Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste darovalec organov?

Ste darovalec organov?

In nakraden denar iz vatikana kupi tudi lažno resnico.
Kot tudi z umorom.
[/quote]

Pa kje ti spis, da te ne ukradejo. Ali pa vsaj tvojih ledvic, direkt v domaci banji.
[/quote]

Slučajno se tkivo ne ujema.
Spim v pojstelji, ti v postelji?

In ja, nisem darovalec. Niti ne prejemnik. Nočem.
Kar obdrži svoje kamenčke.

Če živo telo čuti vse, mi, prosim, pojasni, zakaj paraplegiki in tetraplegiki ne čutijo večine svojega telesa. Pa ne mi odgovarjati v stilu, da zanje jaz mislim, da jih je dovoljeno razrezati, dokler zavedno živijo.

In če je za deklico bilo zdravnikom tako vseeno in so imeli v mislih samo denar, kako to, da ji niso odvzeli organov, če so imeli že vse podpise?
[/quote]

Si res tako glupa?

Ko SO JO ODKLOPILI, DA BI JO RAZREZALI, ni HOTELA UMRETI!

In še: pejd vprašat para, tetra in ostale invalide, če res nič ne čutijo?
Boš presenečena, odgovorili ti bodo!
[/quote]

1. Jaz te sprašujem, zakaj je niso kar razrezali, če pa so imeli vse potrebne papirje!

Naj ti namignem: ker kljub tvojemu neudomevanju to ne gre tako. Če bi šlo, deklice ne bi rabili odklopiti, ampak bi samo začeli z odstanjevanjem organov. Zato pa so procedure, kontrole in zdravniški nadzor odvzema. In če se stvari odvijajo drugače, kot se pred tem predvideva, se odvzem seveda ne izvede.
Logično pa je, vsaj meni, da se s svojci pristojni o POTENCIALNEM odvzemu pogovorijo pred odklopom z instrumentov, da se jim v miru predstavi celotna zadeva, ne pa, da se jih o morebitnem dovoljenju (prvič) sprašuje šele, ko je že idealen trenutek za odvzem organov.

2. Imam veliko osebnih stikov z različnimi invalidi, tako da ločim med paralizami in parezami.

Očitno.

Samo, da nisem pocestnica …

Drugače pa me še vedno zanima, kako v trenutku izvedejo transplantacijo človeku, ki prejme organ darovalca iz nekaj sto km oddaljenega kraja.
[/quote]
Če bi ti bila pocestnica, bi imela pred hišo cesto spedenano!
Bi bila vsaj ena korist od tebe.
Kure in ti serjejo vsevprek!
[/quote]

Draga soseda, a te spet roke bolijo od pometanja ceste? 😀

Si res tako glupa?

Ko SO JO ODKLOPILI, DA BI JO RAZREZALI, ni HOTELA UMRETI!

In še: pejd vprašat para, tetra in ostale invalide, če res nič ne čutijo?
Boš presenečena, odgovorili ti bodo!
[/quote]

1. Jaz te sprašujem, zakaj je niso kar razrezali, če pa so imeli vse potrebne papirje!

Naj ti namignem: ker kljub tvojemu neudomevanju to ne gre tako. Če bi šlo, deklice ne bi rabili odklopiti, ampak bi samo začeli z odstanjevanjem organov. Zato pa so procedure, kontrole in zdravniški nadzor odvzema. In če se stvari odvijajo drugače, kot se pred tem predvideva, se odvzem seveda ne izvede.
Logično pa je, vsaj meni, da se s svojci pristojni o POTENCIALNEM odvzemu pogovorijo pred odklopom z instrumentov, da se jim v miru predstavi celotna zadeva, ne pa, da se jih o morebitnem dovoljenju (prvič) sprašuje šele, ko je že idealen trenutek za odvzem organov.

2. Imam veliko osebnih stikov z različnimi invalidi, tako da ločim med paralizami in parezami.
[/quote]

Potem točno veš imaš v glavi parezo ali paralizo.

Moji organi so MOJI in jih ne darujem nikol. Pika.

Dokler do tega ne pride razmišljate tako

sem darovalec only sperme.

Sem se vpisala kot darovalka organov na svoj 18 roj. dan. Tudi vsem domačim povedala da ne želim da me ohranjajo pri življenju če kdaj postanem “rastlinica”.

New Report

Close