Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste za prepoved kajenja

ste za prepoved kajenja

Ne moti me, če kadilec kadi pri sebi doma v stanovanju.
Ampak, če pa kadi na javnih prostorih pa me močno moti.
Da ne omenjam tega, je povsod polno čikov. Nemarni kadilci me pa izredno motijo.
Ko greš na pijačo pa se usede zraven tebe in kadi. Fuj. Ja, če sedim zunaj in če se usede kadilec zraven, me moti.
Če kadi pri sebi v stanovanju pa kar naj. verjetno pa moti ostale, če hodi na balkon kadit, ker zasmradi sosedom.

Bi pa morali narediti gonjo proti pijancem. Alkohol se pa še vedno propagira, tolerira. S tem, da je dosti hujši kot čiki.

Se strinjam z ukrepi za omejevanje uporabe alkohola, tobaka in drog.

To je pa res višek nesramnosti! Kako morajo kar prisesti neki neznanci zraven tebe v lokalu in si še prižgati čik, Jaz bi jih napotila vsaj za sosednjo mizo.

Zato se pa gostnici tudi bunijo, ker točno vedo, kako jim bo upadel promet. Kdo pa sploh še hodi po lokalihk razen neki fensi šmensi ljudje v fensi šmensi kavarnice v centru naše drage nam prestolnice?
V zgodnjem dopoldanskem času vidiš čikarje na terasah, ko stopiš v notranjost lokala, pa sta zasedeni največ dve mizi (od desetih).
Tistega, ki motijo cigareti, ima možnost izbire in naj se spoka v notranjost, ker kadilci nimamo izbire in lahko kadimo samo vzunaj, sedaj bi nam pa še to jutranjo kavico pred službo in med odmorom vzeli?

A zdaj bomo pa v lepem vremenu nekadilci, zaradi zasmrajevalcev, sedili v zatohlem lokalu?

A zdaj bomo pa v lepem vremenu nekadilci, zaradi zasmrajevalcev, sedili v zatohlem lokalu?[/quote]
Pa saj lahko kadimo tudi v lokalu. Nas nič ne moti in nikogar nismo nikamor izgnali!

[img]http://www.bestvaporcigarettereviews.com/wp-content/uploads/2010/11/cigs1.jpg[/img]

Pa kako spet nasedate enim “študiranim”, ki vam (nam) zategujejo še eno zanko okoli vratu?

Za denar se jim gre, nič drugega! Če bi njih skrbelo ljudsko zdravje, bi se najprej obesili na:

– na mobing, na stres
– da se ne bi uničevale in prodajale tovarne in bi bilo za vse dovolj dela, kot nekoč v Yugi
– bi sebi znižali plače, ker NIČ ne ustvarjajo – MI JIH ŽIVIMO!!
– ker očitno ni za vse dovolj keša, bi poskrbeli vsaj za ‘naše’ otroke
– bi počistili svoje vrste in v kali zatrli korupcijo, grabež
– bi brezkompromisno poštimali 25-letne barabije – je toliko gnoja na kupu, da imajo za par let konkretnega dela!!
– bi se spravili na zdravo prehrano, dostopno vsem!! Ne da eni žulijo riž in makarone!
– bi po Občinah nudili BREZPLAČNO rekreacijo, da ne bi bili debeli (baje samo Domžale nudijo bazen svojim občanom brezplačno!!:-)))))
– bi bile spet vsak teden veselice, druženje……. ne da sosed ne pozna soseda, ker se skriva doma
– pa še in še je ‘akcij’, ki bi bolj vžgale, dale vsaj malo optimizma narodu!!

NE SAMO PREPOVEDI, KAZNI……. PUN KU..RAC… JE TEGA!! Pa to si izmišlja ena gamad, ki ima polno rit vsega, mi smo jih izšolali, mi jih futramo…. ??!!!

A zdaj bomo pa v lepem vremenu nekadilci, zaradi zasmrajevalcev, sedili v zatohlem lokalu?[/quote]

A zdaj bomo pa kadilci doma in ne bomo več morali na teraso gostinskega lokala?

A zdaj bomo pa v lepem vremenu nekadilci, zaradi zasmrajevalcev, sedili v zatohlem lokalu?[/quote]
Ja dejmo vse prepovedat kar tebi ne pase vase visocanstvo.
Na vrata nalepimo posedanje prepovedano kadilcem,grdim,debelim,prevec lepim,tistim ki pijejo pivo,mamicam z jokajocimi dojencki,psom,cokoladnim,muslimanom
judom,hrvatom,prevec izobrazenim,glupim itd..dodaj se poljubno. Pa ne mi zdaj kako nikogar ne motijo in nikomur ne skodijo, ker vedno se najde kdo ki ga moti vse po spisku in vse po spisku ga ogroza..
Kaj mislis da zivimo v hitlerjevi nemciji al kaj?
Ta vasa paranoja pred dimom je za psihiatra.

naj prepovejo še alkohol in seks!

A zdaj bomo pa v lepem vremenu nekadilci, zaradi zasmrajevalcev, sedili v zatohlem lokalu?[/quote]

preluftajte si, riti lene … a vam naj jaz pridem luftat?

Predlagam, da se v kafičih prepove tudi alkohol …
Povprečni pijanec večkrat pretepe svojo ženo kot povprečni kadilec.

po eni strani težijo in bi ukinili kajenje itd..po drugi strani si pa veselo bašejo davke žepe, ki jih pri cigaretih ni malo…ne moreš imet oboje.
ne kadim, me pa kajenje drugih zunaj pred lokalom niti malo ne moti..bolj me moti teženje pijancev, ki razdirajo na tisoče družin, pa izpuhi avtomobilov itd..

Ne, nisem za prepoved kajenja. Ne kadim, briga me za kadilce. Problem je v tem, ker se zadnje čase samo še prepoveduje. Enkrat eni skupini, drugič drugi. Javnost napalit, po navadi z lažnimi podatki, prepovedat. Naslednjič pa drugim. Dovolj je tega.

Če je državi tako zelo do zdravja državljanov, naj preprosto prepoved prodajo cigaret. Nikjer v Sloveniji naj ne bodo naprodaj.

Tega pa ne, tukaj se pa zatakne. Da pa ne bi davčne blagajne polnili z vsemi cigaretnimi davki, tako zelo jim pa do zdravja državljanov tudi ni.


Ker razen švercerjev ne bo imel nihče nič.


Ker razen švercerjev ne bo imel nihče nič.[/quote]

Ščasoma bi bilo kajenja gotovo manj.

Če bi bilo to res, bi čike že zdavnaj prepovedali ali jim nabili ceno po 10 EUR na škatlo. Tega pa ne bodo storili, zakaj že????????????????????
Boli državo k*** za naše zdravje. Dokazuje to vsak dan z sistemom ki se vsak dan podira.
Vklopi pamet.


Ker razen švercerjev ne bo imel nihče nič.[/quote]

Ščasoma bi bilo kajenja gotovo manj.[/quote]
Ne drži. Poglej pijačo, največji revež najde denar zanjo, s čiki je enako. Samo dražji bi bili, to je vse. Hah, poglej droge- so prepovedane, pa povsod jih je polno. V osnovni šoli se jih da dobit.

Ščasoma bi bilo kajenja gotovo manj.[/quote]
Ne drži. Poglej pijačo, največji revež najde denar zanjo, s čiki je enako. Samo dražji bi bili, to je vse. Hah, poglej droge- so prepovedane, pa povsod jih je polno. V osnovni šoli se jih da dobit.[/quote]

Po tej logiki bi morali tudi mamila prodajati v trgovini.

A zdaj bomo pa v lepem vremenu nekadilci, zaradi zasmrajevalcev, sedili v zatohlem lokalu?[/quote]
Pa saj lahko kadimo tudi v lokalu. Nas nič ne moti in nikogar nismo nikamor izgnali![/quote]

Česa ne štekaš?
Nihče vam ne brani, da sebe zasmradite. Samo ne smradit tam, kjer smo drugi ljudje. Nočemo zboleti zaradi vas, nočemo zaudarjati.

A zdaj bomo pa v lepem vremenu nekadilci, zaradi zasmrajevalcev, sedili v zatohlem lokalu?[/quote]
Ja dejmo vse prepovedat kar tebi ne pase vase visocanstvo.
Na vrata nalepimo posedanje prepovedano kadilcem,grdim,debelim,prevec lepim,tistim ki pijejo pivo,mamicam z jokajocimi dojencki,psom,cokoladnim,muslimanom
judom,hrvatom,prevec izobrazenim,glupim itd..dodaj se poljubno. Pa ne mi zdaj kako nikogar ne motijo in nikomur ne skodijo, ker vedno se najde kdo ki ga moti vse po spisku in vse po spisku ga ogroza..
Kaj mislis da zivimo v hitlerjevi nemciji al kaj?
Ta vasa paranoja pred dimom je za psihiatra.[/quote]

Če sedi grdi, debel, lep, zraven mene, me sploh ne moti. Ne smrdim zaradi njih.
Če ima mamica jokajočega dojenčka, tudi ne smrdim, ne vdihavam strupa. Če se podela, sicer res smrdi, ampak mamice ponavadi to tudi hitro rešijo. No vsaj zdaj nisem imela takih težav, da bi me mamice motile. Se pa ne spoznam, ker nimam otrok. Motijo pa me ne.
Psi me tudi ne motijo, dokler seveda ni kak podivjan, ki bi me ugriznil. Če pa nekdo vodi okrog vzgojenega psa pa ga naj, a ne. Zakaj pa ne? Čokoladnim? Ni problema, obožujem čokolado.
Muslimani, judi, me ne motijo. Dokler mi nekdo ne vsiljujeje svoje vere, je vse ok. Preveč izobraženi tudi obstajajo, to pa nisem vedela. Glupi me ne motijo, dokler se ne vitakjo vame.

Verjetno pa nek pameten človek ne bo metal smrdljivih kadilcev v isti koš z vsemi ostalim. Ker ostali ne smradijo, ne zastrupljajo. Torej so dobrodošli.
Če tebi paše, da smrdiš, ti kar. Ni pa treba mene zasmrajat in zastrupljat.

To bi bilo super.

Kaj pa se prepoveduje?

New Report

Close