Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste se že vsi cepili?

Ste se že vsi cepili?

Registrirani ste vsi cepljeni? ostali?

Jaz sem že cepljen s prvim odmerkom Pfizerja – p odrugi odmerek pa grem v tem tednu. Bil sem cepljen takoj na začetku, ko so začeli cepiti vso populacijo (sem star nekaj čez 20 let in dobrega zdravja tako, da nisem rizična skupina). To, da mladim in zdravim ponudijo le AstraZeneca ali Janssen ne morem potrditi – jaz bi vzel katerokoli cepivo pa sem dobil Pfizer. Cepil sem se predvsem zato, ker si ne želim še ene tako zaprte zime kot je bila lanska in malo več sproščenosti, poleg tega je to izhod iz tega grozljivega stanja ukrepov. Po prvi dozi me je en dan bolela roka in bil sem utrujen – nič hujšega… Tudi vsi ostali v moji družini so cepljeni in veliko kolegov/kolegic je že bilo cepljenih oz. še čakajo, da jih pokličejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Bi-Ke, 06.06.2021 ob 12:58

Jaz sem že cepljen s prvim odmerkom Pfizerja – p odrugi odmerek pa grem v tem tednu. Bil sem cepljen takoj na začetku, ko so začeli cepiti vso populacijo (sem star nekaj čez 20 let in dobrega zdravja tako, da nisem rizična skupina). To, da mladim in zdravim ponudijo le AstraZeneca ali Janssen ne morem potrditi – jaz bi vzel katerokoli cepivo pa sem dobil Pfizer. Cepil sem se predvsem zato, ker si ne želim še ene tako zaprte zime kot je bila lanska in malo več sproščenosti, poleg tega je to izhod iz tega grozljivega stanja ukrepov. Po prvi dozi me je en dan bolela roka in bil sem utrujen – nič hujšega… Tudi vsi ostali v moji družini so cepljeni in veliko kolegov/kolegic je že bilo cepljenih oz. še čakajo, da jih pokličejo.

 

Ne grem na Hrvaško, letos niti na dopust izven meja Slovenije, z namenm, da se situaciji umiri, mi ni problema počakat tudi še kakšno leto, če bo treba;  glede cepiav pa mislim še malo počakati. Aha, zadnjih 5 let nobene viroze ali gnojne okužbe sicer kljub gibanju med precej okuženemi tudi z navadno gripo, lani tudi okoli okuženih s Covid Sars2, pa me ni prijelo. Sem rh-,  moje telo vsebuje non-rhesus kri. Skrbim za primerno in redno higieno  razpisani pandemiji primerno.

 

Mislim pa počakati še nekaj časa s temi cepivi. Da se pokažejo na N št. prejemnikov še tisti tapravi dolgoročni učinki, sploh na mladih, ki bodo šele imeli potomce, kakšen vpliv bo imelo to cepivo na  genetski material cepljenih.

 

 

 

 

nova
Uredništvo priporoča

So vsi dobro? Jaz sem stara 37, prvo cepljenje imam predvidoma 14.6. Pfizer. Tudi jaz upam, da bo vse kot je bilo. Dosti imam karanten in nenehnih testiranj, pa tudi mask.

Odgovor na objavo uporabnika
virus prenaša cepljeni in necepljieni, 06.06.2021 ob 13:04

 

Ne grem na Hrvaško, letos niti na dopust izven meja Slovenije, z namenm, da se situaciji umiri, mi ni problema počakat tudi še kakšno leto, če bo treba;  glede cepiav pa mislim še malo počakati. Aha, zadnjih 5 let nobene viroze ali gnojne okužbe sicer kljub gibanju med precej okuženemi tudi z navadno gripo, lani tudi okoli okuženih s Covid Sars2, pa me ni prijelo. Sem rh-,  moje telo vsebuje non-rhesus kri. Skrbim za primerno in redno higieno  razpisani pandemiji primerno.

 

Mislim pa počakati še nekaj časa s temi cepivi. Da se pokažejo na N št. prejemnikov še tisti tapravi dolgoročni učinki, sploh na mladih, ki bodo šele imeli potomce, kakšen vpliv bo imelo to cepivo na  genetski material cepljenih.

 

 

 

 

Ravno to mi je dilema. Najraje bi opracila s tem, po drugi strani, pa bi bilo smotrno čakati še leto dni, da vidimo v katero smer gre ta eksperiment.

Odgovor na objavo uporabnika
Mistake, 06.06.2021 ob 13:06

So vsi dobro? Jaz sem stara 37, prvo cepljenje imam predvidoma 14.6. Pfizer. Tudi jaz upam, da bo vse kot je bilo. Dosti imam karanten in nenehnih testiranj, pa tudi mask.

S cepljenjem podpiraš fašizem in zato ne more biti konec fašizma, če ga podpiraš.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi…, 06.06.2021 ob 13:12

S cepljenjem podpiraš fašizem in zato ne more biti konec fašizma, če ga podpiraš.

Zakaj tako meniš? Misliš, da bo ne glede na število cepljenih še naprej tako hudo?

Odgovor na objavo uporabnika
Mistake, 06.06.2021 ob 13:14

Zakaj tako meniš? Misliš, da bo ne glede na število cepljenih še naprej tako hudo?

Hudo je zaradi psihopatov in fašistov na oblasti, ki so korono le uporabili za svoje zlobne namene.
S cepljenjem zato kažete kako preprosto vas je zmanipulirati in imeti za norca ter izkoristiti.
In dokler se bo večina obnašala debilno, bo zlobna igra trajala.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi…, 06.06.2021 ob 13:19

Hudo je zaradi psihopatov in fašistov na oblasti, ki so korono le uporabili za svoje zlobne namene.
S cepljenjem zato kažete kako preprosto vas je zmanipulirati in imeti za norca ter izkoristiti.
In dokler se bo večina obnašala debilno, bo zlobna igra trajala.

Kaj pa, če bom zbolela in imela posledice?

Odgovor na objavo uporabnika
Mistake, 06.06.2021 ob 13:08

Ravno to mi je dilema. Najraje bi opracila s tem, po drugi strani, pa bi bilo smotrno čakati še leto dni, da vidimo v katero smer gre ta eksperiment.

Mislim, da (žal) tudi leto dni ne bo dovolj. Ker kratkoročni učinki so se že tako pokazali, dolgoročni se pa lahko tudi šele čez 5,10 let oz ko bodo cepljeni otroci imeli otroke oz ko bodo ti otroci preboleva Li otroške bolezni.

Odgovor na objavo uporabnika
Mistake, 06.06.2021 ob 13:24

Kaj pa, če bom zbolela in imela posledice?

Več je možnosti, da zboliš in imaš posledice od eksperimentalnega cepiva.
Če živiš kolikor toliko zdravo, se gibaš, uživaš veliko c vitamina, cinka…..je nemogoče, da huje zboliš.
Ta covid je manj nevaren od gripe. Gledano povprečno.

Uradne številke okrog korone so seveda laž, ker to ni prava epidemija, ampak plandemija.

Vsi, ki smo bili cepljeni in jih poznam (razpon 18 – 85 let)- okorg 20 ljudi – cepljeni z vsemi štirimi cepivi na trgu smo do sedaj vsi popolnoma ok:
Pfizer – Največ nas poznanih (vključno z mano) je bilo cepljenih s Pfizerjem. vsi še nismo dobili 2. odmerka (nekateri pa tudi že). Razen boleče roke dan po cepljenju in manjše utrujenosti ni bilo težav. Ena pa je imela po prvi dozi vročino 2 dni
Moderna – malo vročine pri drugem odmerku. En primer bolečine v roki po prvem odmerku.
AstraZeneca – En primernslabega počutja in mrzlice po prvem odmerku (po drugem ni bilo nič). Ena je pa imela po obeh odmerkih vročino.
Janssen – Poznam samo enega, ta je imel zvečer po cepljenju malo vročine in slabo se je počutil.

Tako, da za zdaj smo vsi ok in upam ter verjamem, da bo tako tudi ostalo 🙂

Robi…

Povečal si mojo dilemo. Bom še razmislila.

Bike hvala za informacije. Zdaj pa vse na tehnico in sledi odločitev. Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Mistake, 06.06.2021 ob 12:52

Registrirani ste vsi cepljeni? ostali?

Jaz sem. Z AstraZeneco, zaradi zdravja. Večina bližnjih tudi iz istega razloga, a z različnimi cepivi. Nobenih problemov.

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 06.06.2021 ob 14:13

Jaz sem. Z AstraZeneco, zaradi zdravja. Večina bližnjih tudi iz istega razloga, a z različnimi cepivi. Nobenih problemov.

Kaj te pa muči?

Malo težje razumem to logiko. Torej, če želiš na kofe, na pico, zrezek nekam, moraš biti oborožen vsaj s papirji oz. biti cepljen ali pač na morje v slano vodo, ko greste kot stranke v stacune, na raznorazne organe, pa vse prosto po prešernu.

Ali pa v službah, tudi ne sobivamo skupaj, torej, ko gre nekdo domov, lahko kaj prinese v službo.

Po tej logiki, bi morali imeti vsi potrdila, ali pa ostati zaprti doma?

Konec avgusta bodo pa spet vse zapirali.in bo dopust gledanje skozi okno.

Gripe nisem nikoli imela, tudi cepljena ne. Medtem ko so je folk cepil, pa nato fasada gripo. Ni isto, pa vendarle …

Če ne bi bilo sezone, jih ne bi bilo cepljenih noti četrt od tega, kot jih je sedaj.

 

Jaz ne ( 39), mož ne (42), mama ne (68),oče ne (7o), otroci stari 8-10. Ne glede na leta jih ne bi cepili.

Če bo korona čez dve leti še in, bomo mogoče malo razmislili.

Ni cepljena cela družina. Potujemo pač s testi, ker nam drugega kot to ali sedenje doma pač ne preostane.

V notranjost gostiln in kavarn pri nas ne hodim. Poznam pa jih polno, ki hodijo in to brez potrdil.

Poleti bomo šli na glaven dopust v tujino, za par dni na Hrvaško in par dni po Sloveniji (da iskoristimo lanske bone). Verjetno bomo rabili PCR teste, ker je Slovenija še vedno rdeča.

Odgovor na objavo uporabnika
Mistake, 06.06.2021 ob 14:33

Kaj te pa muči?

Kako to misliš?
Nič me ne muči.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 06.06.2021 ob 14:58

Ni cepljena cela družina. Potujemo pač s testi, ker nam drugega kot to ali sedenje doma pač ne preostane.

V notranjost gostiln in kavarn pri nas ne hodim. Poznam pa jih polno, ki hodijo in to brez potrdil.

Poleti bomo šli na glaven dopust v tujino, za par dni na Hrvaško in par dni po Sloveniji (da iskoristimo lanske bone). Verjetno bomo rabili PCR teste, ker je Slovenija še vedno rdeča.

Mi bomo tudi šli čez mejo s testi. Zaradi prehoda meje se ja ne bomo cepili.

Malo smo tudi skeptični. Poznamo eno osebo ,cepljeno z AZ , ki je imela hude težave po 1. odmerku. Druga je srčni bolnik ( nič nevarnega). Po cepljenju mislim da je bil Phizer) se ji je stanje občutno poslabšalo. Pa pravijo, naj se gredo cepit ljudje z kroničnimi boleznimi. Pa ja! No, saj to sta le dva primera. Več cepljenih ne poznam. Sigurno so tudi taki, ki niso imeli problemov takoj po cepljenju.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 06.06.2021 ob 15:02

Kako to misliš?
Nič me ne muči.

Mučijo te kompleksi.
Da se hvališ s tem kako podpiraš fašizem, moraš imeti hude komplekse.

Nisem, bom počakala.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi…, 06.06.2021 ob 15:25

Mučijo te kompleksi.
Da se hvališ s tem kako podpiraš fašizem, moraš imeti hude komplekse.

Ja Robi, seveda. To sem pozabil napisati, ker ne opazim.

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 06.06.2021 ob 17:18

Ja Robi, seveda. To sem pozabil napisati, ker ne opazim.

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:08

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:07
    Odgovor na objavo uporabnika
    Kar sam, 06.06.2021 ob 12:24

    Odgovor na objavo uporabnika
    odgoarja, 06.06.2021 ob 11:50

    Odgovor na objavo uporabnika
    Bagerist, 05.06.2021 ob 21:07

    Evo – resno hotem ima, priimke, naslove … formalno neznanih sklicateljev protestnikov ob petkih v LJ
    Tokrat (prejšnji petek) so zasedli ulice okoli Delavskega doma v LJ.
    V tem času je moji ženi začela odtekati porodna voda. Sva šla z avtom v porodnišnico… na koncu Celovške pa gamad nekih protestnikov, ki ni dovolila prometa proti porodnišnici. Sem klical 112 — pa so imeli težave priti do Tivolija …

    Ja Dojenček je “frderban” – bo ostal invalid, zaostal …
    Hočem zadoščenje!!
    Osebno in lastnoročno bom šel s kolom razbiti glave organizatorjem protestov !!
    A če me zaprejo … kot pravi predsednik države: So What ☺☺ Ti gnoji pač ne bodo več uničevali

    Odgovarjajo naj JJ, SMC in Desus. Če ne bi nategnili volivcev in se oklepali stolčkov, ne bi bilo nobenih protestov. Našteti politiki so krivi za tvojega “ferderbanega” novorojenčka.

    Če bi bila zgodbica resnična, bi avtorju že v porodnišnici povedali, da nosečnica, ki ji odteče voda, ne odkoraka do avta in se v sedečem položaju prevaža čez ljubljanske ulice, ki znajo biti tudi brez protestov zatrpane, ampak se (kot že omenjeno) pokliče rešilca, ki žensko odpelje v ležečem položaju.

    Ampak nekateri, ki vam osnovne stvari niso jasne, kar popadete na vrženo kost, pa čeprav je plastična in fluorescentna vijolične barve.

     

     

[/quote

New Report

Close