Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stožili smo soseda,ker je ujel našo muco in so jo peljali v zavetišče

Stožili smo soseda,ker je ujel našo muco in so jo peljali v zavetišče

mi je kar pod častjo odgovarjat tebi ker si totalen bedak ki nima pojma o pravu. kle se ven mečes in operiraš z nekimi nebulozami. napisal si neko skorpucalo, ki nima nobene podlage v ničemer. si pač bedak.odgovorim pa zaradi drugih.
sosed je na sodišču priznal da je vedel, da je mačka od soseda. kot največji bedak govoriš o nekem čipu, mačka sploh ni čipirana saj zakon ne predvideva obveznega čipiranja mačk. to velja samo za pse.ampak ti si bedak in tega ne veš. nihče ni omenjal nobenega obligacijskega zakona in motenje posesti ni po nobenem obligacijskem zakonu hahaha kak debil si ti ej.nobenga primarnega zakona ni majmun jedni brezveznjak zabiti. ti moje lastnine ne smeš loviti nikjer pa če ti serje maček na glavo sred tvoje kuhne. kot me ne moreš spraviti s parcele ki je tvoja, če se jaz tam usidram s šotorom. tebi preostane samo tožba za motenje posesti. in dok v tem ne uspeš bom jaz bivakiral na tvoji parceli štekaš bedačino. preberi si kak članek, če si že tako zabit, da nič ne veš, kako dolensjki romi bivakirajo na privat lastninah pa lastniki ne morejo nič. policija je nemočna ker nima v primerih motenja posesti nobenih pooblastil. jo pa pokliče rom, če nad njega pride kmet z vilami i} oglobi kmeta zaradi kršitve javnega reda in miru in fizičnega napada na roma grožnje. dej bedačino jedno zdej pa se zakoplji v gnoj majmun jedan nesposobni zabiti.pa tist drek ki ga imaš v lobanji mal premešaj.
[/quote]
saj veš da lahko po svojem tudi gnojnico vozim.
Saj ni hudega, če te malo pošprica.
https://www.youtube.com/watch?v=0IzQw-Rm_Ow

New Report

Close