Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ŠTND

ŠTND

No , saj naslednjič pridem sama – brez gazde , pa bomo videli , koliko si me pogrešal ;)))

lisička vedno rada vidi Štumpa

Sem prepričan, da so tole vsi videli.. in boš dobila golobov… huh pa še :))))

Jani ne mara golobov… ma rajš baterije :)))

Rezija?

Bemti, trikrat bemti, kako poucno, zivljensko in nekam znano zveni ta pravljica.. Samo men se zdi, da je mreze treba zamenjat s sladkobnimi vabami, na katere se lovijo mladi petelincki..

Jezku je vsec lisickina iznajdljivost, modrost in zvitost…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Stumpi, sem velik bral to popoldne, zelo malo razumel, pojma nimam za kaj gre. Kaj si mislil, s tistim, da mi je lahko zal, a lahko prevedes? Da nisem bil na Kaninu al kaj? Gor me ze ne spravis, sem ljubitelj nizav!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, ježek. Jaz pa berem in berem pa mi je tudi vse manj jasno. Pa si rečem: spet so vandrali naokoli. Pa kakšen Kanin? Me ne spraviš gor za noben dnar! Moj je Rožnik!

Lili, ki je kar nekaj časa zabušavala :)))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja, ta gmajna je vsake toliko res čisto nepregledna… polno praprotja, podrasti, gošče take in drugačne, da se človek ne znajde več… niti ne ve kje je v gmajno stopil, niti kako bo ven prišel… Ampak, vztrajni najdemo, kajne LILI in ježek… Samo vztrajni :)))

Lep večer, pa uspešno iskanje potk in poti, po gmajni naši!

Jani

Glej, glej, pravljičarka je ratala že čisto krotka in mehka.

Bi mi mogoče prišla povedat pravljico za lahko noč, pa še vse za včeraj lahko poglihala?

Vsa pohvala danes tebi Jani !!
Držal si se zares herojsko in pošteno !
Si moj prijatelj, ja !

Heheheheh, lahko ti jo pa jaz zašepčem, če te je volja :))))

Jani ve kaj so to moderne pravljice iz rezije:))))

Heheh, Jani bravo !

Madona, po moje imam le srečo, da me več kot pol dneva ni blo tukaj, pa vseeno, hvala za pohvale :))))

Jani se vedno trudi za prijatle 🙂

Torej, ljubitelj nižav, kratica štnd pomeni, številka trenutno ni dosegljiva in pomeni to, da smo nekateri zaman poiskušali priklicat Lisičko, ker je bil njen mujo – out of order.

Vse ostalo je prepuščeno lastni presoji in domišliji. Seveda pa ob ugibanju kaj je res in kaj ne obvezno upoštevaj prislovično prfuknjeno naravnanost obiskovalcev tega foruma in česa so vse sposobni……

V glavnem karkoli boš mislil, da je blo, bo ok, ni problema, vse je možno…..

….in prijatelji se postavijo za Janija, če je treba proti vsem viharjem, toči streli in perju………….

…………..podpiram,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Joj, joj, cmoka, Jani je moj. :))))))))

Hja, Sašo je od najdlje privandral do Štumfa, pa nedavno tega je vadral tudi v gostilni pod Rožnikom, njami, srbske specialitetice……..

Ja viš, je že tako, da smo vsi vse… kakorkoli obrneš….

Jani je prov vesel, da vas ima :))))))

Če štejemo prislovično prfuknjenost tegale foruma a ne, Sašo :)))) potem je seveda lahko tudi to…..

Sašo je moj, cmoka :))))))))))))))))))))))))))))))))))9

Hvala prjatu, prjatlca, prjatli…. pa čeprav nekateri pravijo, da tuki gor pa že ni nobenih prjatlov…. Jest sem popolnoma prepričan o nasprotnem. Prijatelji so, smo, ste….. Long live our Friendsheep!

Jani je ganjen…. solzica 🙂

Konec koncev, zakaj pa ne !
Jani , nočko, grem peljat kužija ven !

Ježek, poročilo ti dostavim jaz !

Jana, lep sprehod, pa noč tudi teb, Sašo je pa pomoje že zginil 🙂 No tud jaz sem še pol ure… pa domov…. med rjuhe heheheh

Jani

Nočko Jani.
Aja, sem videla tisto ” bogi zajček ): ” tam, he,he….domiselno !

:)))) Dobro jutro zajček in vsi ostali. Ja sem gledal, če je kaj novega, pa se mi je zdelo da si ti, Zajček 😉

Lep dan!

Jani

New Report

Close