgodi? Imam ga na sumu, da si včasih pomaga s tabletki. V mlajših letih nismo opazili, da bi bila tako taka, tako pohotna in pred vsem očitna. Vsem v njuni bližini nam je neprijetno.

 

 

Takšno obnašanje se mi ne zdi ne moralno in ne okusno. Intimnost je oz. naj bi bila stvar samo med partnerjeva ne pa vsem na očeh, in še pred sorodniki. Ogabno, ne glede na to ali sta mlada ali stara. Res sta čudna. Jaz bi jima povedala svoje in, če bi se še nadalje tako obnašala pač ne bi hodila k njima na obiske, morda bi se pa potem malo zamislila nad seboj.

Odgovor na objavo uporabnika
nikoli vam ni nič po godu, 19.07.2022 ob 12:15

Pa madona no… nikoli vam ni prav.  A bi vam bilo bolje, da bi se pred otroci, vnuki, komerkoli v javnosti raje kregala nonstop, obmetavala z žaljivkami, se grdo gledala in izzivala prepir en z drugim – kot jih to veliko znaveličano tudi počne?

Odličen pregovor pravi: “bolje biti ljubavnik, nego ratovnik”.

Se strinjam z Nikoli vam ni prav. Nekateri so očitno tako zavrti, da jim je bolj sprejemljivo nasilje, kot izkazovanje ljubezni. Pač vpliv krščanske vzgoje z lažno moralo. Jaz svoje otroke učim, da je ljubezen nekaj lepega, da izkazovanje ljubezni ni sramotno. Z možem se tudi poljubčkava pred njimi in ja, ne tudi kdaj za zadnjico zagrabi, pa se malo hudomušno nasmejejo in to je to. Me prav zanima, če bi tista enako kot je rekla za starša, ki si izkazuje ta ljubezen, rekla tudi za starša, ki se prepirata pred otroci, vnuki (da ne bi več nikoli prišla na obisk). Pa čeprav je najbrž vsem jasno, da otrokovemu razvoju pač ne bo nič škodilo, če bo videl dva, ki se bosta poljubljala, tudi “šlatala”, če hočete, se tudi morda pohecala, seveda v mejah spoštljivosti in ne na primitiven, žaljiv način, medtem ko jim lahko zelo škodi, če prepogosto gledajo starše ali sorodnike, ki se nonstop prepirajo, žalijo, so verbalno, psihično ali kako drugače nasilni do partnerja… Zanimiva logika, res.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10901, 19.07.2022 ob 17:04

Takšno obnašanje se mi ne zdi ne moralno in ne okusno. Intimnost je oz. naj bi bila stvar samo med partnerjeva ne pa vsem na očeh, in še pred sorodniki. Ogabno, ne glede na to ali sta mlada ali stara. Res sta čudna. Jaz bi jima povedala svoje in, če bi se še nadalje tako obnašala pač ne bi hodila k njima na obiske, morda bi se pa potem malo zamislila nad seboj.

Enako poveš tudi tistim, ki se pred teboj prepirajo in žalijo? Da ni primerno in da je neokusno? Ali ti je nelagodno samo, če si ljudje izkazujejo ljubezen, ko pa se kregajo pa jim hmmm, nekako privoščiš…

Bravo dedi in babi. Jaz bi imela tudi tako starost. Nikomur se nimata za zagovarjat. Otroci namesto da obojajte in se zgražate raje uživajte v njuni razigranosti in strati, katere vi verjetno kljub mladim latom niti približno ne premorete.

Super zanju.

LAHKO PA BI IMELA KAJ SMISLA ZA DISKRETNOST!

S svojim obnašanjem izvajata psihični incest.

 

Mogoče vas imata pa poln kufer, ker non-stop pri njima visite, če vnuke mogoče puščate v varstvu in sta se odločila, da vas pač na ta način preženeta? Ker nekateri zlepa ne zastopijo.

New Report

Close