Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste oseba, ki bi se borila ali umaknila?

Ste oseba, ki bi se borila ali umaknila?

LOL, varanje v smislu seksa, pa varanje v smislu laganja, pa varanje v smislu “vem, da jo/ga bo prizadelo, pa to vseeno počnem” – seveda ima vezo. Čim gre moj partner meni za hrbet in se ne morem več zanesti nanj – kako naj bo moj partner? Parnerju moraš verjeti, zaupati.
Predstavljaj si da imaš – dva biznis partnerja, pa eden za hrbtom drugega posluje z strankami in posluje mimo njega in si lepo daje na kupček. Bi ti takemu partnerju še verjel? Bi obdržal posle z njim? To pa res nima veze z posesništvom, samo s tem, s kakšnim človekom si deliš lajf.
[/quote]

so te prierve z biznisom zelo zanmive in veliko povedo kakšne predstave imate o razmerjih, potem pa so prevare pal ena od posledic. ena od značilnosti ekonomije pa je tudi inflacija. tej pa takih v partnerstvih ponavadi podleže intima in seks kot menjalno sredstvo

so te prierve z biznisom zelo zanmive in veliko povedo kakšne predstave imate o razmerjih, potem pa so prevare pal ena od posledic. ena od značilnosti ekonomije pa je tudi inflacija. tej pa takih v partnerstvih ponavadi podleže intima in seks kot menjalno sredstvo
[/quote]

Ne gre za ekonomijo, ampak za zaupanje.
Aja, ti ne veš, kaj je to. Pol pa res ne moreš štekat, saj razumem.

Zaupanje pa izhaja iz obcutka varnosti. Varnost pa je odsotnost strahov. Zenska v moskem isce varnost (torej tudi zaupnika). Ampak… to je bolj ali manj zgolj zenska plat odnosa. Moski, ob katerem se zenska pocuti varno, ne hrepeni po taisti, saj jo on sam omogoca (tudi njej). Vprasanje za zajamceno zvestobo: kaj je moski aspekt te zgodbe?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

so te prierve z biznisom zelo zanmive in veliko povedo kakšne predstave imate o razmerjih, potem pa so prevare pal ena od posledic. ena od značilnosti ekonomije pa je tudi inflacija. tej pa takih v partnerstvih ponavadi podleže intima in seks kot menjalno sredstvo
[/quote]To so zajedalke najslabše vrste tu na monu, zraven nedojebank seveda, oboje nimajo samospoštovanja za pol mišje pizde, le to je pomembno, da si rit s filajo na tuj račun. Tako, po domače, je lepše slišat od celofanskega zavijanja in besedičenja v nedogled.😅

Ne gre za ekonomijo, ampak za zaupanje.
Aja, ti ne veš, kaj je to. Pol pa res ne moreš štekat, saj razumem.
[/quote]

komu in koliko zaupam je predvsem moja odločitev in ne odgovornost drugega.

komu in koliko zaupam je predvsem moja odločitev in ne odgovornost drugega.
[/quote]

Točno tako. In seveda se vedno odločiš zaupati tistim, ki so te prevarali?
Pametno 😁😁😁

Zaupanje pa izhaja iz obcutka varnosti. Varnost pa je odsotnost strahov. Zenska v moskem isce varnost (torej tudi zaupnika). Ampak… to je bolj ali manj zgolj zenska plat odnosa. Moski, ob katerem se zenska pocuti varno, ne hrepeni po taisti, saj jo on sam omogoca (tudi njej). Vprasanje za zajamceno zvestobo: kaj je moski aspekt te zgodbe?
[/quote]

Ne bi vedla. Tole kar si spesnil nima zveze s tistim, kar jaz pišem.

Ne bi vedla. Tole kar si spesnil nima zveze s tistim, kar jaz pišem.
[/quote]

Ah, da, seveda. Razumljivo. Kako sem mogel!?! :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne bi vedla. Tole kar si spesnil nima zveze s tistim, kar jaz pišem.
[/quote]
Sta glih za skup, on ima kot balkanac genetsko v sebi, da nabija neskončne samovšečne monologe in vsevedne bedarije, ti pa malo bolj primitivne neskončne bedarije. Tudi če nobeden od vaju ne bo poslušal niti besedice kar drugi pove, bosta vseeno oba srečna. Vidva bi lahko imela svoj pod forum, še grda resnica bi včasih tam piskrček pristavila.😅


Sta glih za skup, on ima kot balkanac genetsko v sebi, da nabija neskončne samovšečne monologe in vsevedne bedarije, ti pa malo bolj primitivne neskončne bedarije. Tudi če nobeden od vaju ne bo poslušal niti besedice kar drugi pove, bosta vseeno oba srečna. Vidva bi lahko imela svoj pod forum, še grda resnica bi včasih tam piskrček pristavila.😅
[/quote]

Dej odjebi budalo.


Sta glih za skup, on ima kot balkanac genetsko v sebi, da nabija neskončne samovšečne monologe in vsevedne bedarije, ti pa malo bolj primitivne neskončne bedarije. Tudi če nobeden od vaju ne bo poslušal niti besedice kar drugi pove, bosta vseeno oba srečna. Vidva bi lahko imela svoj pod forum, še grda resnica bi včasih tam piskrček pristavila.😅
[/quote]
Grda resnica in Replika sta samozavestni ženski, ki si ne dovolita, da bi moški pometali z njima!

Zanimivo vprašanje. Boljše se je boriti, če veš, da se splača in če si tak tip ženske. Moraš se poznati. Jaz naredim samo črto brez razmisleka, brez da je posredi kako varanje, moti me že karakter, če ta ni v redu. Napake težko toleriram, se težje oprostim, skoraj vsaka tezje razumljiva mi pomeni konec zveze. Ne maram razpravljanj, kar je samoumevno, ne nekih dolgih pogovorov in razglabljanj kdaj bo jutri sonce. Meni funkcionira zveza za občasno biti skupaj, nikakor pa ne iz dneva v dan, jaz mislim, da nismo vsi za zveze oz skupnosti pod isto streho. Mislim tudi, da je rek enkrat vara vedno vara že prežvečen. Kljub temu pa jaz varanja oprostila ne bi, zame bi bil v trenutku konec. Brez razmisleka. Tak tip sem jaz, je pa vsak drugačnega značaja in karakterja.

Nimam takšne izkušnje ampak vem, da bi se umaknila.
Kot prvo zato, ker me potemtakem ne bi imel več rad, niti me ne bi spoštoval, kot drugo, ker me kot partner ne bi več zanimal, kvečemu bi se mi zagravžal.


Ko si boš dala vzdevek star štumf, kar bi bilo primerno tvojim letom, bo te človek lahko resno jemal, dokler je pa preko 60 let stara baba nogavička, pa to ni možno. 😅

Dej odjebi budalo.
[/quote]
Če imaš vzdevek replika, ne več feminiska, pač nič pametnejša zaradi tega ne izpadeš. 😅


Grda resnica in Replika sta samozavestni ženski, ki si ne dovolita, da bi moški pometali z njima!
[/quote]
Eno je samozavest, drugo pa aroganca, ki izhaja iz kompleksov.

Kaj te je napeljalo k temu, da kolegico s psevdonimom

Replika
dozivljas kot na podlagi kompleksov arogantno?!? Resda je z njo tezko voditi nek racionalen dialog, a zato ne gre kar reci, da je arogantna, ali da deluje iz v podzavest potlacenih instiktov. Meni nasprotno deluje dokaj iskreno. Njeno pisanje je prezeto s strahovi, besede pa slikovito opisujejo njena obcutja na doloceno temo. Zato jo je treba jemati v prenesenih pomenih in predvsem nameniti pozornost razpolozenju, ki ga je zaznati v njenih zapisih, da bi dojel sporocilo njenega pisanja. Mene spominja na “primer iz knjige” in tozadevno se mi zdi zanimiva, saj se preko njenih zapisov zrcali “tipicna zenska dusa”, kar je za moskega redko in neprecenljivo darilo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne bi se borila. Sem mnenja, da nekoga ne moreš na silo obdržati ob sebi. Vsak se mora zavedati kaj ima, kaj bi rad itd… Vsak upravlja s svojim življenjem. Torej? Ne. Če se bo odločil, da gre drugam, naj gre. Ne bo lahko, ne bo mi všeč, verjetno bom zelo prizadeta ampak njegovo življenje je.
Ampak, če bi si premislil, pa tudi ne bi bilo več poti nazaj. Nikoli več.


Grda resnica in Replika sta samozavestni ženski, ki si ne dovolita, da bi moški pometali z njima!
[/quote]

iz čiste preventive one raje pometata s svojimi da jim ne grejo neumnostibpo glavi


Če imaš vzdevek replika, ne več feminiska, pač nič pametnejša zaradi tega ne izpadeš. 😅
[/quote]

Ne sam da si budalo, še skrajno butast po vrhu. Kje spiš, da te ne ukradejo?

iz čiste preventive one raje pometata s svojimi da jim ne grejo neumnostibpo glavi
[/quote]

Osebno imam raje sesalec.

Takoj, ko se v temi pojavi Deziderij, Viharni ali Robi, vem, da je šla v franže in neham brat oziroma vse naštete preskočim in berem ostale odgovore, ki nimajo zveze z njimi.
Samo povem.
In tudi ta tema je šla v franže in nima več prave zveze z izvornim vprašanjem.

Kaj te je napeljalo k temu, da kolegico s psevdonimom

Replika
dozivljas kot na podlagi kompleksov arogantno?!? Resda je z njo tezko voditi nek racionalen dialog, a zato ne gre kar reci, da je arogantna, ali da deluje iz v podzavest potlacenih instiktov. Meni nasprotno deluje dokaj iskreno. Njeno pisanje je prezeto s strahovi, besede pa slikovito opisujejo njena obcutja na doloceno temo. Zato jo je treba jemati v prenesenih pomenih in predvsem nameniti pozornost razpolozenju, ki ga je zaznati v njenih zapisih, da bi dojel sporocilo njenega pisanja. Mene spominja na “primer iz knjige” in tozadevno se mi zdi zanimiva, saj se preko njenih zapisov zrcali “tipicna zenska dusa”, kar je za moskega redko in neprecenljivo darilo.
[/quote]

Lahko da se pa ti pod tem nickom predstavljaš za žensko, ker si popolnoma brez smisla za objektivnost. Tu gor si pa cele dneve in noči.

Kaj te je napeljalo k temu, da kolegico s psevdonimom

Replika
dozivljas kot na podlagi kompleksov arogantno?!? Resda je z njo tezko voditi nek racionalen dialog, a zato ne gre kar reci, da je arogantna, ali da deluje iz v podzavest potlacenih instiktov. Meni nasprotno deluje dokaj iskreno. Njeno pisanje je prezeto s strahovi, besede pa slikovito opisujejo njena obcutja na doloceno temo. Zato jo je treba jemati v prenesenih pomenih in predvsem nameniti pozornost razpolozenju, ki ga je zaznati v njenih zapisih, da bi dojel sporocilo njenega pisanja. Mene spominja na “primer iz knjige” in tozadevno se mi zdi zanimiva, saj se preko njenih zapisov zrcali “tipicna zenska dusa”, kar je za moskega redko in neprecenljivo darilo.
[/quote]

Lepo. Razen strahovov (česa naj bi se pa po tvojem bala? Sem premišljevala, pa se ne morem ničesar takega spomniti ), verjetno res tako pišem.
Jaz pa tebe dojemam kot tipičnega manipulatorja. V vsem času, odkar te berem še nisi bil zmožen enoznačnega odgovora JA ali NE, si pa prvak v mešanju megle in odgovarjanju na vse, razen na tisto, kar si bil vprašan. Verjetno tudi ne znaš, torej to ni mišljeno slabšalno – če ne zmoreš, pač ne zmoreš.

Lahko da se pa ti pod tem nickom predstavljaš za žensko, ker si popolnoma brez smisla za objektivnost. Tu gor si pa cele dneve in noči.
[/quote]

Lahk si replika, ker podobno komentirata.

New Report

Close