Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste vse ženske take packe kot moja žena?

Ste vse ženske take packe kot moja žena?

Zadnjič sem se slučajno zadrževal v kopalnici, ko je žena pomagala pri tuširanju mlajši hčeri. To je tiščalo lulat in žena ji je rekla, naj se polula kar tam, pod tušem, da tudi ona to redno počne! Da to ni nič takega, ker itak voda vse odplavi, da se tako med tuširanjem prečistiš še notranje. Kar debelo sem pogledal, rekel pa nisem nobene, se mi pred hčerjo to ni zdelo pametno. Žena je namreč mahnjena na čistočo, pri nas imamo sterilno skoraj kot v kakšni ordinaciji, lekcijo s spuščeno straniščno desko sva vzela že takoj na začetku zveze. Nič nimam proti čistemu domu in rade volje sodelujem pri tem, čeprav je včasih že malo tečno. Tudi garaža, ki je v moji pristojnosti, je pospravljena, tako vem, kje je kaj, in v domu je enako. Ampak to lulanje v tuš kabini? Sem moški, pa mi kaj takega na kraj pameti ne pade. Hkrati mi je dalo misliti o ženi, da ne deluje ravno vedno tako, kot pravi. Pa da je ob vsej sterilnosti ena navadna packa. Pozneje sem z njo govoril o tem in se ji ni zdelo nič takega, mi je pa prala glavo, ker za sabo nisem pospravil pogrinjka.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Packin mož, 01.03.2023 ob 18:35

Zadnjič sem se slučajno zadrževal v kopalnici, ko je žena pomagala pri tuširanju mlajši hčeri. To je tiščalo lulat in žena ji je rekla, naj se polula kar tam, pod tušem, da tudi ona to redno počne! Da to ni nič takega, ker itak voda vse odplavi, da se tako med tuširanjem prečistiš še notranje. Kar debelo sem pogledal, rekel pa nisem nobene, se mi pred hčerjo to ni zdelo pametno. Žena je namreč mahnjena na čistočo, pri nas imamo sterilno skoraj kot v kakšni ordinaciji, lekcijo s spuščeno straniščno desko sva vzela že takoj na začetku zveze. Nič nimam proti čistemu domu in rade volje sodelujem pri tem, čeprav je včasih že malo tečno. Tudi garaža, ki je v moji pristojnosti, je pospravljena, tako vem, kje je kaj, in v domu je enako. Ampak to lulanje v tuš kabini? Sem moški, pa mi kaj takega na kraj pameti ne pade. Hkrati mi je dalo misliti o ženi, da ne deluje ravno vedno tako, kot pravi. Pa da je ob vsej sterilnosti ena navadna packa. Pozneje sem z njo govoril o tem in se ji ni zdelo nič takega, mi je pa prala glavo, ker za sabo nisem pospravil pogrinjka.

 

Povej ji da bakterije ostanejo v tušu in potem nazaj na čisto oprane noge- ogabno. Bolje moker na wc se usest kot tole.

Js se vedn uščijem pod tušem, pa še kr žvim.

Nisem čistunka, tudi kak prah me ne moti, ampak lulam pod tušem pa ne.

Tole je pa iz Jane, pismo poroti🤣

Hahahaha porotnik so dobri vsi držijo z ženo, face.

Super uvertura v tuširanje,  ko ti toplo stece po nogi. Itak, da lulam

Eni bi rekli, da je bolj ekonomično, saj z enim lulanjem porabiš – koliko čiste vode v wc-ju?

Eni lulajo celo noč v wc in ne potegnejo za sabo, ampak potegnejo šele zjitraj, ko se vsi zbudijo.

He he he, bolj je lepa in naflančkana, večja packa je.

Seveda lulam pod tušem in tudi menstruacijo si umijem pod tušem,  kje pa naj?

Al vi se najprej umijete nekje drugje, potem pa greste čisti pod tuš?

Tudi USEKUJEM SE V ROKO pod tušem, zobno pasto pomešano s SLINO PLJUVAM v umivalnik, škandalozno ane.

pa kaj res morate vse vaše domače porkadije objavljat na temu forumu 🙄

Urin zdravega človeka je sterilen.

Seveda tudi lulam pod tušem!

se strinjam, da je to svinjsko ravnanje… doma imam wc z razlogom in ga tudi uporabljam. Niti v sanjah mi ne pade na pamet da bi kadarkoli  urinirala v banjo, pod tušem… to je ogabno.

…sam res no, to res ni vredno zgražanja, saj se vendar spere, kot je ena omenil: kako pa misliš, da je med menstruacijo? Menda ne misliš, da ima tudi pod tušem tampon/vložek..ddd…menstra lije, hočeš nočeš …ali pač takrat odpotuješ? : D

V kuhinjsko korito se potem ni problem polulat, če je urin tako sterilen?

Kje je problem? Meni vedno paše pod tušem spustit. Tudi v lijak ali v kuhinjsko korito sem že, če je vse zasedeno. Je kar je. Pa smo vsi živi in zdravi.

Ta strašni tabu lulanja pod tušem je razbila že Madonna kakšnih 30 let nazaj.

Raje glejte, da ne boste lulali v bazene, tisto je bolj problematično!

Ne lulam pod tušem, niem baba, sem desc in desci ščijemo.

 

Čeprav grem pred tuširanjem na WC, ko pridem v tuš kabino in začne teči voda, me istočasno pritisne lulat (četudi nekaj kapljic). To se mi ne zdi noben problem, saj itak hitro vse sperem z vodo. Tudi, ko se končam tuširati, še enkrat tla tuš kabine temeljito sperem s toplo vodo. Ne vem, kje je tukaj problem. Tla v tuš kabini so čista in snežno bela.

Ma nekateri pijejo svoj urin !!

Torej, urin je načelno sterilen, če ste fasali kakšne glivice na nožnih nohtih na bazenu, jih s  tem lulanjem uničujete. Še ne tako dolgo, so se ljudje na sveže rane poscali. Dezinfekcija.

Jaz imam vse čisto in tudi Lukan pod tušem. V Švici ponoči ne smeš na WC ju potegniti vode.  Nevem kaj tako omplicirate,

Se mi tudi kdaj zgodi, a ne prav pogosto.

Kje je moj zapis o tem, da je Madonna že pred 30 leti podrla tabuje v zvezi scanja pod tušem? In nadaljnje pisanje da raje poskrbite da ne ščijete v bazene?

 

(Skratka, nič pretresljivega).

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5089, 01.03.2023 ob 19:30

Urin zdravega človeka je sterilen.

 

Tvoja trditev absolutno ne drži!

 

Pri nas gre voda od pralnega stroja v bano. Pa se kaj drugega.

New Report

Close