Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stiska s prostorom spalnica v dnevni…

Stiska s prostorom spalnica v dnevni…


Tudi jaz ti priporočam posteljo, sploh če imaš že težave s hrbtenico. Ga ni raztegljivega kavča, na katerem bi se spalo enako kot na dobri postelji. Čez dan posteljnino pospraviš v kak zaboj, posteljo pregrneš s pregrinjalom in gor namečeš kake dekorativne blazine in sploh ne bo tako grozno zgledalo.
Sem precej let živela v garsonjeri, sama, in spala na raztegljivem kavču. In mi je bila čez čas muka ga vsak dan razstavljat in sestavljat, tako da sem ga na koncu pospravila samo še kadar se je napovedal kak obisk.

Koliko dnevno sobo uporabljate za goste?

Jaz imam iz Ikee ono raztegljivo “tagesbett” Hemnes – v bistvu je posteljni okvir, ki zgleda bolj kot za kavč, gor je navaden jogi, posteljo potem z lahkoto raztegneš in dodaš še en navaden jogi.

Če je dnevna bolj namenjena gledanju TV, bi jaz imela posteljo in se TV gleda iz postelje. Otroci gredo itak prej spat kot vidva. Tole varianto, ki jo jaz opisujem, pa z lahkoto spremeniš nazaj v kavč, če rabiš za goste, en jogi pa ta čas nekam pospraviš.
Ikea ima tudi sicer raztegljive kavče z jogiji, kot so tudi sicer v ponudbi. So pa to seveda iz pene, mogoče je kak tudi iz lateksa, niso z vzmetmi.

Se strinjam s tabo, da mora biti za spat dober jogi, ne kavč.

Če si iz MB. Zamenjam trosobno stanovanje 1982 za manjše.

O temle govorim:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/departments/living_room/10663/

Raztegljivi kavči in “tagesbett” so spodaj. Na vikendu imamo kavč lycksele z enim od dražjih jogijev in je dober za spat.

Imam tisto talepo iz Ikee (kavč in na njem dva jogija). Odsvetujem. Ko sva prvič na njej spala dva, se je polomila. Obnese se samo, če jo pustiš, kot je, nič ne razteguješ.

Otrok ima svojo sobo, midva svojo, družimo se v kuhinji. Sicer pa se zadnje čase več dobivamo zunaj, kot v stanovanjih. Ne pogrešamo večjega stanovanja.

New Report

Close