Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste bili kdaj zaljubljeni v osebo, s katero ni bilo NITI MALO možnosti, da sta skupaj?

Ste bili kdaj zaljubljeni v osebo, s katero ni bilo NITI MALO možnosti, da sta skupaj?

Joj, to pa me je tako nasmejalo. Me spominja na enega, ki ga poznam na videz, ki je videti ko ena gorila, pa se potetoviran je ves in nosi eno debelo srebrno verizico. Clovek bi ga kar ustrasil in bi tudi pricakoval, da ima putbulla za ljubljencka, in namesto tega ima pekinezerja. 😀
[/quote]:) to je pa menda moda…take gorile in pekinezerji

Še danes sem zaljubljen v njo. 😛 Ni manekenka ipd … ampak meni je še vedno zelo lepa pa super oseba. Ampak jaz sem danes poročen, imam otroka, itd. Med tem, ko ona še vedno nima sreče pri izbiri partnerja, saj je zdajšnji njen tretji, pa enkrat sta že šla narazen. Meni je lepo nekoč rekla, da sem ji všeč, nisem pa njen tip od znotraj. In potem sem z leti skušal nekako pridobiti njeno pozornost, brez uspeha. Sva pa še vedno odlična prijatelja, tista močna ljubezen do nje je minila, tako da na njo gledam kot eno zelo dobro prijateljico. Nekoč mi je glavo mešala 10 let in še več … danes jo samo rad vprašam kako je kaj, kako zveza itd 🙂

pozabit ne moreš kar tako … vedno mislim nanjo, ko ona ni ram

ja, prekinila sem stike čisto, pa čeprav je pokušal priti še v stik…

prvič sem ga videla pri desetih letih in se nesmrtno zaljubila vanj. pa nikoli ni bilo med nama nič posebnega, kaka stisk roke, enkrat en poljub. on je ciljal višje, jaz sem bila zanj kot marsovec.
leta so tekla, še tečejo, jaz ne pozabljam. še vedno ga občasno sanjam, se z njim pogovarjam, če imam srečo ga vsake toliko let srečam, da vidim, da je še vedno tak, kot je bil. če bi me kdaj ogovoril bi me najbrž kap zadela. nikoli ne bom sposobona z njim spregovorit ene pametne besede, vedno se mi kolena tresejo, ko ga vidim.
kar vem o njem mi sicer ni najljubše. tudi sicer takega moškega ob sebi ne bi imela, preračunljivca in povzpetnika. ampak nekaj je na njem, na njegovem obrazu, v njegovem smehu, kar me vleče že več kot trideset let.

Že 2 leti ga ne spravim iz glave, ja.
Ne vem zakaj, kako.
Enostavno je moški, ki si ga želim.
In hrepenim po njegovi posebnosti.
On ve.
Torej kaj mi je, da še kljub temu ostaja moja želja? Nimam pojma.

nesrecna ljubezen??? kaj slo narobe da prekinila stike???
men se je to zgodilo pret tremi leti.

Sam se že vrsto let ( ljubiteljsko ) ukvarjam z partnersko psihologijo, ampak tole je eden izmed boljših nasvetov, ki se jih lahko najde na MON-u.

Če si izven lige partnerja, ni niti trohice upanja na uspešno ( dologoročno ) vezo. Zdaj pa – ali delaš na sebi in prideš v to ligo ali se zadovoljiš s svojo ligo. Odločitev je vedno tvoja.

Vedno so možnosti in načini, ne vidita pa jih vedno oba. V tem je težava.
Pa vedno več polnoritih preračunljivk je tudi.

Vse se da, če se le hoče.

Ja, sem bila na smrt zaljubljena v enega športnika. Kar uspešnega.
Ampak sem tudi vedela, da ne bi pasala skupaj, on je bil precej fanatičen (kar si mislim, da za uspeh moraš biti ) v treningih, prehrani, vse naštudirano od spanja naprej.
Jaz pa definitivno nisem za take hece – disciplina ja, fanatizem pa ne.


Ne, ne in ne! danes bi bila ločena in skregana (tako misliva oba), dve kavi na leto, pa čisto pašeta!
[/quote]

a je Tara_s, aneda?

a je Tara_s, aneda?
[/quote]

Ne!

Sem, 3x. S ta zadnjim imam (danes že odraslega) otroka. On družino na drugem koncu države.
Kaj češ, življenje teče in nič ne reče … Ni mi nič hudega.

Nekoč, minimalne možnosti sem z razumom zatrla in mu strla srce. Po dolgih skoraj 30 letih sva se srečala, še vedno mi j srce zatrepetalo in zajokal, najraje bi ga na klenih prosila a spet ni mogoče.
Ne vem če je postal tak kakršen je zaradi moje zavrnitve ali ker je že v preteklosti kazalo, da bo njegovo življenje takšno. Preprosto nisem mogla slediti njegovemu tempu, saj sem bolj tiha miš.
Kljub neskončni zaljubljenosti in vsakem dnevu misli nanj (res vsak dan že desetletja) vem bi ostala brez otrok, brez doma, nenehno v iskanju adrenalina. Če bi se odločila zanj bi ga skušala spremeniti, mu in sebi očitala čemu sem se morala odpovedati, tega pa košem hotela ali zmogla. Ne vem. Kasneje sem sicer vse to dosegla otroke, dom, mir, ampak sama brez partnerja in brez življenjskega sopotnika.
Žal včasih kljub ljubezni, dva preprosto ne moreta biti skupaj.
Kjer koli na svetu trenutno je mu želim vso srečo in mislim nanj.

nesrecna ljubezen??? kaj slo narobe da prekinila stike???
men se je to zgodilo pret tremi leti.
[/quote]

Tudi jaz zakljucila pred tremi leti. Nesrecna verjetno vsaj z moje strani, zato tudi prekinila stike. Ni bil vezan, je bil samski, sam je skoz pravil, da more neke zadeve porihtat, pa da kao nama ne bi slo, izgovori, pac mu ni bilo do mene. Ampak se vedno je probal s kontakti, ce bi spet zagrabila. To se je vleklo par let. Kaj pa blo pri tebi?

Se danes sem zaljubljen v zensko iz Californije ( Teri Lyn Hatcher).

New Report

Close