Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ste za obvezno cepljenje?

Ste za obvezno cepljenje?

No ja, uspel si, linka ne pustijo vec limat… kot kaze.

Neverjetno a nede… resnica potrebuje cenzuro. Od kdaj ze?

ahjej… kokakola z rumom morda? Ja, malce mocneje nucam…

se eno miceno mnenje popotnika…

poglejte, cepljenje je mozno, torej kdor se ZELI cepiti, naj se cepi. Za kakrsenkoli razlog pac. Eni se cepijo iz strahu, drugi se cepijo, da gredo na dopust, tretji se cepijo, ker se je soded. In se tazadni… zato ker ablast pravi.

Vse lepo in prav in tako naj tudi bo. Cepite se, ni povsem nic narobe.

Kar pa je fejst narobe je posiljevanje povsem zdravih ljudi da se spikajo z necem, ki ima precej zanimive VAER.

Torej… pred nekaj minutami sem poslusal sestre iz Minnesotte. Ja, izjemno pocen video katerega pac ne bo nikjer na MAIN STREAM…Mozakar jih je vprasal… pa zakaj se ne zelite cepiti.

Odgovori so bili neverjetno zanimivi in direktni. On to je bil video, katerega nisem mogel napopat.

Pogovarjanja in kresanja mnenj so sila koristni, resujejo probleme in tezave. Mirno.

Pokjojni ameriski predsednik Kennedy je izrekel eno pametno misel:

citiram:
Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable
zdej pa… mi penzionisti mamo cajt, grem pa v Tivoli sedet.

plan- scenarij napisan leta 2012…PLANDEMIJA je scenarij, ki so ga napisali mafijaši iz vrst farmacije, bank, politike, svetovne vlade v senci (beri bogataši- lastniki- tajkuni), ki so ugotovili, da je 7,8 milijarde ljudi preveč in da je treba narediti depopulacijo. Resnica je, da bi vse prebivalce tega sveta, torej 7,8 miljr. Ljudi lahko spravili v eno od 50 držav ZDA – VSE PREBIVALCE TEGA SVETA. Torej predstavljajte si da bi bil ostali del našega planeta prazen- OGROMNO PROSTORA. Kako so načrtovali to PLANDEMIJO? Vprašanje je bilo kako z lažnim virusom dobiti lažne paciente v bolnice, kako dobiti takšne pacienta »okužene« z lažnim virusom, da bodo tudi umrli, ker za STRAH potrebujejo mrtve ljudi, veliko mrtvih ljudi!!  Idejo je dal Christian Drosten nemški goljuf, ki je ukradel PCR test dr. Karlu Mullisu, še prej je bilo treba Karla Mullisa spraviti iz tega sveta, kar so storili 3 meseca pred lažnim »izbruhom« covid19. Dr. Karel Mullis je sam izjavil pred smrtjo, da ti testi niso primerni za diagnostiko, ampak samo za forenziko, zato so se ga tudi znebili- ga ubili (za vzrok smrti so navedli pljučnico- seveda to ni res). Ko so dobili v roke orožje PCR test za novačenje potencialno zaraženih- okuženih ljudi, so se dogovorili, da bodo za okužene najprej opredelili starčke iz DSO, predvsem take slabotne, kronične bolnike z demenco, rakom, take v zadnjem stadiju na kemoterapijah, pa takšne s srčno žilnimi boleznimi, pljučnimi boleznimi, take ki bi kmalu itak umrli. Ko so te starčke pripeljali v na novo vzpostavljene covid bolnice, so jih dajali v umetno komo in na respiratorje, toliko na dan kot so imeli respiratorjev. 9 od 10 je umrlo zelo hitro, saj takšnega protokola niso bili sposobni prenesti zaradi oslabelosti, torej kroničnih bolezni. Tako so vse te starčke razglasili da so umrli za covid- OBDUKCIJE SO BILE PREPOVEDANE, saj bi sicer imeli dokaz, da temu ni tako. Za centre največ smrti so v naprej določili kraje, kjer živi veliko starih ljudi, kjer je povprečna starost zelo visoka in kjer je izredno veliko kroničnih bolezni zaradi slabega ozračja že zadnjih 10 let. To so bili severna Italija in Wuhan na Kitajskem in še drugi seveda. To so bili bazeni z izredno veliko kroničnih starih bolnikov. Zato je bila smrtnost v teh bazenih izredno velika. Plan je bil da v prvem valu pridobijo čim več teh starčkov, torej čim več smrti s katerimi bodo strašili ljudi in prepričali svetovno javnost in določene inštitucije kot so WHO in vse politike, da je ZADEVA RESNA, da je potrebno države zapreti in uvesti strog režim in na koncu cepljenje. Cepivo je bilo seveda že v naprej pripravljeno leta 2018.  V drugem in tretjem valu, pa je načrt vseboval nov način pridobivanja pacientov za covid oddelke. Scenarij je predvidel da bodo iz klinik za posamezne bolezni (srce, pljuča, krvno-žilni sistem, dementne itd…) testirali te paciente, jih opredelili za kužne, ter jih prepeljali na covid oddelke, kjer so jih zopet dajali v komo, na respirator in smrt. Predvideno je bilo, da bo to zadostovalo za MOČAN STRAH- PRESTRAŠENOST, s katerim bodo dosegli množično cepljenje, kar jim je dokaj dobro uspelo, vendar ne v celoti, saj so predvidevali, da se bo prestrašilo večina ljudi, pa se niso. Plan je predvideval tudi vsaki mesec nov sev, ki bo še hujši in še bolj kužen (seveda to ni res). Izvajanje pritiska na ljudi da se cepijo z zapiranjem ljudi in onemogočanjem normalnega življenja kar se seveda ves čas zadnji 2 leti dogaja. V naprej je seveda predvideno vsakoletno cepljenje na koncu obvezno cepljenje, ker baje da se virusa ne da uničiti. VSE JE ENA VELIKA LAŽ LJUDJE- vsi ki to berete se morate zavedati, da brez vaše pomoči in upora proti tem nategu ne bo šlo, zato se bo treba močno upreti tej mafiji!

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 03.09.2021 ob 11:51

Ne bluzi… napopaj dokument!

Poislus, dokument sem prabral.

Napisi ime cepiva, ki so ga odobrili. A lahko?

 

Zdej pejt pa delat!

 

O moj bog v google napiši FDA pfizer pa ti vrže uradno stran, kaj si zabit al kaj.

otvojbog! Tam je napisano katero cepivo so odobrili.

Poglej, napadas osebnost, torej si… kaj?

Vprasal sem te za ime cepiva. A se ga upas nalimati?

A se upas nalimati do kdaj so podaljsal emerdzensi? In zakaj so ga?

Ne ti ljudem, da so zabiti. Ko nimas odgovora pac napadas osebnost. Sram te je lahko!

jesp pa popkorn in pir… pa te cakam…

 

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 03.09.2021 ob 15:07

otvojbog! Tam je napisano katero cepivo so odobrili.

Poglej, napadas osebnost, torej si… kaj?

Vprasal sem te za ime cepiva. A se ga upas nalimati?

A se upas nalimati do kdaj so podaljsal emerdzensi? In zakaj so ga?

Ne ti ljudem, da so zabiti. Ko nimas odgovora pac napadas osebnost. Sram te je lahko!

jesp pa popkorn in pir… pa te cakam…

 

Ma stari ti si zabit malo v glavo haha, če brat ne znaš ti nisem jaz kriv.

morda da sem zabit, vprasaj sebe kaj si ti. V spegu se poglej…

…nekaj trdis, si pa strahopeten, da bi dokazal.

Mislim ej, zrcalce zrcalce na steni povej…kdo je najpametnejsi v dezeli tej…

Grem na sprehod… je cajt za kej tacga.

 

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 03.09.2021 ob 16:17

morda da sem zabit, vprasaj sebe kaj si ti. V spegu se poglej…

…nekaj trdis, si pa strahopeten, da bi dokazal.

Mislim ej, zrcalce zrcalce na steni povej…kdo je najpametnejsi v dezeli tej…

Grem na sprehod… je cajt za kej tacga.

 

Hahaha kaj ti zaj naj jaz če ne znaš poiskat pa prebrat 😂 Če ne znaš angleško ti lahko prevedem, samo pač reči ne pa se obnašaš kot petletni otrok haha.

Izvoli :

https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-covid-19-vaccine

Še kaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10046, 03.09.2021 ob 17:09

Izvoli :

https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-covid-19-vaccine

Še kaj?

Cepivo nima dovoljenja za EU, samo za ZDA s pripombo citiram:  Cepivo je še naprej na voljo pod dovoljenjem za uporabo v NUJNIH PRIMERIH (EUA) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
JAPAJADEDEDE, 03.09.2021 ob 17:21

Cepivo nima dovoljenja za EU, samo za ZDA s pripombo citiram:  Cepivo je še naprej na voljo pod dovoljenjem za uporabo v NUJNIH PRIMERIH (EUA) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V EU ima že zdavnaj.

EUA pa je samo od 12 do 15 let.

sam sem kriv… nisem shranu dokumenta, ki je bil poslan ameriski vladi.

Torej naj bo po tvoje, ker nisem dokazal nasprotnega. Dej mi povej, kdo bo sedaj placeval skode? Imunost je le v … emerdzensi uporabi.

In ti lagko pokasiras tistega 1.6 miliona.

zdej bom pa cajcek pil

neverjetni, ponudu si mi usluge v prevajanju. A mi lahko pomagas in prevedes tole? Boglonej.

On August 23, 2021, having concluded that revising this EUA is appropriate to protect the public health or safety under section 564(g)(2) of the Act, FDA is reissuing the August 12, 2021 letter of authorization in its entirety with revisions incorporated to clarify that the EUA will remain in place for the Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine for the previously-authorized indication and uses, and to authorize use of COMIRNATY (COVID-19 Vaccine, mRNA) under this EUA for certain uses that are not included in the approved BLA.

Bo en pir dost cajt al je najbols it na juzno?

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 04.09.2021 ob 11:50

neverjetni, ponudu si mi usluge v prevajanju. A mi lahko pomagas in prevedes tole? Boglonej.

On August 23, 2021, having concluded that revising this EUA is appropriate to protect the public health or safety under section 564(g)(2) of the Act, FDA is reissuing the August 12, 2021 letter of authorization in its entirety with revisions incorporated to clarify that the EUA will remain in place for the Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine for the previously-authorized indication and uses, and to authorize use of COMIRNATY (COVID-19 Vaccine, mRNA) under this EUA for certain uses that are not included in the approved BLA.

Bo en pir dost cajt al je najbols it na juzno?

daj celi link ne samo izsek kar tebi paše, ker tam piše še polno stvari in pogojev od kdaj in do kdaj……..itd……

a lahko prevedes al ne?

chicken-shit perhaps?

Dobr da si me spomnil, za juzno bodo kolbice.

 

Dokument je v PDF obliki.

Zacne se takole:

August 23, 2021
Pfizer Inc.
Attention: Ms. Elisa Harkins
500 Arcola Road
Collegeville, PA 19426
Dear Ms. Harkins:

in konca takole:

IV. Duration of Authorization
Page 13 – Pfizer Inc.
This EUA will be effective until the declaration that circumstances exist justifying the authorization of the emergency use of drugs and biological products during the COVID-19 pandemic is terminated under Section 564(b)(2) of the Act or the EUA is revoked under Section 564(g) of the Act.
Sincerely,
–/S/–
____________________________
RADM Denise M. Hinton
Chief Scientist
Food and Drug Administration
Enclosures

 

Hej, le za prevod sem poprosil, a nede.

Ah ta anglescina… mi roji po glavi ob srebranju vrocega cajcka.

Epiphany! Gripohin v vsako slovensko hiso…

neverjetno, mislim ej, ti si pa res dobra dusa. Ponudil si mi pomoc v Anglescini, Gog Bless You!

To nucam!

A mi lahko prevedes kaj mi CNN zeli s tem povedati?

Takole se zacne:
US states that had some of the worst Covid-19 case rates in past week also reported the highest rates of new vaccinations

(CNN)US states that saw some of the country’s worst Covid-19 case rates over the past week also reported the highest number of new vaccinations per capita, data published Thursday by the US Centers for Disease Control and Prevention shows.

Tennessee, which reported the country’s worst Covid-19 cases rate, had the sixth-best rate of new vaccinations per capita in the US over the past week. The state’s hospitals are “under increasing strain from the highly contagious Delta variant,” Tennessee’s health department wrote on Twitter Thursday, adding in a statement that the strain was continuing to fuel an increase in infections.
Mislim res, mocno boglonej!

 

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 04.09.2021 ob 13:06

neverjetno, mislim ej, ti si pa res dobra dusa. Ponudil si mi pomoc v Anglescini, Gog Bless You!

To nucam!

A mi lahko prevedes kaj mi CNN zeli s tem povedati?

Takole se zacne:
US states that had some of the worst Covid-19 case rates in past week also reported the highest rates of new vaccinations

(CNN)US states that saw some of the country’s worst Covid-19 case rates over the past week also reported the highest number of new vaccinations per capita, data published Thursday by the US Centers for Disease Control and Prevention shows.

Tennessee, which reported the country’s worst Covid-19 cases rate, had the sixth-best rate of new vaccinations per capita in the US over the past week. The state’s hospitals are “under increasing strain from the highly contagious Delta variant,” Tennessee’s health department wrote on Twitter Thursday, adding in a statement that the strain was continuing to fuel an increase in infections.
Mislim res, mocno boglonej!

 

CNN ti je povedal, da kljub močnemu navalu cepljenja ne pomaga, še naprej najdejo vsaki dan več okuženih….TOREJ POVEDALI SO, DA CEPLJENJE NE POMAGA.

Odgovor na objavo uporabnika
cnn, 04.09.2021 ob 14:25

CNN ti je povedal, da kljub močnemu navalu cepljenja ne pomaga, še naprej najdejo vsaki dan več okuženih….TOREJ POVEDALI SO, DA CEPLJENJE NE POMAGA.

Narobe interpretirano, kot je že bilo povedano 1000 krat je Delta sev 60% bolj nalezljiv kot prvotni sevi. Cepiva so učinkovita, okuženi pa so lahko tudi cepljeni verjetnost tega pa je manjša kot okuženost ki je 100% pri necepljenih prav tako je večja možnost hospitalizacija z hujšim potekom bolezni kot pri necepljenih. Tennessee pa ima 42 % polnocepljenih. In seveda kot že milijon krat povedano cepljenih mora biti več kot 60% ( zdaj že proti 70%) in seveda da je kljub na videz velikemu številu cepljenih še večje število necepljenih posledično večje št okuženih.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4853, 04.09.2021 ob 15:09

Narobe interpretirano, kot je že bilo povedano 1000 krat je Delta sev 60% bolj nalezljiv kot prvotni sevi. Cepiva so učinkovita, okuženi pa so lahko tudi cepljeni verjetnost tega pa je manjša kot okuženost ki je 100% pri necepljenih prav tako je večja možnost hospitalizacija z hujšim potekom bolezni kot pri necepljenih. Tennessee pa ima 42 % polnocepljenih. In seveda kot že milijon krat povedano cepljenih mora biti več kot 60% ( zdaj že proti 70%) in seveda da je kljub na videz velikemu številu cepljenih še večje število necepljenih posledično večje št okuženih.

*Večja možnost hospitalizacija z hujšim potekom kot pri cepljenih.

neverjetno… a bos prevedel al ne?

Mimgrede, a lahko dokazes svoje trditve?  Angleski dohtar je napisal, da je delta varianta… hay virus.

Ti me spominjas na eno sila skrotoviceno zgodbo ia Amerike. Punci je umrl oce od cepiva. Sevede… umrl je od kapi. On dohtarji so djali… ce bi ne bil čepljen bi bilo pa se huje.

Danes so objavili, tazaresni cajtengi, da je v Izraelu cez 70 procentov hospitaliziranih … dvakrat čepljenih.

Jep, vsem, ki so se le dvakrat bo potekel potni list. Najbrz si to tut prebral. Zaenkrat je trkrat tista magicna….

grem na grad… morde ujamem zahod…

 

potem pa mi povej zakaj je na Islandiji kjer je 90% cepljenih dvojno cepljenih- največ okužb in največ ljudi (procentualno) v bolnicah- tam so skoraj vsi cepljeni dvojno????

In zakaj na Hrvaškem, kjer je cepljenih komaj 36% ljudi v rumeni barvi in malo ljudi v bolnicah- PAMETNJAKOVIČ DAJ POVEJ BUTEL NA KVADRAT!

Odgovor na objavo uporabnika
dejnodej, 04.09.2021 ob 17:49

potem pa mi povej zakaj je na Islandiji kjer je 90% cepljenih dvojno cepljenih- največ okužb in največ ljudi (procentualno) v bolnicah- tam so skoraj vsi cepljeni dvojno????

In zakaj na Hrvaškem, kjer je cepljenih komaj 36% ljudi v rumeni barvi in malo ljudi v bolnicah- PAMETNJAKOVIČ DAJ POVEJ BUTEL NA KVADRAT!

Ja no kaj sem pa napisal glede Delta seva? Je pa vredno omeniti to da v Islandiji v tem valu ni umrl nobeden medtem ko je v prejšnjem valu ko je bila precepljenost zelo majhna umrlo okoli 30 bolnikov.

Več kot 90% ima blage simptome. 24 ljudi je v bolnišnici od tega je tretjina na intenzivni negi. Zdaj pa si to daj v perspektivo.

In še nekaj, daj malo se skuliraj pa zmanjšaj ta ego, boli mene če se cepiš al ne, pusti pa nas ki pač zagovarjamo za to kar je prav, ok butl?

Hej… neverjetno  🙂 …kaj poreces na tole:
Large Israeli study: Natural immunity provides 13 times more protection against Delta than Pfizer’s vaccine does
Citat:

Big news from Maccabi Healthcare Services, which tracked many thousands of people for this (not yet peer-reviewed) study. If its findings are borne out, anyone who’s had COVID should be allowed to submit the results of a prior positive test in lieu of proof of vaccination wherever that’s required. After all, they’re much safer from the virus than the vaccinated are.

no ja, vecerja je tut vazna…

Lej, svicarji zbirajo podatke od samga zacetka…

Facts about Covid-19

Kaj cmo… dejstva so lahko… jeba.

New Report

Close