Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starši, ste normalni?

Starši, ste normalni?

bolj so starši primitivni, wanabeje, ki to niso..nekako sami neuspešni in hočejo da vsaj otrok izstopa, ali pa so opazni, pa ravno zato mora imet otrok special ime..itd..hujše ime ima otrok..

Meni so pa všeč staroslovanska imena… Vid, Bor, Hrast, Gaber…. Marjetica, Vida, Vesna…

še huje je, ko pravo ime človek zataji in uporablja drug (npr: Janez Ivan J. ) ☺

V prvem razredu je ena po imenu ZO. Slovenski starši. To moraš biti pa res prfuknjen, da daš hčerki ime ZO. Prvič ne veš spola (Zo)in drugič Živalski vrt. Halo?

Napiše se tako kot se izgovori Gvendorinda in potem sledita dva priimka z več kot 7 črkami. Bogo dete.
PS
Njena starša sta ob Slovenca in akademsko izobražena.

Kaj se tolk sekirate? A veste, kakšen dolgčas bi bil na cesti, če nas ne bi zabavali napisi na zadkih avtov “Mil, Til in Pril v avtu”

Zakaj potem mene čudno gledajo, ko rečem, da bo moja hči Matilda???

Kaj pa otrok ve…

prispevek je bil odličen, tema vesolje in kup uspešnih slovenskih podjetij, ki sodelujejo z največjimi svetovnimi podjetji na tem področju.

Odličen način, kako otrokom v vrtcu približajo znanost in željo po znanju na temo vesolja …. ti avtorica pa … vse kar si si iz prispevka zapomnila je ime enega otroka????

to res pove ogromno o tebi in tvoji puhlosti … mogoče si prispevek poglej še 1x in se iz njega poskusi kaj naučit in razumet, zakaj nekateri so, nekateri še bodo uspešni … in zakaj je vse kar si ti pobrala iz prispevka neka popolna nepomembnost …

priporočam vsem, da si pogledate, je zanimivo, zelo. http://www.24ur.com/bin/video.php?media_id=61905941&section_id=7&article_id=4110067

New Report

Close