Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Starši nasprotujejo cepljenju

Starši nasprotujejo cepljenju

Dober dan vsem skupaj!

 

Star sem 26 let, živim in preživljam se sam. Pred nekaj meseci sem se cepil proti covidu19. Starša nasprotujeta cepljenu, ker naj bi to po besedah nekega hrvaškega genetika spreminjalo naše gene. Do danes jima nisem povedal da sem se cepil, saj me skrbi kako bi to vplivalo na naš odnos. Posmehujeta se cepljenim kar za vnaprej, ker baje bomo v prihodnosti imeli stranske učinke zaradi tega “nevarnega zvarka”. Nimam pojma kaj naj naredim, saj drugače imam z njima super odnos. Skrbi me, da bi mi zaradi tega zamerila.

Idi naprej z življenjem, če lahko oni živijo po načelu moje telo, moja odločitev še lahko tudi ti. Mislim da si dovolj star da lahko sam argumentiraš zakaj si se cepil. Glede onega hrvaškega genetika pa tako, človek dela na evolucijski genetiki ki je bolj malo povezana z molekularno, v članku pa navaja le teoretično kaj bi se lahko zgodilo če ne bi upoštevali dejstev ki jih poznamo danes. Narjene ni bilo nobene raziskave, nobene laboratorijskega dela, njegova teorija pa niti ne upošteva molekularne genetike.

(Prebral sem članek z razliko od nekaterih.) Tako da odločaj se na podlagi resničnih informacij. Jaz sem svojim staršem razložil vse ,sama sta vidla na svoji koži kako je , tudi družinske člane smo meli po bolnicah in je pogled takoj drugačen.

Good luck

Odgovor na objavo uporabnika
Greg123, 12.12.2021 ob 09:15

Dober dan vsem skupaj!

 

Star sem 26 let, živim in preživljam se sam. Pred nekaj meseci sem se cepil proti covidu19. Starša nasprotujeta cepljenu, ker naj bi to po besedah nekega hrvaškega genetika spreminjalo naše gene. Do danes jima nisem povedal da sem se cepil, saj me skrbi kako bi to vplivalo na naš odnos. Posmehujeta se cepljenim kar za vnaprej, ker baje bomo v prihodnosti imeli stranske učinke zaradi tega “nevarnega zvarka”. Nimam pojma kaj naj naredim, saj drugače imam z njima super odnos. Skrbi me, da bi mi zaradi tega zamerila.

Pozabil sem še napisat da pogovor rešuje vse. Prav zato je tukaj naša vlada pogrnila na celi črti. Upozori jih da vse na spletu ni res in da včasih moreš preverit kakšne stvari tako so tudi mene učili in sem jim hvaležen za to. Moj nasvet je torej da se o tem čim več pogovarjate ,kaj je kovid in kaj lahko nardi. Če pa to ne bo zaleglo pa pač greš dalje..Sej bosta sama vidla.

Resnične besede niso nikoli prijetne, prijetne besede niso nikoli resnične.

Resnične besede niso nikoli prijetne, prijetne besede niso nikoli resnične.

če ti nekdo pove da te ljubi, pa je to res

se izkaže tvoj prvi in drugi del stavka za napačno.

Za avtorja teme: Mislim, da ti starši ne bi zamerili, najverjetneje bi se oba na mile solze zjokala. Normalno je, da odrasli otroci preživijo starše. Nenormalno pa je, da starši preživijo odrasle otroke. Če imata odklonilen odnos do ‘cepljenja’, sta sigurno seznanjena z drugim mnenjem in ne verjameta sovražni propagandi s teveja. Pogovori se z njima in jima po resnici povej, kaj te je potegnilo v nepremišljeno odločitev. Pobrskaj po netu, kako se znebiš teh strupov iz telesa.

Odgovor na objavo uporabnika
ne bo zamere, 12.12.2021 ob 15:33

Za avtorja teme: Mislim, da ti starši ne bi zamerili, najverjetneje bi se oba na mile solze zjokala. Normalno je, da odrasli otroci preživijo starše. Nenormalno pa je, da starši preživijo odrasle otroke. Če imata odklonilen odnos do ‘cepljenja’, sta sigurno seznanjena z drugim mnenjem in ne verjameta sovražni propagandi s teveja. Pogovori se z njima in jima po resnici povej, kaj te je potegnilo v nepremišljeno odločitev. Pobrskaj po netu, kako se znebiš teh strupov iz telesa.

Samo malo kdo si pa ti da boš nekomu pametoval ali se je odločil za tako odločitev?? Pizda pišeš kot da bo umrl,pa kak te ni sram9

Avtor zbira mnenja in dobil jih je.

Sicer pa deluje ta problemček kar fake.

(https://childrenshealthdefense.org/defender/teens-hospitalized-dead-pfizer-vaccine-vietnam/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=9c5d6db3-4984-4fd9-86e5-624af38ee646)

Kar povej jima po resnici

Za avtorja teme: Mislim, da ti starši ne bi zamerili, najverjetneje bi se oba na mile solze zjokala. Normalno je, da odrasli otroci preživijo starše. Nenormalno pa je, da starši preživijo odrasle otroke. Če imata odklonilen odnos do ‘cepljenja’, sta sigurno seznanjena z drugim mnenjem in ne verjameta sovražni propagandi s teveja. Pogovori se z njima in jima po resnici povej, kaj te je potegnilo v nepremišljeno odločitev. Pobrskaj po netu, kako se znebiš teh strupov iz telesa.

zelo lepo napisano.

tako tudi naredi.

 

Pri nas je bilo podobno, ampak ko sva se midva s partnerjem oba cepila in to staršem predstavila kot nekaj samoumevnega, sta najprej bila glasna, kako sva ravnala napak, nato je to postala tabu tema pri nas, potem sem pa kar naenkrat izvedela, da sta prijavljena na seznam za cepljenje in danes že nekaj mesecev cepljena. Mama se je prijavila celo že za tretjo dozo 🙂

 

 

New Report

Close