Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starševski čvek 15 let nazaj

Starševski čvek 15 let nazaj

No, jaz sem prišla sem gor pred ene 10-imi leti. Se je tu in tam kdaj tudi zgodilo, da so bili nekateri odgovori nesramni.

Ampak to, kar danes bereš…ma ni ga posta, v katerem te ne bi kdo zabrisal na polno. Tudi sama sem že kdaj kaj vprašala, rabila kakšen nasvet…in eni odgovori oz. komentarji so bili na nivoju IQ v višini temeprature hladilnika. Res!
Vedno, ko preberem kaj takega, me prešine, ali je res virtualni svet, kjer te ne pozana nihče osebno, lokacija , kjer imaš možnost izbljuvati svoje sovraštvo, jezo gnev,itd… na nekoga, ki mu je težko, ki rabi kakšno toplo besedo in ki bi konec koncev samo majhen nasvet…

Žal, se tukaj velikokrat odraža, kakšna družba smo postali. Žal….

In da ne bom samo o negativi, moram pohvaliti vse, ki najdejo toplo besedo, zapišejo lepe misli in nam s tem podarijo sonce v temnih dneh…in to je še kako pomembno, ko rabiš samo en mičken virtualni objemček.


to, da tebe prizadane kar sama prebereš … je tvoj problem in – po tvoje – si na IQ zamrzovalne skrinje.
Pazi, da ne fašeš cukra od svoje “pozitivnosti”.

ju knou d dril …


to, da tebe prizadane kar sama prebereš … je tvoj problem in – po tvoje – si na IQ zamrzovalne skrinje.
Pazi, da ne fašeš cukra od svoje “pozitivnosti”.

ju knou d dril …
[/quote]

Ups!
Očitno sem dregnila v osje gnezdo…

Ups!
Očitno sem dregnila v osje gnezdo…
[/quote]

če sploh si kaj – si mimosunknila ☺

ju knou d dril …

če sploh si kaj – si mimosunknila ☺

ju knou d dril …
[/quote]

Ups, ups…

Ja, ma takrat smo bili leta 2005. Veš, koliko manj ljudi je imelo računalnik? Pa vse se je še razvijalo … Ni bilo Facebooka, ni bilo YouTubea. Poglej, kaj se dogaja na YouTubeu. Samo kregajo se. Youtuberji in ljudje spodaj v komentarjih. Jeffree Star, Jaclyn Hill, James Charles … To se samo še kregajo, namesto, da bi delali kvalitetne vsebine.
Ful je blo lepo bit mlad in btk, saj če greš gledati temo 95472… so se lepo pogovarjali. Zdaj pa so penzionisti se začeli kregat 😀

Seveda smo donirali. Zavod je bil ustanovljen za pomoč ljudem (medicine over internet = med.over.net). Samopomoč ljudi preko forumov in forumi, kjer zdravniki prostovoljno svetujejo. Prosili so vsakega za 20€ mislim da, no, leta 2000+ so bili še tolarji. Če si dal, si dobil poleg imena srček (dobrotnik mona ❤️)


………….me je mon rešil neke težave……………

Točno 15 let in pol sem gor. Včasih smo si tudi v živo pomagali. Ne vem malo več tolerantnosti, bolj konkretni uporabni nasveti so bili. Zrelejši premišljeni odgovori.
Kakor koli mnenja so se kresala, ampak veliko manj trolov, žaljenja, provokacij.
Včasih mam filing, da so tukaj kr neki, kaj pa vem 20 letniki, teoretiki,izmišljene osebnosti. Prej smo bili bolj realni.

Forum na nek način postaja čedalje bolj “fantazijski”.
Kako naj jaz neki osebi v neki temi, kjer opisuje svoje probleme rešim problem?
Enostavno ne moram drugače, kot da povem tej osebi, da globoko v njenem srcu Sonce čiste sreče sije, ali pa kaj podobnega kar je v povezavi s srečo.

drug drugega programiramo


…………………pomisliti na to da so izkušnje drugačne kot si ti domišljaš ti je tuje…………………

No, pa dajmo Starševski čvek preimenovati v Starčevski čvek. Potem bomo morda lahko brez motenj debatirali o zanimivih in manj zanimivih nepomembnih zadevah, ki nam lepšajo življenje.

Ja, bi se dalo nekaj skombinirati iz Starševskega in Starčevskega čveka.
Star čvek
Zvezdni čvek po naše.

drug drugega programiramo

V smislu, da se vsi, ki tukaj “nastopamo”, počutimo zvezde? 😉

V smislu, da se vsi, ki tukaj “nastopamo”, počutimo zvezde? 😉
[/quote]

Ne samo, da se počutiš kot zvezda, ampak, da si zvezda. 🙂
Moram še enkrat napisati misel Aleistra Crowleya:
Vsak moški je zvezda, vsaka ženska je zvezda.

drug drugega programiramo

Ne samo, da se počutiš kot zvezda, ampak, da si zvezda. 🙂
Moram še enkrat napisati misel Aleistra Crowleya:
Vsak moški je zvezda, vsaka ženska je zvezda.
[/quote]

Drenjanje zvezd. 😉

Drenjanje zvezd. 😉
[/quote]

Neskončno majhna zvezdica rešuje ta problem. 🙂

drug drugega programiramo

Katerih forumovcev se spomnete tisti, ki ste že dolga leta tu? Meni so ostali v spominu: Debela Berta, Jovanka, Babi, KIR, Acjom, Bugnavilea, Medvedek Pu, Barca, Redna s svojimi prigodami, Žogca in njena nesrečna ljubezen s Princem,..

Spomnim se Primoža in Andreje, pa Mačka, ki je žal pokojni, pa NatašaH, Ta prave Monike, skrb ne, žogice nogice, Juretove mami…

Jaz sem očitno mlajša na forumu, ker večine teh, ki jih naštevate, nisem poznala. Spomnim se pa Žogice, je bila moderatorka. In se spomnim, da so se ji pisali grdi grdi komentarji. Moj prvi “stik” s troli.

Spomnim se Primoža in Andreje, pa Mačka, ki je žal pokojni, pa NatašaH, Ta prave Monike, skrb ne, žogice nogice, Juretove mami…
[/quote]

Pa Staara, pa ena z Mosta na Soči…Yo, Barca…

Pa Staara, pa ena z Mosta na Soči…Yo, Barca…
[/quote]

Tista z Mosta na Soči je bila Gretka.

Cel kup jih ni več gor, ali pa se ne javljajo pod starimi nicki. Eno, ali dve navadno hitro spoznam. Največ jih res ni več.

Spomnim se Primoža in Andreje, pa Mačka, ki je žal pokojni, pa NatašaH, Ta prave Monike, skrb ne, žogice nogice, Juretove mami…
[/quote]

debela zofa je kraljevala tu gor leta 2003 🙂
pa skr bna
mateja kkt
Medvedek Pu
TinkaraC
Janis
acjom, bogjidajvečnimirinpokojinvečnalučnajjisveti

grdo se je pregnalo Žogco, Skr bno, Barco…

debela zofa je kraljevala tu gor leta 2003 🙂
pa skr bna
mateja kkt
Medvedek Pu
TinkaraC
Janis
acjom, bogjidajvečnimirinpokojinvečnalučnajjisveti

grdo se je pregnalo Žogco, Skr bno, Barco…
[/quote]

Se je pregnalo? Kar samo od sebe?

New Report

Close