Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste za ali proti priznanju Palestine?

Ste za ali proti priznanju Palestine?

PROTI

PROTI!  Kdaj bodo izpustili nedolžne ujetnike in ujetnice, ki se izživljajo nad njimi? Tega se NE podpira. Kaj pa se Slovenija vtikuje, ko nima nobenega ugleda in moči. Naj se ubadajo z revščino, ki jo je čedalje več, upokojenci životarijo, drugje brez veze in nobenega učinka se pa meče denar skozi okno.

Screenshot 20240509 190503 Chrome

Screenshot 20240509 190240 Chrome

PROTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Se vidi, da ste SDS podgane navalile na forum, ker je imel vaš führer konferenco in je razglasil vam, podganjim podanikom, kaj morate zdaj v neskončnost blejat!

Po moje je za samo unih 300 folka, kao intelektualci.

ZA.

Koga bo Slovenija priznala? Hamas? Sem proti.

Odgovor na objavo uporabnika
SDS greznica, 09.05.2024 ob 22:35

Se vidi, da ste SDS podgane navalile na forum, ker je imel vaš führer konferenco in je razglasil vam, podganjim podanikom, kaj morate zdaj v neskončnost blejat!

Jaz niti slučajno nisem sds, ker sovražim janšo.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak da ja, 09.05.2024 ob 22:37

Koga bo Slovenija priznala? Hamas? Sem proti.

Točno tako je to!   Velika napaka.

Kaj je tej Fajonki, da tako rine in rine in rine…

 

PROTI !!!

O, ja, pa ste SDSovce!

Vaš führer je danes govoril in kar na lepem se zdaj oglašate na tem forumu z istimi besedami! Seveeeeeeedaaaa ste popolnoma avtonomni v svojih mnenjih, jaaaaaa, toooo boooo!

Seveda sem ZA priznanje. Na žalost jim je Izrael že preveč ozemlja vzel…Ne vrm kako ste eni lahko na strani Izraela, ki izvaja genocid, pibija otroke, ženske….Aja desničarji..ovčke…

Aja…pa upam, da se ti talci ne vrnejo domov….

Absolutno PROTI!!!!

Absolutno ZA

Sem na strani civiliziranih, katerih vera ne podpira FGM-a deklic, posiljevanja deklic in porocevanja deklic!

Zalostno, da v vojni trpijo civilisti, ampak ne se pretvarjat, da potrebujemo se eno mocno drzavo polno muslimanskih ekstremistov.. se sosedne drzave jih ne spuscajo cez mejo k sebi, to vam itak vse pove.

Mediji spet  napihujejo da cel svet protestira proti Izraelu. V resnici protestirajo muslimani in woke prfuknjenci, so v manjšini. Nič ne bo.

Palestino smo v okviru Jugoslavije že priznali davnega leta 1988. To, da so po osamosvojitvi nekateri lezli ameriki v rit in niso potrdili že priznano, nam sigurno ni v ponos. Sedaj hvalabogu napako popravljamo in se pridružujemo večini svetovnih držav (143 od 190), ki so Palestino že priznali. JJ kot običajno zavaja in laže, ko omenja ‘peščico’ držav, ki so priznale Palestino. Ko bo Netanjahu sedel v Hagu, naj se mu pridruži še JJ.

Slo bo priznala Hamas, Hezbolah, Hutije, na kratko, priznala bo genocid in teroriste. Po osamosvojitvi  genocid nad Slovenci ni uspel po pričakovanih načrtih, zato je zdaj odlična priložnost, da na hitro  popucajo slovenčke.

Odgovor na objavo uporabnika
Neli141, 09.05.2024 ob 23:34

Seveda sem ZA priznanje. Na žalost jim je Izrael že preveč ozemlja vzel…Ne vrm kako ste eni lahko na strani Izraela, ki izvaja genocid, pibija otroke, ženske….Aja desničarji..ovčke…

Absolutno PROTI!!!

Čakaj malo, sem menda pomešala… kdo je že izvedel napad, ko so bili mladi na koncertu, kdo je ubijal in zajel ljudi, ki so ŠE DANES ujetniki? Izrael? Ali HAMAS???

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna835, 10.05.2024 ob 00:58

Absolutno PROTI!!!

Čakaj malo, sem menda pomešala… kdo je že izvedel napad, ko so bili mladi na koncertu, kdo je ubijal in zajel ljudi, ki so ŠE DANES ujetniki? Izrael? Ali HAMAS???

Kdo je že najbolj varovano mejo na svetu, kjer niti ptič ne more preko, ne da bi bil opažen, pustil vnemar za koliko že, 6, 7 ur? Dekleta, ki jo opazujejo, so rekle že nekaj dni prej, da so opazile sumljivo dejavnost, in opozorile nadrejene, a so jih ignorirali. Prodajaj pravljice komu drugemu.

Odgovor na objavo uporabnika
israh, 10.05.2024 ob 01:25

Kdo je že najbolj varovano mejo na svetu, kjer niti ptič ne more preko, ne da bi bil opažen, pustil vnemar za koliko že, 6, 7 ur? Dekleta, ki jo opazujejo, so rekle že nekaj dni prej, da so opazile sumljivo dejavnost, in opozorile nadrejene, a so jih ignorirali. Prodajaj pravljice komu drugemu.

In še to: kdo je že pred x leti navijal, da h pride na oblast namesto plo, ker da jih bo tako lažje politično razbiti? Bibi. Tako da, prosim lepo.

Proti. Prvi je napad izvedel Hamas in še vedno zadržuje talce. Oni delajo škodo svojemu narodu zaradi sebičnih interesov. Se mi pa civili zelo smilijo. Zakaj potem ne priznamo še Katalonije, Kurdistana ipd.?

Proti priznanju palestine, pa izraelu vzet status države.

New Report

Close