Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Stavka in ljubezen!

Stavka in ljubezen!

ni blema , vse ti je oproščeno

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Joj, tole med kuhanjem ni švoh varianta.

Še Magnifica daš naglas, pa je!

Mešaj, (shake it baby,) mešaj, (yea, yea, yea,) mešaj, ………

Točno, Mariči, ljubezen gre skozi želodec.

Ma mona, ma si pa res mona, veš, kaj delam jaz
na šanku ….. jem že ne, bemti! Saj ni čudno, če
te sprašuje tvoja žena vse mogoče, si pa res ena
mona! (Bemti, se bom zlomila od smeha tu za tem
PC-jem!!!). A veš, kako me vsi gledajo. Štumpijev
CD imam notri (u mašni, a veš!) in migam, ko je tista:
Ma dečko, ajde oladi, lalalalalalala,
ma dečko, ajde oladi!

Pravkar mi je nekdo dejal: he, he, he, kakšen nasmeh imaš na obrazu!
Sej se mi bo zrolal, pa še pisat ne utegnem tolk hitr, kot mislim!
A ti je zdej pršlo, kaj se dela na šanku,a ? Idiot, uš postojnska! A ti si pa šank za šankiranje potavil, a? Bumbar! Mater bi te, a veš, ko se mi zdiš pa tolk …….. bučman!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

AJAAAAAAAAAAAAAAA, ja, ja,ja Mariči, sej bi se lahko spomnil, da je šank dober tudi za mesit.

Viš, najbolj všeč mi je pa tisti tvoj: ja, ja, ja, pa malo
z glavo pomigaš, pa spet rečeš: ja, ja, ja!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Brate Bruce nemoj radit to!! Nakon toga jaja bole!!

Zal, je jezek vedno pozen, zdaj imas nabrz ze jajca cisto spraskana.. In kaj bo, ce strajk potraja tako dolgo kot pri nasih dohtarjih?

Kar se sobote tice in tvoje, cisto zares ne vem, kaj bi lahko s tistim mislila! Bemti, se za za svojo ne vem tocno kaj misli, kako naj bi za tvojo? Ja, sam sumljiv OCITNO nisi, drugace, bi ze nasla nacina, da ti jajca zvaga ze v nedeljo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ej, prijatelj dragi, ti jo res pihneš v pravo smer. :)))))))))

Zadnjič s tistim “tipanjem” za leti, zdej tole, mislim, tega predloga vsekakor ne bom povedal doma.

Moram pa kakega dohtarja vprašat, če ve, v kolikem času po “izgubi teže”, jajčka le to spet pridobijo, da bi se vsaj teh nekaj uric (valda ne dni!) izognil tehtanju.

Noben dohtar ti ne bo odgovorit, ker ima enacba prevec neznank.. Sicer pa je v primeru, da bi prislo do kaksnih razlik v tezi, je tako sama kriva… Saj tovornjake tudi najprej prazne vagajo, a ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Kalibra..in to taprava..eheheh jao jao meni kam sem padla..hehehehehe med same “norce”

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close