Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ŠTND

ŠTND

O, imele imele, pa še se bova imele, pa
prekratko je bilo, to najino veselje, …..

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, to je delo od tvojega moža, da te dobi na kakšnem mišičastem hrbtu, ne naše.

No imaš vsaj opravičilo za izklopljen gsm.

‘He , he , a ti nekam ne ratujejo krvave grožnje :)) Tud to je treba znat z občutkom ;))

lisička – trenutno na oranžno

Oranžno je najbolj praktično, ker ni treba brisat tiste orange komande v copy-paste priročniku. (lupčka obema :)))

Ja ??

Sej meni tudi nekaj grozi ):

Kuža , ki laja ne grize , muca , ki piha , ne praska , lisička , ki grozi , potem raje boža 🙂

lisička čuva svoj zeljnik in ga prijateljsko deli z zajcem

cebelica je firpcna, ce bo lisicka delila tudi kurnik?

knedl, knedl

Lupčka ! He, he, kako hitro sva bili zmenjeni :))

KAJ NAJ REČEM , BEREM …BEREM ,…HEHEHHEHEH …ZELO ZANIMIVO , PA ŠE PO TV (POP) JE BILO . Najbolj sem bil jezen, ko je novinar izjavil za KANIN ,da promet delajo samo PRIMORCI – enodnevci. KAJ pa mi MOROSČANI , ha !!!!!
Mari ,če bi jaz v mojem tel. imel tvojo št. bi te sigurno poklical , zato SORRY !
lep pozdrav, vsem !
p.s.
JEŽEK lahko ti je žal , !!!!!!!

Ni problema , kure delim rade volje , še posebej vsem prijaznim in dobromislečim 😉
No , s prašički sem pa bolj škrta – nogica je moja , za drugo se pa lahko pogajamo :))

lisička ne mara kokoši

Čebelica, zajček ne šteka ” kurnik, pa to……” prevedi, no !

Knedl, knedl :))

Ej , sonce ljubljansko , kako si ?
Slišim , da si me malo , miceno pogrešal ;))

lisička ti še mimogrede čestita za int.stran , priden

lisice v pravljicah naravnost obozujejo kure … in kurniki (kamor hodijo kure spat in valit) so zanje kakor hisica iz medenjakov pri Janku in Metki :):))

knedl, knedl

cebelica ma pa rada tut kurje nogice pohane :):))

Pridi i vidi… ima za celu sobu hehehehehehehe

Neč jest navjem, s’m s hribov dama :))))

ma kaj malo , VELIKO !!!
cmoka !

Ja…. sej so mene tud sfalili, pa sem mel vse baterije polne, pa telefonov še pa še….

Jani razmišlja o zamenjavi telefona in baterije :))))

Hmmmm , takole : drugi časi , druge pravljice – Nekega dne je zapihal veter , privršali so volk , lisica , jež , zajec in čebela in tista hišica pri Janku in Meti se je neslavno podrla , samo še ruševine .Zato Meta ni več vedela , kam bi se v sili zatekla , pa si je začela iskati novo prebivališče.
Lisici , ki je poskusila braniti svoj brlog , je Metka ponudila zastrupljen sadež in pred hujšimi posledicami jo je rešila samo takojšnja čebeličina pomoč.
No , pravljica ima še nekaj zapletov in razpletov , konec pa je tak , da si je brezdomka Metka našla stalen dom kar v kurniku , kjer zdaj veselo preganja piščančke in nastavlja mreže v upanju , da se ulovi še kaka naivna ribica.

lisička že od nekdaj sovraži perjad , po teh dogodkih pa nič več ne stika okoli kurnikov

Ah , še to , da vas ne bo skrbelo in boste lepše spali – Janka so izpod ruševin prav v zadnjem hipu rešile druge gozdne živali :)))

lisička ima rada srečne konce

‘Bemti lisička… kaj pa dogaja z Jankom?

Janiju se neki svita :)))

Bemti, lisička, prosim, prvo kot prvo piši tako,
da te bom lahko hitro prebrala. Skoraj sem
dobila živčni zlom, ker se mi zadeva toliko časa
odpira. Kaj se je zgodilo? Si dobila pošiljko virusov
v sadežu, a? Zloba nima meja, oz. ima meje: nebo!

Piši, kaj je bilo potem?

Radovedna in zaskrbljena Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He , he , Jani , sem prišla na misel , da bi si za rojstni dan zaželela par golobov-pismonoš :)))

lisička bi jih skrbno hranila , saj ne bi bilo težko , ko niso na baterije

A si prebral happy-end ;))

lisička skuša vedno priti do srečnega konca

He , he , a vsi radi berete grozljive pravljice , kaj ?!
Potem pa ne morete spat ponoči , ker imate hude sanje !

lisička bo vsem na recept predpisala lupčkanje in Shakespearjeve sonete , no , mal čokoladice tudi ne škodi

New Report

Close