Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štartaj Slovenija – GRD VODITELJ

Štartaj Slovenija – GRD VODITELJ

Zanimivo, da tokrat Barca ne zna najti odgovor, čeprav vedno postreže z linkom na željeno informacijo. Ponavadi hitreje kot sam google.
Za supervizorja očitno še nisi slišala :-))

. . -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- Vsa pokvarjenost aktivistov za "socialno pravičnost" v enem videu. https://www.youtube.com/watch?v=vWXZ-whusxY . . Ko se opranoglavost sooči z argumenti :-) https://www.youtube.com/watch?v=0e50fQLyebI

jest pa čestitam vam, naivnezem, ker mislte da poptv in špar to počneta iz dobre volje in zaradi želje pomagati mladim! Bravo! ker pop ne bo nič zasluzil z oglasi in špar tudi nič s prodanimi izdelki.

pa od kje vam, da tok velike firme sploh še znajo POMAGAT???

Zanimivo, da tokrat Barca ne zna najti odgovor, čeprav vedno postreže z linkom na željeno informacijo. Ponavadi hitreje kot sam google.
Za supervizorja očitno še nisi slišala :-))[/quote]

Kdo pravi, da ne znam …. mogoce samo nisem iskala, ampak vprasala, ali so bile donacije ali subvencije …

Zanimivo, da tokrat Barca ne zna najti odgovor, čeprav vedno postreže z linkom na željeno informacijo. Ponavadi hitreje kot sam google.
Za supervizorja očitno še nisi slišala :-))[/quote]

Kdo pravi, da ne znam …. mogoce samo nisem iskala, ampak vprasala, ali so bile donacije ali subvencije …[/quote]

Se to, uporabljam Erar in vem tudi,’da Supervizorja ze nekaj casa ni vec….

Kdo pravi, da ne znam …. mogoce samo nisem iskala, ampak vprasala, ali so bile donacije ali subvencije …[/quote]

Se to, uporabljam Erar in vem tudi,’da Supervizorja ze nekaj casa ni vec….[/quote]
A ni erar zemljiška knjiga po starem?


Oh, POPTv in Špar bi mirne duše lahko rekla, da se tega ne gresta, a razumeš? Verjamem, da del sredstev iz teh 25.000 eur gre tudi POPTv-ju (pa z oglasi jasno da zaslužijo), ampak mladim podjetnikom je to odskočna deska za začetek posla.
Daješ vtis, da kaj dosti pojma o promociji in podjetništvu nimaš. Ti kar čičaj na fotelju pred TV in glej filmčke z oglasi 🙂

Kdo pravi, da ne znam …. mogoce samo nisem iskala, ampak vprasala, ali so bile donacije ali subvencije …[/quote]
Se to, uporabljam Erar in vem tudi,’da Supervizorja ze nekaj casa ni vec….[/quote]

No, in kaj pravi Erar glede teh donacij in subvencij?

. . -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- Vsa pokvarjenost aktivistov za "socialno pravičnost" v enem videu. https://www.youtube.com/watch?v=vWXZ-whusxY . . Ko se opranoglavost sooči z argumenti :-) https://www.youtube.com/watch?v=0e50fQLyebI

Jaz ga tudi težko gledam. Oddajo poslušam, zraven pa še kaj postorim. Ko mi bo pa še to dojadilo, bom pa kanal zamenjala.

Ne, ne razumem! Kako bi po tvoje država spobujala podjetništvo in mlade k samozaposlitvi? Tako, da tala po 4500 eur novoustanovljenim sp, ki sonse takoj po preteku zahtevanih dveh let zaprli? No, pa daj ti predlog, da te slišim. Od moje plače denar gre v grobem za mnogo večje neumnosti, kot je spodbujanje mladih k delu. Razen nekaj izjem, s tabo na čelu očitno, si vsi želimo, da se mularija po šoli spravi v kolesje služenja denarja. In če jih starši nismo naučili, naj jih nekdo, ki to zna. In ti verjetno bo to naredila zastonj a ne? Razumeš ti vse to? Aja, tebi v javni upravi ni treba ničesar razumet, razen na uro poznat, kdaj je 15:00, da pičiš domov[/quote]

Po moje se nima država kaj vtikat v to. Naj neha pobirat davke, pa naj ukine milijon in en predpis, pa se bomo ljudje že sami znašli.
Ampak v tvoji opranoglavi betici pač ni možno, da bi kaj naredila brez države. Kako pa “država spodbuja” podjetništvo v drugih državah, kjer niso nikoli imeli socializma in ga še danes nimajo tako kot pri nas? Začuda tam ni treba nič mlade “spodbujati”, ker se kar sami samoiniciativno spravijo v podjetniške vode.

O ostalem tvojem belebtanju pa samo to:
bolj kot ti in vi vsi skupaj, si jaz želim, da se mladi takoj spravijo v kolesje služenja denarja. Ampak jaz vem, da so 3 ovire mladim, ki jim to prepričujejo: davki, predpisi in neustrezen učni program (ki ga je predpisala ravno tebi tako ljuba država).
Tisti poba, ki kao uči druge podjetništva, pa nima pojma o pojmu kaj je to podjetništvo, ampak samo “meša meglo” za velike denarje. Mlade lahko učijo podjetništva le pravi podjetniki, “stari mački” tipa Akrapovič in ostali. En mlečnozobi blebetač mora še veliko žgancev pojest, da bo smel samo stati v senci pravih podjetnikov.

BTW: Nisem iz JU kot mi očitaš, ampak iz zasebnega sektorja. In o podjtništvu vem neskončno več od tebe. Podjetnistvo se začne in financira iz FFF (family, friends, fools) ne pa z državnimi subvencijami.[/quote]

Ni cisto tako. Ce bo drzava ukinila davke, bos tudi ti v hipu izvisel, ker bo tvoja zastonj izobrazba sla rakom zvizgat. In ko ze primerjas z drzavami, ki niso imele socializma, naj ti povem, da imajo po vecini se slabsi solski program in zacuda prav tako pobirajo davke, ponekod se visje kot v Sloveniji. Zato ne isci resitve v ukinitvi davkov in v boljsi soli, ceprav bi se jo vsekakor dalo izboljsati. Raje isci resitev v zmanjsani birokraciji. Namesto, da zidar in vsi drugi obrtniki, ki delajo v gradbenistvu, zgradijo eno hiso, ker caka 2 leti na gradbeno dovoljenje, bi lahko zgradil 5 ali 10 his, ce bi bilo gradbeno dovoljenje izdano v 1 mesecu. Gradilo bi se vec, obrtniki bi imeli vec dela, ampak da bi ostali bolj konkurencni, bi morali znizati cene. Tudi ce bi se ti davki zmanjsali, bi bil prakticno na istem kot prej zaradi vecje konkurence. Poleg tega je precej sebicno, da ti pricakujes, da ti kot podjetnik naj ne bi placeval davkov, tvoji delavci pa bi ga placevali. Od kje mislis drzava crpa denar za milijon in eno stvar, ki ti jo nudi (se pa strinjam, da je teh subvencij veliko prevec)

Kljub temu jaz vidim razlog v drugacni vzgoji slovenskih otrok. Medtem ko so v tujini otroci zacnejo delati po pouku ze v srednji soli in so v povprecju na svojih nogah kmalu po 20tem letu starosti, se jih v Sloveniji pazi kot puncico svojega ocesa, da se ne bi prehladili, da ne bi padli, da ne bi… Tu na Monu lahko beres, kako mame tarnajo, ker sole zahtevajo od njih domace naloge in podobno “navlako”, kako so ubogi, ker morajo delati v hladilnici, itd. Otroke se zavija v vato in se jih tako dela nesposobne za samostojno zivljenje. Tu je glavni problem. Zakaj bi bili zainteresirani za podjetnistvo, ce jim mama se pri 30ih vse prinese k riti, oce jim pa placuje racune. Tukaj isci prave krivce.

Se pa strinjam, da samo blebetanje o podjetnistu ne bo iz nikogar naredilo podjetnika. Mentorstvo in konkretni projekti, ki se lahko ovrednotijo na trgu bi bil po mojem edini pravi pristop.


Se to, uporabljam Erar in vem tudi,’da Supervizorja ze nekaj casa ni vec….[/quote]

No, in kaj pravi Erar glede teh donacij in subvencij?[/quote]

Takole, pravi, da se je podjetje, kjer ni on odgovorna oseba, prijavilo na SPIRIT razpis in uspelo. Lahko bi se prijavil tudi ti, če misliš, da si boljši.

zelo simpatičen,sexi in lušten, nos si pa lahko popravi,ampak ga dela simpatičnega!

Se strinjam s tabo. Gledal sem 3 minute, ker me je zanimala tema ampak me je ta odvratnež voditelj odbil in sem nehal gledat.

Kot da bi poslušal hiperaktivnega 12-letnika ki je komaj mutiral ki z otroškim navdušenjem razlaga neko novost.

Obupen je…

Po moje se nima država kaj vtikat v to. Naj neha pobirat davke, pa naj ukine milijon in en predpis, pa se bomo ljudje že sami znašli.
Ampak v tvoji opranoglavi betici pač ni možno, da bi kaj naredila brez države. Kako pa “država spodbuja” podjetništvo v drugih državah, kjer niso nikoli imeli socializma in ga še danes nimajo tako kot pri nas? Začuda tam ni treba nič mlade “spodbujati”, ker se kar sami samoiniciativno spravijo v podjetniške vode.

O ostalem tvojem belebtanju pa samo to:
bolj kot ti in vi vsi skupaj, si jaz želim, da se mladi takoj spravijo v kolesje služenja denarja. Ampak jaz vem, da so 3 ovire mladim, ki jim to prepričujejo: davki, predpisi in neustrezen učni program (ki ga je predpisala ravno tebi tako ljuba država).
Tisti poba, ki kao uči druge podjetništva, pa nima pojma o pojmu kaj je to podjetništvo, ampak samo “meša meglo” za velike denarje. Mlade lahko učijo podjetništva le pravi podjetniki, “stari mački” tipa Akrapovič in ostali. En mlečnozobi blebetač mora še veliko žgancev pojest, da bo smel samo stati v senci pravih podjetnikov.

BTW: Nisem iz JU kot mi očitaš, ampak iz zasebnega sektorja. In o podjtništvu vem neskončno več od tebe. Podjetnistvo se začne in financira iz FFF (family, friends, fools) ne pa z državnimi subvencijami.[/quote]

Ni cisto tako. Ce bo drzava ukinila davke, bos tudi ti v hipu izvisel, ker bo tvoja zastonj izobrazba sla rakom zvizgat. In ko ze primerjas z drzavami, ki niso imele socializma, naj ti povem, da imajo po vecini se slabsi solski program in zacuda prav tako pobirajo davke, ponekod se visje kot v Sloveniji. Zato ne isci resitve v ukinitvi davkov in v boljsi soli, ceprav bi se jo vsekakor dalo izboljsati. Raje isci resitev v zmanjsani birokraciji. Namesto, da zidar in vsi drugi obrtniki, ki delajo v gradbenistvu, zgradijo eno hiso, ker caka 2 leti na gradbeno dovoljenje, bi lahko zgradil 5 ali 10 his, ce bi bilo gradbeno dovoljenje izdano v 1 mesecu. Gradilo bi se vec, obrtniki bi imeli vec dela, ampak da bi ostali bolj konkurencni, bi morali znizati cene. Tudi ce bi se ti davki zmanjsali, bi bil prakticno na istem kot prej zaradi vecje konkurence. Poleg tega je precej sebicno, da ti pricakujes, da ti kot podjetnik naj ne bi placeval davkov, tvoji delavci pa bi ga placevali. Od kje mislis drzava crpa denar za milijon in eno stvar, ki ti jo nudi (se pa strinjam, da je teh subvencij veliko prevec)

Kljub temu jaz vidim razlog v drugacni vzgoji slovenskih otrok. Medtem ko so v tujini otroci zacnejo delati po pouku ze v srednji soli in so v povprecju na svojih nogah kmalu po 20tem letu starosti, se jih v Sloveniji pazi kot puncico svojega ocesa, da se ne bi prehladili, da ne bi padli, da ne bi… Tu na Monu lahko beres, kako mame tarnajo, ker sole zahtevajo od njih domace naloge in podobno “navlako”, kako so ubogi, ker morajo delati v hladilnici, itd. Otroke se zavija v vato in se jih tako dela nesposobne za samostojno zivljenje. Tu je glavni problem. Zakaj bi bili zainteresirani za podjetnistvo, ce jim mama se pri 30ih vse prinese k riti, oce jim pa placuje racune. Tukaj isci prave krivce.

Se pa strinjam, da samo blebetanje o podjetnistu ne bo iz nikogar naredilo podjetnika. Mentorstvo in konkretni projekti, ki se lahko ovrednotijo na trgu bi bil po mojem edini pravi pristop.[/quote]

veste kaj… nekomu lahko že “malo blebetanja” razširi meje razmišljanja in se mu cel potek življenja spremenil na podlagi teh besed, ki jih uči v šolah, če je tako… zanimivo kako se slovenci vtikamo v vse kar spodbuja stvari na boljše in to že v kali zatremo predno se kaj razvije… vsak na svoj način pristopi k poslu in tisti, ki je dober podjetnik ve, da 100 podjetnikov, 100 načinov podjetništva… in FFF ? family, friends and fools? če mislite, da so vaše stranke bedaki, se mi res smilite. marCareting

Surlo pa ima res mogočno.

Ne vem, zakaj bi moral biti lep. Saj ni maneken. Tema je pa o.k.

Nobene veze nima kok je tip grd. Zenske fukajo cisto vse (kar ma denar) in sem preprican da ni samski. Ce bi slo za grdo zensko bi bla pa stvar velik bolj problematicna. Moski ne zamer zenski da je neumna, da je grda ji pa ne more oprostiti.

Pa frizura ne štima ter prenizka telesna teža.

Po moje se nima država kaj vtikat v to. Naj neha pobirat davke, pa naj ukine milijon in en predpis, pa se bomo ljudje že sami znašli.
Ampak v tvoji opranoglavi betici pač ni možno, da bi kaj naredila brez države. Kako pa “država spodbuja” podjetništvo v drugih državah, kjer niso nikoli imeli socializma in ga še danes nimajo tako kot pri nas? Začuda tam ni treba nič mlade “spodbujati”, ker se kar sami samoiniciativno spravijo v podjetniške vode.

O ostalem tvojem belebtanju pa samo to:
bolj kot ti in vi vsi skupaj, si jaz želim, da se mladi takoj spravijo v kolesje služenja denarja. Ampak jaz vem, da so 3 ovire mladim, ki jim to prepričujejo: davki, predpisi in neustrezen učni program (ki ga je predpisala ravno tebi tako ljuba država).
Tisti poba, ki kao uči druge podjetništva, pa nima pojma o pojmu kaj je to podjetništvo, ampak samo “meša meglo” za velike denarje. Mlade lahko učijo podjetništva le pravi podjetniki, “stari mački” tipa Akrapovič in ostali. En mlečnozobi blebetač mora še veliko žgancev pojest, da bo smel samo stati v senci pravih podjetnikov.

BTW: Nisem iz JU kot mi očitaš, ampak iz zasebnega sektorja. In o podjtništvu vem neskončno več od tebe. Podjetnistvo se začne in financira iz FFF (family, friends, fools) ne pa z državnimi subvencijami.
[/quote]

Učijo naj jih tisti, ki znajo jamrat kako ne dobijo ljudi niti za redno izplačanega minimalca in državi ne bi plačevati davkov, ob enem pa od nje zahtevali izšolan kader, zgrajeno infrastrukturo in zmanjševanje sociale ter delavskih pravic.

Bog pomagaj, ampak voditelj je grd kot smrtni greh!

Vidim na njem veliko lepih oblik…in fant lahko prekaša še tako velikega lepotca.
Tebi, ki pa pišeš, o grdoti, pazi, da ti narava ne izmaliči obraza. In se spomni kaj si napisala.

Biziljka vsa plastična je zadnjič kokodakala, da je plastika v medijih pod mus. Očitno samo za bedaste babe, ki morajo kazati pol piiii in jošk, če hočejo biti na televiziji in plastificirane.
Moški pa so lahko kakršni pač hočejo.

Biziljka vsa plastična je zadnjič kokodakala, da je plastika v medijih pod mus. Očitno samo za bedaste babe, ki morajo kazati pol piiii in jošk, če hočejo biti na televiziji in plastificirane.
Moški pa so lahko kakršni pač hočejo.
[/quote]Naravna lepota telesa in obraza se ne more kosat s plastiko!Nikoli!

učiteljica angleščine?


Ah, ne tolaži se. Desc bo vtaknu svoj bongelj glih kamorkoli! In sploh ni omejen na ženske. Niti na človeška bitja ne!


No, ja takole bom rekla. Na zunaj res ni nek presežek. Potrebuješ nekaj časa, da se ga navadiš, na prvo žogo je pa res grd. Ima pa smisel za ta posel, lepo vodi oddajo in tako se mu marsikaj oprosti.

New Report

Close