Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ste za obvezno cepljenje?

Ste za obvezno cepljenje?

Ste za obvezno cepljenje, kot je predlagala Beovićeva? Za starejše od 50 let in za tiste, ki delajo v rizičnih poklicih, v zdravstvu, šolah?

Jaz sem, ker želim, da čimprej zaživimo brez omejitev in da imamo spet dostop do vseh zdravstvenih storitev.

Jaz sem za obvezno zaprtje in eliminacijo vas fašistov. Le tako bomo končno zaživeli brez fašizma in omejitev.

 

Ne iz enega in edinega razloga, trenutno cepivo ni zanesljivo. Tisti, ki mislite, da bomo sli nazaj v staro normalno ste sanjaci :)) Vse je spremenjljivo in nic ne ostane enako za vedno.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 31.08.2021 ob 18:08

Jaz sem za obvezno zaprtje in eliminacijo vas fašistov. Le tako bomo končno zaživeli brez fašizma in omejitev.

 

Jaz pa za eliminacijo takih budal ki hodijo po svetu pa mislijo da so nekaj čeprav v glavi nimajo čisto nič, ne morejo niti pravilno uporabljati definicije fašizma, nimajo niti malo bralnega razumevanja in zmogljivosti razumevanja osnovnih snovi ki se jih učimo v oš. 😊

Ne moremo vsi dobiti vsega ane.

Odgovor na objavo uporabnika
Mary nepr, 31.08.2021 ob 18:40

Ne iz enega in edinega razloga, trenutno cepivo ni zanesljivo. Tisti, ki mislite, da bomo sli nazaj v staro normalno ste sanjaci :)) Vse je spremenjljivo in nic ne ostane enako za vedno.

To ni res. Če bi imeli 70% precepljenost, bi ustavili širjenje virusa. Tako je pri vsakem cepivu. Za ustavitev rdečk rabiš 95% precepljenost. Poglej Dansko, kjer bodo ukinili ukrepe, ker ne bodo več potrebni, saj imajo zadostno precepljenost, ker ljudje tam zaupajo stroki. Pa na Portugalskem isto. Tudi v Švedski, ki ste jo antivakserji opevali, so se ljudje cepili takoj, ko je bilo možno in imajo normalno življenje.

Odgovor na objavo uporabnika
vrabčki čivkajo, 31.08.2021 ob 17:50

Ste za obvezno cepljenje, kot je predlagala Beovićeva? Za starejše od 50 let in za tiste, ki delajo v rizičnih poklicih, v zdravstvu, šolah?

Jaz sem, ker želim, da čimprej zaživimo brez omejitev in da imamo spet dostop do vseh zdravstvenih storitev.

Dokler vas bo večina verjela, da nas bo precepljenost vrnila v normalo, nam ni pomoči.

Normale, ki si jo poznal, ne bo nikoli več!

obvezno cepljenje ne more biti do leta 2023 dokler traja poskusno cepljenje. Če ne bo poškodovanih in umrlih preveč ljudi zaradi cepljenja, bo po tem datumu lahko cepivo obvezno, prej pa ne. Težava za mafijo je, da se kmalu prične sojenje v Nurenbergu, kjer po 1100 odvetnikov iz celega sveta in 12.000 zdravnikov pričalo na sodišču, da so PCR testi neuporabni in jih bo sodišče zagotovo prepovedalo uporabljati za diagnozo. Po tem mafija nima v rokah nič, saj virusa drugače ne znajo dokazati. Sprašujete se od kje so potem bolniki na infekcijskih klinikah in zakaj so potem ljudje umirali??  Ljudje so umirali zaradi drugih kroničnih bolezni (rak, demenca, krvno žilne težave, srčne, pljučne….) te bolnike so ugrabili za covid in tudi vse razglasili, da so umrli za covid, kar sploh ni res. Kje dobijo bolnike da ležijo na infekcijskih klinikah???  Sem že napisal – to so kronični bolniki, ki namesto da jih zdravijo npr. za rakom, jih zdravijo za neobstoječo covid boleznijo, zato še toliko prej umrejo, kar je tudi cilj te mafije!!!

Odgovor na objavo uporabnika
JAPAJADE, 01.09.2021 ob 09:28

obvezno cepljenje ne more biti do leta 2023 dokler traja poskusno cepljenje. Če ne bo poškodovanih in umrlih preveč ljudi zaradi cepljenja, bo po tem datumu lahko cepivo obvezno, prej pa ne. Težava za mafijo je, da se kmalu prične sojenje v Nurenbergu, kjer po 1100 odvetnikov iz celega sveta in 12.000 zdravnikov pričalo na sodišču, da so PCR testi neuporabni in jih bo sodišče zagotovo prepovedalo uporabljati za diagnozo. Po tem mafija nima v rokah nič, saj virusa drugače ne znajo dokazati. Sprašujete se od kje so potem bolniki na infekcijskih klinikah in zakaj so potem ljudje umirali??  Ljudje so umirali zaradi drugih kroničnih bolezni (rak, demenca, krvno žilne težave, srčne, pljučne….) te bolnike so ugrabili za covid in tudi vse razglasili, da so umrli za covid, kar sploh ni res. Kje dobijo bolnike da ležijo na infekcijskih klinikah???  Sem že napisal – to so kronični bolniki, ki namesto da jih zdravijo npr. za rakom, jih zdravijo za neobstoječo covid boleznijo, zato še toliko prej umrejo, kar je tudi cilj te mafije!!!

1. Zaradi mene lahko čakaš do 2023 ampak daj priznaj si da boš tudi takrat proti vsemu in še naprej podjebaval ljudi.

2. Poskusno cepljenje? Definiraj.

3. Zakaj bi zdravniki pričali proti pcr oni s tem nimajo čisto nič./ S tem sojenjem in podobno pišete že leto in pol brez kakršnih trditev da te tožbe itd sploh obstajajo.

4. Dokaži da virus NI dokazan. Za obstoj virusa je veliko dokazov za neobstoj niti enega.

5.  Kaj pa misliš da poslabša stanje tistih ki so umrli z pridruženimi, kroničnini bolezni.

 

DA za obvezno cepljenje

Proti obveznemu cepljenju, ker to ni resitev.

Malo manj se okol gonte, pa roke si umivite, pa ce ste bolani ne hodite v sluzbo kot ste to imeli v navadi, pa malo vec se gibite ne pa sam vamp redit, pa to… A bo slo?

Obvezno cepljenje Janša ne bo uvedel, ker ve, da bo potem država obvezna plačati odškodnine za posledice iztožene na sodišču. Ti zneski zo lahko zelo ZELO visoki. Zdaj pa država ne plača za stranske učinke in posledice pohabljenosti, ali smrti. Po drugi strani, pa je res kar je že zgoraj nekje napisano, da obvezno cepljenje med POSKUSNIM CEPLJENJEM ne more biti, ker ne bo dobilo rednega uporabnega dovoljenja. Zdaj je WHO dala dovoljenje za cepljenje, samo za prostovoljce, samo da ti prostovoljci, ki so v bistvu poskusni zajci, ne vedo, da bi morali biti za to plačani!!

Če bo (upajmo, da ne! ) obvezno cepljenje, kako se bo to izvajalo ? Zdravstvo, šole- pridejo cepilci in postavijo pogoj: cepiti, ali domov.

Kaj pa 50+, 60+…. ? Nekateri so v službah, kjer se ne družijo, nekateri že v penziji. Kako se bo te “prisililo” v cepljenje?

Odgovor na objavo uporabnika
ziherNE, 02.09.2021 ob 07:52

Obvezno cepljenje Janša ne bo uvedel, ker ve, da bo potem država obvezna plačati odškodnine za posledice iztožene na sodišču. Ti zneski zo lahko zelo ZELO visoki. Zdaj pa država ne plača za stranske učinke in posledice pohabljenosti, ali smrti. Po drugi strani, pa je res kar je že zgoraj nekje napisano, da obvezno cepljenje med POSKUSNIM CEPLJENJEM ne more biti, ker ne bo dobilo rednega uporabnega dovoljenja. Zdaj je WHO dala dovoljenje za cepljenje, samo za prostovoljce, samo da ti prostovoljci, ki so v bistvu poskusni zajci, ne vedo, da bi morali biti za to plačani!!

Cepivo je odobreno, ni več poskusno.

Odgovor na objavo uporabnika
ne bo šlo, 02.09.2021 ob 12:08

Cepivo je odobreno, ni več poskusno.

cepivo je POSKUSNO in ni odobreno in ne LAŽI!

Odgovor na objavo uporabnika
ziherNE, 02.09.2021 ob 15:57

cepivo je POSKUSNO in ni odobreno in ne LAŽI!

“Cepivo ni odobreno” a so ga odobrili povsod v EU in FDA. Pa drugače si idi pogledat kaj pomeni poskusno cepivo.

 

 

Če bo odobreno, bo konec 2023. Če.

 

Juhej! odobreno!

Cak mal… kaj je odobreno? Kdaj je EU potrdila,a? Na uradni Pfizerjevi strani pise, da je v testnem procesu do zacetka leta 2023. A lazejo?

Tadrugo, ameriska FDA je potrdila … uporabo za emerdzensi do konc leta. Tist trenutek, ko se potrdi javna uporaba oni niso vec zasciteni proti posledicam.

Heroj, ki trdi ne bo slo… katero cepivo je potrjeno od FDA? Ajde, jajcka na mizo, jest grem pa na pir!

Mimgrede… tut anglescina mi je pogovorni jezik torej znam prebrat kaj pise na FDA strani.

 

anaonimni, poglej, en precej bogat novinar je pred dvema dnevoma poslal v javnost: 1.6 miliona za dokaz, da ljudje zbolevajo od COVID.

Ajde.. pohopsaj nagrado!

Na drug stran… vec kot milion evrov je nagrada, ce kdo dokaze, da visrus obstaja.

Hintek mali… se nihce ni pobral nagrade.

Danska UKINJA vse ukrepe, a ti to ves?

Zdej pa guglat… de bos kej naucu.

Jet mam pa cajt… grem pa ob Ljubljanci hodit. Svez zrak brez spricanja… mimngrede pa se na kofe zavijem

Se link za nagrado, da ti bo lazje:

https://www.naturalhealth365.com/million-dollars-offered-3954.html

Zdej grem pa molt, da me moderatorje ne izbrisejo.

Ti neverjetno, a mislis, da bo pomagalo?

Aja, se za Dance…

Denmark To Eliminate ALL Covid Restrictions!!How Come I only Heard About this Now?

.. ocenaskisivnebesih… pomagej, d neb brisal…

Pa se mal zares…

kdor le more na prebere knjigo: Covid19:The Great Reset. Napisal jo je Klaus Schwab in se ko-avtor Thierry Malleret.

Ja, tist Schwab iz ekonomskega foruma, G7… sam tolk da ne bo neverjetno butanje o neizobrazenih in nerazgledanih.

Zdej bom pa eno s smetano srebral….

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 03.09.2021 ob 10:43

Juhej! odobreno!

Cak mal… kaj je odobreno? Kdaj je EU potrdila,a? Na uradni Pfizerjevi strani pise, da je v testnem procesu do zacetka leta 2023. A lazejo?

Tadrugo, ameriska FDA je potrdila … uporabo za emerdzensi do konc leta. Tist trenutek, ko se potrdi javna uporaba oni niso vec zasciteni proti posledicam.

Heroj, ki trdi ne bo slo… katero cepivo je potrjeno od FDA? Ajde, jajcka na mizo, jest grem pa na pir!

Mimgrede… tut anglescina mi je pogovorni jezik torej znam prebrat kaj pise na FDA strani.

 

Na FDA so potrdili Pfizer cepivo lahko greš pogledat. Če ne razumeš angleško pa ti ne morem pomagat.

Ne bluzi… napopaj dokument!

Poislus, dokument sem prabral.

Napisi ime cepiva, ki so ga odobrili. A lahko?

 

Zdej pejt pa delat!

 

se tole poslus…mislis, da so vse sestre prtegnjene?

New Report

Close