Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu ste kaj potrebni danes???

ste kaj potrebni danes???

Kir-ženska…………..smejim se pa zato, ker je danes petek……….in mi že rojijo same neumnosti po glavi……hihihih

cveti

Hecna si.
Nam rojijo neumnosti po glavi že v ponedeljek….. pa v torek tudi, da ne omenjam srede in vseh ostalih dni!!!!!

Vem, petek – dan za metek!

Enako….

No potem pa je tale forum kot nalašč tud zame 🙂

cveti

Hehe, pol pa si vzami ene tri dni dopusta in malo za nazaj preberi, da nas spoznaš….
Pa še ti kaj napiši.
Potem si pa naša.

pri meni je tako kot je blo!

Velkom tu de femili. ;)))))

Sam, da si ok

No le preber 🙂 Poljubcka nazaj 🙂

www.studentarija.net

Veš kako!

Pomagat nočeš?

Sej zdaj si se že navadil….

Joj res ste se razpisali….bom mogla res dopust vzet da vse preberem…..:)

cveti

haha…sej se sperma tok hitro obnajvlja…da res ne morš ugotovit……….pa kaj če si moški dr….sej to je čist neki normalnega, ane????

cveti

Čas bi že bil, sam

Aja, spizdit morva iz te teme!

mm, daj povej no, ktera varianta je tvoja? zdej, če jaz kaj moške poznam, je običajno varianta b), ampak, hvala nekomu tam zgoraj za praznike, da se hudo močno popravi varianta a). Vsaj pri meni je tako. Kako pa pri tebi? Se stanje tudi izboljšuje predvsem konec tedna?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

se mi neda brat… sam a si preživel?

MACA-FACA

Dons pa čist in totalno nič! Jep! Tut to je možno.

Eh…. a res?!?!?!?!?!

ma nisi meu potrebe:) itak tak čudn dan:)) sam dobr da vem kaki ste tipi:)

MACA-FACA

Ane, da je vreme in vse z njim povezano dons čist v kurecu? Po dobrem kosu cajta sem se odloču tut na šihtu kej narest in upravičt plačo pa me je totalno scuzal. Ena klinčeva ura dela!!! Sej ne morem verjet. Se jutr kr sem gor preselim.

:))))))))))

kam se seliš? ja dans je podn, jst sm tok polomnjena, zaspana… ah ta vreme! vidš še tem se ne d:))))))heheehheehheh mau smeha mora bit!

MACA-FACA

še seksat se ti ne ljubi več :-))

dans je že drug dan…… upam da mi nebo zamoriu, mam novo frizuro tak da kr v lov! heheh

MACA-FACA

New Report

Close