Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste slišal? porazni rezultati malih pekarn in njihovega kruha

ste slišal? porazni rezultati malih pekarn in njihovega kruha

Naši inšpektorji izvajajo administrativne preglede (oznake, deklaracije itd…). Kakovost kruha se ugotavlja na analizah

Test so očitno pozabili delat v pekarni na robu litostojske in celovške, ta ki je odprta 24ur in prodajajo še kebab, bureke itd…ker še zmeraj obratuje. Če gredo jemat vzorce lahko samo zaprejo. Bogi ljudje ko ne veste, bogi tisti ki kupi not kruh in ne ve kaj da v usta.

Točno tako! Naredili so vihar v kahli vode.

A veš kateri ljudje so bogi? Tisti, ki delajo, pa si ne morejo kupiti kruha, narejenega v še tako, po tvojem, zanikrni pekarni!

Domače pekarice!

Kje kupite moko? Ali veste kaj vse je v moki? Vsa žita so poškropljena s pesticidi, uporablja se umetna gnojila, mlini so zelo močni in zmeljejo vso svinjarijo. Res je, da vsaj kemije za ukuse in trajnost ne dodate. 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svinjarije je sigurno manj v domačen kruhu, ampak samo 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Od nečesa je pa tako treba umreti. V Sloveniji in pa tudi na svetu je ljudi preveč.

Japajade. A pšenico sama poseješ? Kako pa veš kakšne kvalitete je moka, ki jo kupiš pa magari v mlinu.

Kolikokrat sem ugriznil v kamen(ček), ko sem jedel kruh, kupljen v Šparu! Enkrat se mi je celo odkrušil zob, kar ni bilo poceni … No, od takrat raje kupim kruh pri t.i. šiptarjih, čeprav res ni nič posebnega, vendar vsaj ugriznem vanj brez strahu.

Šla sem po kruh k šiptarju, ko se je popraskal po jajcih preden bi mi ga dal, sem se pa samo obrnila !

Vse bi morali zsapreti, če že osnovnih higienskih pogojev ne izpoljnjujejo, kaj je šele z nadaljnimi postopki
peke, če bi vzorcde jemali, res bolj ne razmišljat
Tudi vse dopeke po štacunah zapret, tam se nima kaj pečt.
Kruh naj pečejo v zato namenjenih objektih, za to šolani, usposobljeni ljudje, ne pa v nekih predelanih hišah in lokalih, neki Xljudje
Imeli v soseki pred leti eno tako pekarnico, je vsako jutro že ob zori tako smrdelo, da te je zbudilo, tako da smo vsi srečni da so se odselili.
Ko se pravi kruh peče DIŠI.
DIŠI.mnjamii

New Report

Close