Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste že zamenjali gume

ste že zamenjali gume

Ste že zamenjali gume in zakaj spet čakate na gnečo?

Sem že bila naročena pri vulkanizerju, ampak nisem mogla priti. So me klicali v službo.
Danes do 10-ih imajo zasedeno, potem grem v službo.
Delam po 12 ur, redko sem doma, tako da sploh pojma nimam, kdaj bom menjala.
Veliko zaposlenih bolnih, obseg dela močno, močno povečan. Tako delamo, kolikor sploh zmoremo in čez.
Ni 40 ali vsaj 60-urnega tedenskega urnika. Krepko čez.

Grem jutri, sem jih naročila prejšnji teden.
V drugo občino :))
Sem preverjala na 080 1404 in lahko prečkam mejo.

A je na biciklu tudi treba zamenjat gume?

Nisem in zakaj sklepaš, da čakam na gnečo?

Že na začetku meseca.

Zakaj bi menjal; nikamor daleč ne smem, snega najverjetneje ne bo, če bo, bom šel pa peš.

Jaz tudi ne menjam, imam kar univerzalne gor in ketne prevažam okoli. Sem v penziji, nikamor mi ni treba pod nujno, če ceste niso spucane ali je napoved slaba pač ne grem nikamor tiste par dni, se ne podre svet.

Ne nisem,itak ne smemo nikamor,kaj mi bo.
Me že kar stiska v prsih,verjetno strah, čeprav v bistvu me mi strah,sam tak ne lagoden občutek.Se se kdo tako počuti?:(

Česa te je strah?

Smo na 1 avtu…imamo 2 kompleta felten in potem samo pretaknemo.

Letos smo malo pohiteli, ker so bile letne gume že zelo slabe in nismo čakali do zadnjega.

1 avto pa ima zimsko-letne in glede na to, da se letošnjo zime ne bo kaj dosta vozil ne bomo menjali gum.

Česa te je strah?
[/quote]Tega vsega okoli corone:(

Tega vsega okoli corone:(
[/quote]

Nadzoruj svoje misli Mislimmmm 🙂 pa bo vse v redu. Fokusiraj se na dobre stvari, na tisto kar štima, pa prakticiraj hvaležnost in bo svet takoj lepši. Na zalogo se pa nikoli ne sekiraj, če bo treba se boš že takrat ko bo..če bo. Naj te situacija ne zmede, življenje je še vedno enako lepo in zabavno ne pozabi tega

Nadzoruj svoje misli Mislimmmm 🙂 pa bo vse v redu. Fokusiraj se na dobre stvari, na tisto kar štima, pa prakticiraj hvaležnost in bo svet takoj lepši. Na zalogo se pa nikoli ne sekiraj, če bo treba se boš že takrat ko bo..če bo. Naj te situacija ne zmede, življenje je še vedno enako lepo in zabavno ne pozabi tega
[/quote]hvala za lepe besede!Nekako “delam” na tem,da je kljub vsemu življenje le lepo,se pa vedno sekiram na zalogo:(
Hvala in vse dobro tudi tebi.

hvala za lepe besede!Nekako “delam” na tem,da je kljub vsemu življenje le lepo,se pa vedno sekiram na zalogo:(
Hvala in vse dobro tudi tebi.
[/quote]

Glede sekiranja na zalogo…malo kruto bo slišati, a meni je pomagalo: kdo ti je pa obljubil “jutri”? Razmisli malo o tem

Glede sekiranja na zalogo…malo kruto bo slišati, a meni je pomagalo: kdo ti je pa obljubil “jutri”? Razmisli malo o tem
[/quote]Imas prav,nato niti pomislila nisem:(,res je ,ni nujno,da sploh pride “jutri”.

Eni jih pa znamo sami zamenjat in jih zato ne rabimo menjat en mesec prehitro.

Eni jih pa znamo sami zamenjat in jih zato ne rabimo menjat en mesec prehitro.
[/quote]

Vsaka ti čast! Jaz si tudi želim to znati. Sem že dobila diy video, samo še opogumim se. 🙂 Kaj centriraš jih tudi lahko kako sam ali potem to moraš na optiko?

Vsaka ti čast! Jaz si tudi želim to znati. Sem že dobila diy video, samo še opogumim se. 🙂 Kaj centriraš jih tudi lahko kako sam ali potem to moraš na optiko?
[/quote]
Optika in centriranje ni isto!

Naj ti nekdo pokaže, bo bolj enostavno, kot pa po video posnetkih!

Zakaj bi menjal? Zimsko-letne so in to je to. Snega že par let ni bilo.


Optika in centriranje ni isto!

Naj ti nekdo pokaže, bo bolj enostavno, kot pa po video posnetkih!
[/quote]

Ok ok calm down… kako naj vem jaz to, če se mi nikoli ni bilo treba ukvarjati s tem. Na centriranje sem mislila. Nima mi kdo pokazat, se bom že znašla nekako. Bolj me skrbi, da nisem dovolj močna za obrnit tiste vijake.. ma bom že kako

Sam ih zamenjam. Še eno sezono, te pa druge kupit.

In jih tudi ne mislim zamenjat. V zadnjih letih sneži samo še ene 2x v letu. Za tiste dvakrat grem na avtobus oz. ostanem doma, če je takrat dela prost dan.

Pa tudi dandanašnji avtomobili imajo danes že serijsko vgrajeno xy pomoči proti drsenju, tako da vprašanje če ima sploh še smisel menjat, če ni res huda zima, ki pa je ni bilo že 10 let.

itak pa imam na obeh vag.inag vse leto zimske.

New Report

Close