Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ste tukaj morda kakšne resne punce

Ste tukaj morda kakšne resne punce

Živjo star 27 let iz okolice  Ljubljane, ste tukaj kakšne punce ,ženske za druženje, zmenke ,če pa se ujamemo pa tudi vezo. No ,če se katera vidi v opisu mi pišite.

Lp

Tle bo bolj slabo. A nisi ti že parkrat tukaj gor iskal. A ni blo uspeha aaa?

Starševski čvek piše. Torej starši se zbiramo tukaj. Mama, tata. Nekateri že nono, nona.

Sami resni. Ma ne za zmenkarije. Poskusi na kakšnem zmenkarskem portalu, saj jih je ogromno.

Tukaj pozabi.

Sem manekenka, ampak nisem za resne stvari, rada samo seksam brez obveznosti zjutraj, zvečer, čez dan, v kuhinji na mizi, zunaj v parkih, skoraj nenasitna sem. Škoda, da iščeš resne, da nisva kompatibilna, sem te že hotela kontaktirat, pa sva preveč različna. Veliko sreče pri iskanju resne.

Tukaj stare žleht in zlobne babe mešajo nevihte.

Odgovor na objavo uporabnika
mačka24, 14.04.2024 ob 23:17

Sem manekenka, ampak nisem za resne stvari, rada samo seksam brez obveznosti zjutraj, zvečer, čez dan, v kuhinji na mizi, zunaj v parkih, skoraj nenasitna sem. Škoda, da iščeš resne, da nisva kompatibilna, sem te že hotela kontaktirat, pa sva preveč različna. Veliko sreče pri iskanju resne.

Taki sex je zanič… Ga ni za sex s pristnimi čustvi. Take blodnje filozofirajo samo koze.

Same resne punce smo tukaj 🤗

Nejko, prej boš kozo našel na Veliki planini, kot pa resno punco tukaj.

Je fant prišel na pravo mesto. Že res, da so portali, ki so namenjeni spoznavanju, ampak ko enkrat narediš stik, boš kaj…gledal v luft? Tukaj na SČ je idealno za vaditi komunikacijo. Ko enkrat naletiš na tisto “idealno” žensko, bo treba začeti vrteti jezik in obračati besede, drugače ne bo nič. Vadi tukaj. Najprej podjebavaj, pa boš potem lahko jebal.

Vidim ,da res ni resnih dan danes, pa tuki gor so vse vrste ljudi   od starih do mladih  ,tako ,da probam morda pa se najde kakšna  na tem portalu. Ali  probat ni greh 🤔

Macka24 pisi meni na [email protected]

Lahko meni pises

New Report

Close