Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste že bili cepljeni

ste že bili cepljeni

Tisti, ki ste se prijavili al iste že bili cepljeni?

Koliko ste stari, kateri je vaš zdravstveni dom ter s katerim cepivom ste bili cepljeni.

 

Z nobenim se ne mislim cepit

Ja, prejšnji teden. ZD Maribor. Cepivo Johnson & Johnson, izbirati ni bilo možno.

Cepijo se samo debili.

Bila sem dvakrat cepljena s Pfizerjem, v ljubljani  stara 50. Pocutje : odlicno.

Ljubljana, cepljena v torek, AZ, 44 let. Vsi znanci istih let, ki so bili prijavljeni, so dobili vabilo za prejšnji teden.

Štiri tedne od prejema druge doze Pfizerja, nobenih stranskih učinkov.

Sem nevidno bitje v vidnem materialnem telesu. Kot nevidno bitje nisem vezan na materialno telo. Lahko potujem sem ter tja in vse vidim.

Da cepljena bila pred 5imi tedni, z Astro Zeneca. Počutje – za en drek. Imam težave z dihanjem že približno 4 tedne, ki jih prej nisem imela.

Tudi bližnji z nekaj težavami, ki vztrajajo že več kot 3 tedne (leta nad 50).

 

 

 

Cepijo se samo debili.

***

Torej so te cepili gotovo trikrat!

cepljena konec marca z astrazeneco, stranski Učinek vročina dva dni, zdaj počutje BP

Moja teta je bila cepljena en teden nazaj. Stara je 69 let. Včeraj zjutraj jo je zadela možganska kap. So jo takoj operirali in našli še dva strdka.

Skratka, nobenih posledic cepljenja.

Čakam na Sputnika 😁

Moja teta je bila cepljena en teden nazaj. Stara je 69 let. Včeraj zjutraj jo je zadela možganska kap. So jo takoj operirali in našli še dva strdka.

Skratka, nobenih posledic cepljenja.

***

Koga pa ne bi, ob taki žlahti!

AZ, 42 let, Ljubljana, pred 4 tedni 1. cepljenje. Mrazenje, tresavica, rahla vročina in na splošno slabo počutje en dan (prvi znaki tam po 12 urah, nato kot da bi imel mačka). Od takrat b.p.

AZ, 44, ZDL pred 1 tednom… brez stranskih učinkov…

Mene je mož s kurcem cepil😁

Ravno danes, moderna , 56 let. Vse ok, niti roka ne boli ipd.

Ja, budale tukaj so pa res najmanj trikrat cepili. Proti pameti.

Ko bodo pa ti isti hoteli nekam na dopust in ne bodo smeli brez cepljenja, bodo pa spet vpili in jokali, kako se jim godi krivica :):). Naj kar pocrkajo, korona naj jim da vetra, takih ni škoda.

AZ, 49 let, cepljena pred enim tednom, bolela rama in vrat ene 2 dni, drugih stranskih učinkov ni bilo.

Za: ne pusti se nategniti

Resnično me zanima, komu bo korona dala vetra! Necepljeni v sebi ne nosimo virusa. Cepljeni ga pa nonstop izdelujete. S cepljenjem ste dobili v gene točno takšne ukaze! Sintetični patogeni delci iz cepiva se vsidrajo v celico in jo spremenijo v kemično tovarno novih patogenih delcev. Tega procesa ne moreš ustavit na noben fizični način.

Kaj na cepljenju vas nihče ni podučil, da to ni cepivo, ker ne ustreza definiciji cepiv? Po cepljenju proti ostalim boleznim prejemnikov organizem proizvaja protitelesa, da v prihodnosti ne bi zbolel. Po kovid cepljenju pa proizvaja virusne spike beljakovine. Ko se tak organizem sreča z naravnim virusom, nastane agadir.

Men že ne bo nihče cepil s tem zvarkom. Raje letos nikamor ne grem, kot da grem zadnjič na morje.

Glej, Karin je bila moja sošolka in že takrat je bila čudaška, ona je tudi proti cepljenju  z “zvarki” , ki jim uradno in upravičeno rečejo cepiva.

Torej njenega blebetanja ne prepisuj in začni misliti s svojo glavo.

Ženska je bila že takrat grda kot smrt, poročila se je z enakim Kmeclom in oba filozofirata in modrujeta, medtem, ko sta bila kot otroka oba cepljena in sta preživela.

Ah, Bioresenančniki….

My ass, polepšala ste večer meni in moji prijateljici. Nasmejala sva se kot že dolgo ne!! Vse dobro Vam želim.

Jaz: astrazeneca februarja, ta teden druga doza. 49 let

Mož: Pfizer, pred 2 tednoma, prva doza, 59 let.

Sin, 18, Janssen.

Počitnice, svoboda, obiski, brez strahu okužbe, jupiiiiiii

 

 

 

Za: ne pusti se nategniti

Tega, kar pišem zgoraj, ni izjavila Karin Rižner, ampak je kombinacija večih videov: Prof. dr. Dolores Cahill in dr. David Martin, moj zadnji stavek pa je povzetek nujnega obvestila, ki ga je izrekel dr. Mike Yeadon.

Karin Rižner spremljam na strani Naravna imunost, kjer se ne ukvarja s kovidom. Prav všeč mi je njeno prepričanje, ker se približa naravnim zakonom, ki jih je sodobna medicina praktično pohodila. Naše telo je iz naravnih materialov, in če živimo po naravnih ritmih, se nam nima kaj zgoditi. Čim bližje smo naravi, tem bližje smo sami sebi. Kdor je pri sebi, je moteč faktor, ker je v manjšini.

Enkrat cepljena s Pfizerjem, stara 50, nobenih težav. Nočem zboleti, ker sem videla preveč hudo bolanih.

New Report

Close