Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ste naredile bilanco stanja špricev v vadžajno za letosnje leto?

Ste naredile bilanco stanja špricev v vadžajno za letosnje leto?

Ste naredile že bilanco stanja za letošnje leto, ki se izteka? Podatke pošljite v razpredelnice razporejeno, vsebujejo pa naj (število špricev, šprici direkt, šprici v kondom, šprici v usta, narodnost špricarja, politična opredelitev špricarja,..)

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno596, 05.12.2022 ob 14:18

Ste naredile že bilanco stanja za letošnje leto, ki se izteka? Podatke pošljite v razpredelnice razporejeno, vsebujejo pa naj (število špricev, šprici direkt, šprici v kondom, šprici v usta, narodnost špricarja, politična opredelitev špricarja,..)

 

 

Si pozabil na prisotnost ali odsotnost cepilne knjižice.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 05.12.2022 ob 14:25

Si pozabil na prisotnost ali odsotnost cepilne knjižice.

Nekje sem prebral, da naj bi cepljeni špricali zelene ikre? Ker postajajo reptili?

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
teoretik, 05.12.2022 ob 14:39

Nekje sem prebral, da naj bi cepljeni špricali zelene ikre? Ker postajajo reptili?

Nwem js, moj ni cepljen in njegov čist normalno šprica. A je kdo cepljen tu in bi povedal, so prisotne ikre? Šteje sam, če so zelene🤦😂

kekec tebi se je zmešalo!       🙂

A se nam to obeta nov davek? Sem vedela, da nas bo prej ali slej tudi to tokalo.

Podatek za DURS: sem devica.

Odgovor na objavo uporabnika
Ddv, 05.12.2022 ob 14:43

A se nam to obeta nov davek? Sem vedela, da nas bo prej ali slej tudi to tokalo.

Podatek za DURS: sem devica.

 

O tem sem tudi bral. Vse to je plan Agende 2030, da boste morale vsako leto poročati o stanju vadžajne in če ne bo necepljeno špricanje, boste izgubile družbene točke.

pa je, da ne moreš naredit razpredelnice, ker si vse spermije z drkanjem že zdavnej porabil kretenko

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 05.12.2022 ob 14:41

Nwem js, moj ni cepljen in njegov čist normalno šprica. A je kdo cepljen tu in bi povedal, so prisotne ikre? Šteje sam, če so zelene🤦😂

Ahahaha frogy si me res  nasmejala 😃😃😃 dobro da ne rabiš razpredelnice delat 😃😃

Odgovor na objavo uporabnika
tvoja bilanca, 05.12.2022 ob 14:54

pa je, da ne moreš naredit razpredelnice, ker si vse spermije z drkanjem že zdavnej porabil kretenko

😃😛

New Report

Close