Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Stevilka ne obstaja?????

Stevilka ne obstaja?????

Ve kdo, zakaj mi rece da stevilka ne obstaja ko zelim pac nekoga poklicat? Medtem ko pa nekdo drugi iz druzine poklice brez problema. Ni moznosti, da bi bila blokirana, ker tista oseba ko zelim poklicat, sigurno nima moje stevilke in v vsakem primeru tega ne bi naredila, ker gre za osebo ki dela v upravni enoti in jo pac veckrat obiscem, se poznamo.

Včasih so motnje na zvezah in se to oglasi. Sploh pri Telemachu. Poskusi še parkrat malo kasneje.

Odgovor na objavo uporabnika
Linolada588, 09.05.2024 ob 09:35

Ve kdo, zakaj mi rece da stevilka ne obstaja ko zelim pac nekoga poklicat? Medtem ko pa nekdo drugi iz druzine poklice brez problema. Ni moznosti, da bi bila blokirana, ker tista oseba ko zelim poklicat, sigurno nima moje stevilke in v vsakem primeru tega ne bi naredila, ker gre za osebo ki dela v upravni enoti in jo pac veckrat obiscem, se poznamo.

Si blokirana,definitivno. Da dela na upravi to ni garant,da te ni blokirala. Glej..greš ji na živce..sprijazni se s tem.

Da iz druge številke ni problema jo doklicat,ti to pove vse. Motnje…no ja

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno342, 09.05.2024 ob 10:32

Si blokirana,definitivno. Da dela na upravi to ni garant,da te ni blokirala. Glej..greš ji na živce..sprijazni se s tem.

Da iz druge številke ni problema jo doklicat,ti to pove vse. Motnje…no ja

Ce ni nikoli imela moje stevilke. Nikoli je se nisem klicala. Ni mozno, da bi blokirala. Stike po telefonu so imeli le moji starsi. In oni jo normalno poklicejo.

New Report

Close