Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starši zakaj še vedno pošiljate otroke k duhovnikom, če veste, koliko je pedofilije

Starši zakaj še vedno pošiljate otroke k duhovnikom, če veste, koliko je pedofilije

Daj že odsmrdi stran s tole temo.
Ti delaj pri sebi kot ti paše, druge pa pusti pri miru in se brigaj zase.
To so zasebne stvari vsakega posameznika.

Temu se preprosto reče: manipulacija. In nekateri infiltrirani uradno “predstavniki inštitucije RKC” so v tem odlični….

IN mielnost, da spoved opere vseh grehov v primeru igračkanja z mladimi osebki, ki jim zaupajo sebe, podla in pritlehna.

Temu se preprosto reče: manipulacija. In nekateri infiltrirani uradno “predstavniki inštitucije RKC” so v tem odlični….

IN mielnost, da spoved opere vseh grehov v primeru igračkanja z mladimi osebki, ki jim zaupajo sebe, podla in pritlehna.
[/quote]

DA!

avtomobili in prometne nesreče spolno ne zlorabijo otrok….. Prav tako ne “futranje s cukrom”…. Futranje s cukrom je samo tolaženje psihe, morda tudi obliž na rano zlorbljenega otroka…..

ne, niso! Zloraba otrok s strani poslanikov RKCja, je nedopustna. Sploh, ker jih starši v dobri veri porivajo dirket naročje… Kjerkoli po svetu.

Otroku vsiljuješ vero “lažno uteho”,tako, da se bo ob morebitnih težavah zatekal k molitvi, lažnemu upanju namesto, da se bo lotil eventualnih težave na realen/konstruktiven način…
Bogi otroci… najprej pravljice, malo kasneje pa Kristusi, Alahi itd. Narod so ovce samo potrebujejo dobrega pastirja.
[/quote]

A ti pa otroku ne vsiljuješ svojih prepričanj in svojega lažnega upanja?! Zame in za mojo družino ne “skrbet”, mi imamo Boga na svoji strani!

Pustite cerkev, pridite k meni… primanjkuje mi ovc.


K ciganu ne hodimo. Loh pa ti lizem supak ce hoces.

ne, niso! Zloraba otrok s strani poslanikov RKCja, je nedopustna. Sploh, ker jih starši v dobri veri porivajo dirket naročje… Kjerkoli po svetu.
[/quote]

Sreča, da pa tega ne počnejo učitelji telovadbe, učitelji glasbe, spolni prestopniki ….. a, ne?

Glavno, da se pljuva po RKC. Je nekaj sporočil nazaj nekdo imel prav, da ste patološko obsedeni z RKC.

Sreča, da pa tega ne počnejo učitelji telovadbe, učitelji glasbe, spolni prestopniki ….. a, ne?

Glavno, da se pljuva po RKC. Je nekaj sporočil nazaj nekdo imel prav, da ste patološko obsedeni z RKC.
[/quote]

Počnejo včasih, ampak ne toliko kot v RKC.

Kar je seveda logično, jih organizacija ne sili v celibat, lahko prakticirajo normalno spolnost z odraslimi.

Počnejo včasih, ampak ne toliko kot v RKC.
[/quote]

koliko župnikov si pa zamenjal?

Na srečo nič, ker ne hodim v cerkev, to je bolje veroučence vprašati.

Sreča, da pa tega ne počnejo učitelji telovadbe, učitelji glasbe, spolni prestopniki ….. a, ne?

Glavno, da se pljuva po RKC. Je nekaj sporočil nazaj nekdo imel prav, da ste patološko obsedeni z RKC.
[/quote]

Ne, nismo obsedeni – samo ponavadi se 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takih storilcev v RKCju “izmaže”. Ga prestavijo, skrijejo…..Kaznovan pa le redkokateri.

Vsi tvoji našteti za primerjavo pa takoj pa dobijo “kartoteko” in ne dobijo več niti potrdila o nekaznovanju, ki je osnovna priloga pri prijavi za zaposlitev, torej če bi hotel naprej delat v stroki……

butasti

Koliko je pedofilije v cerkvi veste samo antikristi oziroma tisti, ki ne hodite v cerkev in ki svojih otrok sploh ne pošiljate v cerkev. Vi najbolj veste.

🙂 pravljica je pravljica, ne glede na kateri dan.
[/quote]

Vi antikristi ste po svoje zanimivi.
Ne verjamete v Boga, ne verjamete v nič kar uči cerkev, to so za vas vse neresnične pravljice, ne hodite k maši in ne hodite v cerkev, svojih otrok ne pošiljate k maši,….ampak verjamete in veste pa, da župniki vsakodnevno posiljujejo otroke. Čudno da verniki, ki vsak dan hodijo k maši in ki svoje otroke pošiljajo v cerkev, tega ne vedo.

Mene pa zanima, kdaj župnik to pedofilijo sploh lahko izvaja? A to kar sredi maše pred vsemi ljudmi dela? A to kar sredi verouka, ko je v učilnici 20+ otrok? Kdaj sploh je župnikom z enim otrokom sam toliko časa? A v spovednici med tem, ko zunaj ostali čakajo mogoče mislite?
Ker kot vem, so otroci pri verouku skupaj in potem spet skupaj takoj naprej v šolo itd…Mogoče otrok takrat šolo šprica?


Res je.


Res je.
[/quote]

Mi imamo našega dedka stalno na očeh. Preventiva je 100x boljša od kurative ! Če se samo spomnim, kako se je ponujal, da jo bo vozil na plavanje … me kar zmrazi.

Ja to tudi mene zanima. Kako in kdaj sploh pridejo do priložnosti. Meni je to malo bla bla vse skupaj. Saj ne rečem, povsod se najde pošast od človeka, a toliko kot se to očita župnikom, mislim, da bi moralo biti že jasno, da gre preprosto za antipropagando cerkvi. Tudi med učitelji se vsake toliko najde kreten, ki nadleguje otroke, pa med trenerji, da ne govorimo kaj se dogaja na spletu, fb naprimer, ko je že ravno gor tema o tem. Svojim otrokom torej ne bi smeli pustiti v šole, pa interneta jim tudi starši ne ukinjajo. Predvsem pa jih tako radi podtikajo celi žlahti in sosedom v varstvo, čeprav vemo, da je največ napadalcev ravno v otrokovem ožjem krogu poznanstev, celo v družini.

Ja to tudi mene zanima. Kako in kdaj sploh pridejo do priložnosti. Meni je to malo bla bla vse skupaj. Saj ne rečem, povsod se najde pošast od človeka, a toliko kot se to očita župnikom, mislim, da bi moralo biti že jasno, da gre preprosto za antipropagando cerkvi. Tudi med učitelji se vsake toliko najde ******, ki nadleguje otroke, pa med trenerji, da ne govorimo kaj se dogaja na spletu, fb naprimer, ko je že ravno gor tema o tem. Svojim otrokom torej ne bi smeli pustiti v šole, pa interneta jim tudi starši ne ukinjajo. Predvsem pa jih tako radi podtikajo celi žlahti in sosedom v varstvo, čeprav vemo, da je največ napadalcev ravno v otrokovem ožjem krogu poznanstev, celo v družini.
[/quote]

Tako je.
A se je že kdo vprašal, zakaj se pedrom ne očita pedofilije? A res kdo verjame, da med pedri ni pedofilov izprijencev? A so edino pedri tisti, ki ne posiljujejo, ki ne pijančujejo, ki niso nasilni itd….
Čeprav bi moralo biti vsem jasno, da so ravno pedri tisti, med katerimi je največ pedofilov. Že iz razloga, ker si povprečen peder najprej sploh ne upa priznati da je peder in si ne upa iskati partnerja med odraslimi pedri je jasno, da bo peder svoje pederstvo udejanjal najprej na nemočnih otrocih.
Ampak o tem, da so med pedri pedofili, o tem se nič ne piše. O pedrih se piše samo, kako se oni, kao strašno ljubijo, Kako se imajo radi, kako so oni ponosni v paradah ponosa in kako so pedri ljubeči starši napram hetero parom itd….
Če se že piše o pedofiliji, naj se piše o pedofiliji na splošno in če se že kategorizira skupine pedofilov, naj se med množico učiteljev, športnih trenerjev, pedofilov v družinah….pač omeni tudi župnike. Povsod imaš izprijence in v učiteljskih krogih je pedofilije mnogo več kot v cerkvi. Če že drugega ne, en otrok z nekim župnikom preživi mnogo manj časa, kot z učiteljem trenerjem itd…..in je že zaradi te časovne bariere pedofilije med župniki manj kot v šoli klubih, med učitelji trenerji, vaditelji, doma itd…

New Report

Close