Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Štefi…

Štefi…

…Ti pa…ker vem, da si od čajčkov…………….Kaj bi bilo dobro…kakšna taka osvežilna varianta…in pa seveda spet….da mi ne “obrne” želodčka na obrate????

Prosim………če se spomniš kaj takega, kar bi bilo dobro…..

CMOKEC

The best in life is free

draga Stelči
vem, kako se počutiš……sem že bila “once upon a time” v tvoji koži :-))
odkrito ti povem, da v takih primerih najbolj koristijo nesladkani čaji, taki, ki so brez posebnega vonja..
torej…
zavri vodo in potem jo nalij v skodelico in vanjo samo pomoči filter od kamelic, toliko, da se spremeni barva…..

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Hvala….Bom poskusila…..

cmok

The best in life is free

če se kdaj želiš pogovoriti, ali karkoli vprašati…ti lahko dam telefonsko….
rada pomagam, če le lahko

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

oooooooooo………….sam kolk si ti prijazna ej:))))))))))))))

Ma ja….saj vem, da ne bo šlo tako hitro mimo…te slabosti mislim….sam se pa definitivno čisto drugače počutim kot pa pri prvem….mislim….slaba sem…to itak……….ampak zvečer……………..ojej……….zvečer me pa zagrabi taka lakota, da to kar ni res………in iz minute v minuto se mi spreminja okus…..:))) Včeraj zvečer npr….sem si zaželela toplo juhico….no…pa že začnem vsi štimat in delat…potem pa…mmmmmmmmmmm………….jaz bi pa zdaj jedla pečen kostanj…………..Hi, hi, hi…………..tolk so se vsi križali in se mi smejat……….jaz pa…………hm…………..pravzaprav bi pa kar okisan krompirček s čebulo……………….Hi, hi, hi……..Mislim….kaj takega ej…:))))

The best in life is free

he he….he mi je znano tole…..))))

Evo vidiš………….. Men se tolk smejejo…………….

Možek pa pravi tamalmu….jej, jej, sam kaj bo z našo mamo?:)))))

The best in life is free

Spermina osvežilna pijačica….s kepico sladoleda mogoče?
😉

ufffffffffffffffffffffffffff…………………………..Sem v stanju, da mi lahko obrne……………………………..

The best in life is free

ja viš tale sprevrzenc je orek pacek!! Tak!!

:)))))))))))))))

roko na srce………me ne bi čisto nič ganilo…sam khm…khm….zdej…pa res ne bi:)))))))))))))))))))))))))

The best in life is free

oo madona,kje se jaz gibam..med samimi packoni…ufff:))))

VELJA..
TI SI ZADOLŽEN ZA PRVI DEL TVOJEGA PREDLOGA, JAZ PA ZA DRUGI DEL….

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close