Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste videli zapisnik, kaj vse je vrtcu predlagala NŠ kot predstavnica skupine mucki?

Ste videli zapisnik, kaj vse je vrtcu predlagala NŠ kot predstavnica skupine mucki?

Kok si stara? Tli? Kako se ne mores vzdržat komentiranja ČE pa NIC NE VEŠ?

Očitno moram jaz tebi razložiti kot otroku, osnove …
Nepoznavanje vsebine nima nič s tem, da opazim nekulturni napad na sogovornika v TV oddaji. Tako se do sogovornika ne obnaša, NE GLEDE NA TO, kdo je. Genij, strokovnjak, povprečen človek, človek s posebnimi potrebami, mati Tereza, kriminalec … Nima veze, osnovni nivo debate v TV oddaji mora biti na osnovi vsebine, argumentov in NE OSEBNI NAPAD na človeka.

Kot sem rekla, gospe ne poznam, tudi peticije ne. Je pa hinavsko, da se sedaj pojavljajo ideje po umiku podpisov , ker se z dejanji te gospe ne strinjate. Zakaj? Peticijo se podpiše, če se strinjaš z njo. Zelo preprosto. Ne glede na to, kdo jo je sestavil.

Ti razložim še bolj preprosto:

Imamo bebčka in genija.

Bebček pravi: “2+2=5”
Genij pravi: “2+2=4”

S kom se boš strinjal? Z genijem. A ne zato, ker je genij, ampak zato, ker ima prav.

Obraten primer:
Bebček pravi: “2+2=4”
Genij pravi: “2+2=5”

Se ne boš z bebčkom strinjal zgolj zato, ker je bebček, čeprav je njegova trditev pravilna?
[/quote]

Faaak, dj vzemi kako pomirjevalo. Al si resno motena ali si pač ti, Nataša?

DOBILA JE KAR JE DEJALA. DOBILA JE ODNOS KI GA IMA ONA DO DRUGIH! DOBILA JE OGLEDALO V GLAVO.

A BO ZDAJ JASNOOO?

ODNOS DO NJE JE VEEELIIIKKOOO BOLJŠI KOT GA IMA ONA DO SOLJUDI! PIKA. KLICAJ!

To da točno v tisti oddaji vni tega uspela prikazat (škoda k he v živo ne poznaš) in TI TOČNO TAKRAT v tiste pol ure TEGA NISI VIDELA …
Faak, če bi bla ti NORMALNA, bi ti to moglo bit jasno.

Vsaka Sraka z ogledom 30min neke oddaje piše verodostojne komentarje? To trdiš? Obenem pa vehementno zapišeš: nič ne vem o njej, nič ne vem o zadevi, nič nisem brala, nič slišala. …. vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a reeeeeees? Verjetno si ti un “genij” iz zgodbe? Al si Nataša? Počas bo beseda Nataša postala sinonim za NORO MATER.

to so taki bedaki k primc in banda za otroke gre

https://www.youtube.com/channel/UCocbfUoMTW8wsizoDxr3aRQ

Pa je bil res? Nekje na fb je na vprašanje o mentorstvu razlagala, da ne, da je imela mentorico, naslov diplome naj bi bil Osebnost v delovni organizaciji, Če to drži, sta dve osebi z enakim imenom, z obema se minister pozna. Neverjetno naključje, pa vendar naključje. Če ne, gre za laž. Na cobissu sicer diplome s takim naslovom ni.

Ni povsem jasno, zakaj je bilo treba s spravljanjem peticije tako pohiteti v javnost. Dr. Musek jim je namreč povedal, da so sicer določene stvari ok, da pa je nedodelano in da bo ljudi razklalo, ne združilo. Pripravljen je bil dati pripombe, a naj bi jih dostavil s petka na ponedeljek. Ker jih zaradi obveznosti ni mogel dati in jim je to povedal, ga zdaj blatijo, češ da ni želel sodelovati.

V tem času poteka tudi razprava o financiranju zasebnega šolstva. Ima to kaj zveze?

Sicer so pa nasilni otroci menda samo “živahni”, kot je bilo slišati lani od dotične:
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11111255&start=40

In tisti, ki stojijo v ozadju te peticije in jo najbolj podpirajo, ne podpirajo kazni, ampak “sočutno vzgojo”. Kar pomeni, namesto kazni posledice. To sicer morda deluje doma. V šoli, kjer pa je vse več otrok nasilnih in učitelji že tako nimajo vzvodov, da bi jih disciplinirali, pa žal ne.

Nekako na takem ozadju stoji ta peticija.

Bogato branje:
https://www.facebook.com/groups/920264174694499/
https://www.facebook.com/groups/730662717015991/

Faaak, dj vzemi kako pomirjevalo. Al si resno motena ali si pač ti, Nataša?

DOBILA JE KAR JE DEJALA. DOBILA JE ODNOS KI GA IMA ONA DO DRUGIH! DOBILA JE OGLEDALO V GLAVO.

A BO ZDAJ JASNOOO?

ODNOS DO NJE JE VEEELIIIKKOOO BOLJŠI KOT GA IMA ONA DO SOLJUDI! PIKA. KLICAJ!

To da točno v tisti oddaji vni tega uspela prikazat (škoda k he v živo ne poznaš) in TI TOČNO TAKRAT v tiste pol ure TEGA NISI VIDELA …
Faak, če bi bla ti NORMALNA, bi ti to moglo bit jasno.

Vsaka Sraka z ogledom 30min neke oddaje piše verodostojne komentarje? To trdiš? Obenem pa vehementno zapišeš: nič ne vem o njej, nič ne vem o zadevi, nič nisem brala, nič slišala. …. vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a reeeeeees? Verjetno si ti un “genij” iz zgodbe? Al si Nataša? Počas bo beseda Nataša postala sinonim za NORO MATER.
[/quote]

Očitno imaš precej velike probleme.
Ne, nisem Nataša. Gospo sem videla samo v tisti oddaji Argument, kjer so jo predstavili kot pobudnico peticije. Peticije, o kateri vem zelo malo.

Kar poskušam tebi dopovedati, je očitno preveč težko zate. Kulturni človek bo v TV debati “napadel” argument, ne pa človeka kot takega. In njen sogovornik je naredil točno to. Ampak ti ne bom še enkrat razlagala, ker nima smisla, ker očitno ne boš dojel/a.

Če je gospa v svojem delovanju problematična, to ne sme vplivati na vašo percepcijo peticije. Hinavsko je, da jo ogromno ljudi naprej podpiše, ker se s peticijo strinja, potem pa želi umakniti podpis, ker jim pobudnica peticije ni všeč oziroma se ne strinjajo z njenim obnašanjem.

Tudi to zgoraj je dokaz, da smo nezrela družba.

Prav imaš. Jaz tudi nisem nič slišala o Slobodanu Miloševiću, nič videla, nič o njem brala, sem pa videla kako grdo so ga obravnavali v Haagu, ubogi revček ni si zaslužil tega, res ne. Tako se ne obnaša, ne glede na to kakšen človek je na drugi strani.
[/quote]
Res dobro!

Berem v zgornjem dopisu da sladkarije niso primerne za praznovanje otrokovega rojstnega dne??? Pa me čisto tako zanima kaj potem ponudite na praznovanju namesto torte? Svečke še pihajo? Ko odrasli povabite na praznovanje se tudi držite tega?

v našem vrtcu je za praznovanje RD dovoljeno prinesti zgolj sadje in nič več.

Očitno imaš precej velike probleme.
Ne, nisem Nataša. Gospo sem videla samo v tisti oddaji Argument, kjer so jo predstavili kot pobudnico peticije. Peticije, o kateri vem zelo malo.

Kar poskušam tebi dopovedati, je očitno preveč težko zate. Kulturni človek bo v TV debati “napadel” argument, ne pa človeka kot takega. In njen sogovornik je naredil točno to. Ampak ti ne bom še enkrat razlagala, ker nima smisla, ker očitno ne boš dojel/a.

Če je gospa v svojem delovanju problematična, to ne sme vplivati na vašo percepcijo peticije. Hinavsko je, da jo ogromno ljudi naprej podpiše, ker se s peticijo strinja, potem pa želi umakniti podpis, ker jim pobudnica peticije ni všeč oziroma se ne strinjajo z njenim obnašanjem.

Tudi to zgoraj je dokaz, da smo nezrela družba.
[/quote]

Ni problem oseba. Ali ena oddaja. Problem je ves način in vsi akterji, ki so vključeni vanjo. Ti zaenkrat razen iizpostavljenih sploh še niso vidni. To je izpostavil g. Musek: sprva sem želel pomagati, nato pa sem podvomil v dobre namene in mislim, da gre za dimno zaveso. Upravičeno je podvomil, ker se je od njega želelo pripombe čez vikend, to pa pri tako resni stvari ne gre.

A ne gre samo za to izsiljevanje prek vikenda, niti samo za oddajo, niti samo za eno problematično osebo. Zdi se, da je zadaj neka druga agenda in da je peticija le dimna zavesa, kot so rekli v fb skupini Kakšno šolo hočemo.

Ta mama dela svojemu otroku bistveno vecjo skodo kot jo lahko naredi veliko slabsi solski sistem od trenutnega.
Obstajajo anonimke, pritozbe, ustrezne institucije kamor tak stars prijavi vzi organizacijo ali posameznega pedagoskega delavca. Ni pa institucije, kamor bi prijavili taksnega starsa in bi lahko ustrezno odreagirala.
Po pozornem branju zapisnika se samo cudim in sem zgrozena. Ta o zlorabi otrokovega podpisa voscilnice je skoraj neverjetna.
Merc je bil se prevec prijazen.

Joj, hvalabogu za take kot si ti …in hvalabogu da se ti tole tko mirno in kulturno razlagat.

Js mam.vsega poun k (upam da una driska od “nivo debate” dobi to noro natasko ki jo tolk brani, v svoj njihov razred. Veseli ste lohk vsi ki je ne poznate. Ženska je poblazneli terorist).

Po mnenju usrane “nivo debate” pa ma po novem vso pravico a folkom delat nespoštljiva, napadalno, zalezovalno, arogantno, ukazovalno, zasmehujoce, ocitajoce, razdiralno ….skratka NI DA NI, BOLANO! !! VSE RAZEN NORMALEN (pozabi na SPOSTLJIV) odnos do ljudi.

MI VSI OSTALI pa moramo biti z njo spoštljivI?

Bolana sI isto ti, Nataša – ali pa njena kompanjonka oz “nivo debate”.
Poglej si jo če že besedo zanjo zastavljas. Z zagovarjanjem in mlatenjem prazne slame se z njo poistovetujes.
Mej jo. Pa pazi da boš spoštljiva in mila z njo, sj veš, ni važno kdo je na drugi strani. Nataso poznam, in kar zmrazi me kakšna moraš biti ti. En navaden zloben hinavski svetohlinski pacient. Bruuuh
Manj tv-ja ti ne bi škodilo.

Vse dame s FB. Kje vas čevelj žuli – Šolstvo je naslov skupine, kjer objavite take reči. Ne zaradi klevetanja, ampak zato, da bodo naivne dobromisleče mamke ugotovile s kakšno sociopatko imajo opravka. Tam bo največ efekta.
Jaz žal ne morem več do te skupine.
Ampak dajte, ukrepajte!

Ženska več kot očitno potrebuje streznitev. Omg ubohi njeni otroci res.

Vse dame s FB. Kje vas čevelj žuli – Šolstvo je naslov skupine, kjer objavite take reči. Ne zaradi klevetanja, ampak zato, da bodo naivne dobromisleče mamke ugotovile s kakšno sociopatko imajo opravka. Tam bo največ efekta.
Jaz žal ne morem več do te skupine.
Ampak dajte, ukrepajte!

Ženska več kot očitno potrebuje streznitev. Omg ubohi njeni otroci res.
[/quote]

Ojoj. Ti si šele naivna ali naiven. Zakaj pa ne moreš več do skupine?

Omojbog….
Ubogi razred, učiteljice in šola, ki jo bo dobila..In zakaj je niso izključili iz SS, sej piše, da je njeno ravnanje neprimerno, nevarno itd…

Iz Sveta staršev so jo izključili.

Še glede Kje pa vas žuli – šolstvo. Tja poročati o tem bi bilo brez vsakega smisla. Protagonisti te skupine jo močno podpirajo. So pa isti kot v dveh drugih skupinah z besedo sočutno v imenu. Prek njiju tržijo svoje storitve, predavanja o vzgoji in podobno. Tja je pred objavo poslala prošnjo s predlogi za peticijo in jih tudi dobila. Glede na številčnost teh skupin in podporo, ki jo v njih uživa, je videti, da bomo poleg “sočutnega varstva otrok” dobili še “sočutno” šolstvo.

New Report

Close