Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ste tukaj?

Ste tukaj?

Z ozirom na to,da sem ti po pomoti poslal svoj privatni mail,ti bom ob priliki nekaj lepega napisal,no vsaj upam.
Trdna bodi,dokler imaš nas,si lahko mirna.
Lepa si
Sp

za tebe isto velja, meni zablokira ko je govora o tisti pravi ljubezni :(((

No, lepo. Bom čakala na tvoj mail.

Jaz pa ti želim, da jo nekoč doživiš, ker si jo zaslužiš tako kot vsi!
cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

upajmo, da res. Da me čaka bolj prijazno obdobje življenja.

Ej, že zjutraj sem omenila, da je zadnji cas, da si malo polepsamo eno popoldne, da se dobimo, poklepetamo, ker samo nekaj gordnjamo…
Smo kot medvedje pred zimskim spanjem, samo brunda sem in brunda tja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

to bi se res lahko. Samo si moramo en taki dan izbrati, da bomo imeli vsi čas. Meni morate dosti prej časa povedat, ker imam najdlje do vas :)))

Kdo brunda?Meni med nogami nekaj prede!
Brundal sem včeraj!
Lep si sonček
Sp

:)))))))))))

Ja to je to, je Sharky že omenil ta petek, ampak nam se ne bo izšlo, ja se moramo res dogovoriti kakšen teden v naprej in dan, ki bo vsem odgovarjal, čeprav vem, da bo to težko, ampak se bomo potrudili, za klapo se mora tudi malo žrtvovati, kajne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako je! Saj čas jaz imam vedno(razen kadar sem na faxu-takrat pa se tak ne bomo dobili), pa mogoče nedelja ob času kosila odpade, ker potem sem pri moji zlati babici. Drugače pa sem jaz prosta. Aja: pa snega ne sme biti na cesti, ker potem ne pridem do vas :)))))))) Še si nisem utegnila zimskih gum kupit :))))))))

Mislim, da bi mogoče vsem najbolj odgovarjala sobota, meni je vseeno, jaz si bom čas vzela po potrebi, ampak za tiste, ki so po sluzbah od 8 do 16…..
gor, dol, sem, tja…pa je med tednom bolj zoprno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kadarkoli med 23-o in 7.uro zjutraj(kar se mene tiče)
Sp

Ja tebi med nogami prede Franci, tvoj maček, to si pozabil napisati še, dodati, ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja noč je pa tvoja, to sem pa do sedaj že prokužila, ja, ja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja a tvoja ne,na svoj način?
Lepa si
Sp

po 23. uri????
jao, pol se jaz več domov ne bom upala peljati :)))))
Kaj pa vem, kaj se mi lahko na poti zgodi? Mi avto crkne nekje na AC, ura 2 zjutraj, jaz pa sama, pa žive duše nikjer..moj dom pa 150km daleč
Jao jao…:)))))

Ja noč je moja ja, brez nočke ne morem ninat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da ne bom pozabil:eno VELIKOOOOOOO NOČKO zate Sonček(pa da ne boš zdfaj slučajno kam mrknila,ker bom najbrž moral jaz)
Lepa si
Sp

Ne zezaj, ali pa bi rad, da že letim spat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo pa pravi,da boš nazaj grede sama?:-)))
Zato smo mi tu!
LS
ASp

Ja res je!Lačen je pa je kot mačka,ponavljam kot mačka in ne maček(ker če bi bil ta prav mačk,bi mi ukradel mortadelo z mize v kuhinji)
Lepa si
Sp

Bodi srečen, da je lepo vzgojen in mortadela ostane zate, dober tek…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close