Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Strah me je na smrt pustiti fanta

Strah me je na smrt pustiti fanta

Njegov odnos do mene je grozen,na trenutke, so pa eni dnevi normalni. Ni da bi me tepel, me pa žali. Iščem si stanovanje in to ve, ampak potem mi začne groziti, pa ne z nasiljem, ampak druge stvari. Noče da grem. Strah me je – nimam namreč ljudi, ki so mi res blizu in strah me je vse priznati. Nimam nobene pomoči, staršev pa kot da ju ni, eden je odvisnik. Moj ima res družino, ki je normalna in ki me imajo radi. Ko bom šla, ne bo nikogar in ko si v taki vezi nimaš socialnih stikov, vse postane čudno. In imam občutek, da bom padla v depresijo, ker zdaj se mi to dogaja samo kak dan. Res je mučen občutek. Imela sem hobije in kot da sem se izgubila. Popolnoma.

 

 

Pojdi. On nima normalne družine, če je takšen. To je le slika v okvirju. Močna si, zmoreš.

Naj te ne drži ob sebi na način, da voha tvoj strah in to izkorišča.

Tisti, ki se opirajo na strah partnerja so najhujši. Pazi se, ne bodi sužnja strahovom, ker vse vzamejo, če jim dopustiš.

Drži se

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 27.05.2022 ob 18:42

Naj te ne drži ob sebi na način, da voha tvoj strah in to izkorišča.

Tisti, ki se opirajo na strah partnerja so najhujši. Pazi se, ne bodi sužnja strahovom, ker vse vzamejo, če jim dopustiš.

Drži se

Darč, kaj ti vohaš?

Odgovor na objavo uporabnika
kicimici, 27.05.2022 ob 18:31

Pojdi. On nima normalne družine, če je takšen. To je le slika v okvirju. Močna si, zmoreš.

Hvala. Dejansko pomaga, ko ti nekdo to napiše. Sem tudi že marsikaj premagala z nekim svojim pogumom. Ni me bilo strah, bil je dober obcutek. Tu sem se pa ujela v past in mi je jasno, da so to nepredelane stvari iz preteklosti.

Ne vem, koliko si stara in kaj v življenju pričakuješ. Kaj od takega fanta sploh čakaš, kakšno prihodnost načrtuješ? Če te že zdaj žali in izvaja psihično nasilje, se bo to v prihodnosti vedno bolj stopnjevalo, lahko preide v fizično nasilje. Si to res želiš? Imaš eno življenje, se ti zdi pametno, da si ga uničiš?

Premisli malo, kaj te v tej vezi sploh še osrečuje in kaj te onesrečuje. Preglej in seštej pluse in minuse. Odločiti pa se moraš sama, saj je življenje tvoje, tvoje so tudi vse odločitve.

Odloči se tako, kot se ti zdi prav. Na odločaj pa se samo s srcem, pač pa tudi z glavo. Srečno.

Odgovor na objavo uporabnika
pepsy, 27.05.2022 ob 19:00

Ne vem, koliko si stara in kaj v življenju pričakuješ. Kaj od takega fanta sploh čakaš, kakšno prihodnost načrtuješ? Če te že zdaj žali in izvaja psihično nasilje, se bo to v prihodnosti vedno bolj stopnjevalo, lahko preide v fizično nasilje. Si to res želiš? Imaš eno življenje, se ti zdi pametno, da si ga uničiš?

Premisli malo, kaj te v tej vezi sploh še osrečuje in kaj te onesrečuje. Preglej in seštej pluse in minuse. Odločiti pa se moraš sama, saj je življenje tvoje, tvoje so tudi vse odločitve.

Odloči se tako, kot se ti zdi prav. Na odločaj pa se samo s srcem, pač pa tudi z glavo. Srečno.

Nima tu kaj kalkulirat. To samo Forrest run! Tip je narcis ali pa psihopat.

Odidi, pa poskrbi, da se boš lahko zaščitila, če te bo kaj nadlegoval!

Pravis, da nimas nikogar

Tuki pisi ti bomo ob strani stali.

Ali pa daj kak meil pa lahko dobis tudi prijatelco.

Pa povej od kod si. Daj punca ne se pustit.

Ko te zali govori o sebi. Prisluhni mu.

. https://duckduckgo.com/?t=ffab&q=How+To+Leave+A+Narcissist

To je dober nasvet, z glavo. Nisem tako mlada, mogoce se to zdi, da nimam izkušenj. Imam, žal, povsem se zavedam vsega in posledic. Žal te strah ovira, da narediš prav. Npr. kako bom sama preživela, cel kup stvari.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne morem več, 27.05.2022 ob 19:43

To je dober nasvet, z glavo. Nisem tako mlada, mogoce se to zdi, da nimam izkušenj. Imam, žal, povsem se zavedam vsega in posledic. Žal te strah ovira, da narediš prav. Npr. kako bom sama preživela, cel kup stvari.

PA sej nisi sama.

Daj meil pa od kod si. Pa se mogoce res najde katera .sej je ful velik punc ki nimajo prijatlc.

Odgovor na objavo uporabnika
zelo priporočeno branje, 27.05.2022 ob 19:42

. https://duckduckgo.com/?t=ffab&q=How+To+Leave+A+Narcissist

V bistvu so dobri nasveti. Skrivni bančni račun imam. Imam službo in nekaj trajnikov se moram znebiti. In bolje, da ne govorim, da se pripravljam na odhod. Iščem na skrivaj stanovanje. Me pa skrbi kdaj bom našla. Cene so grozne.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne morem več, 27.05.2022 ob 19:50

V bistvu so dobri nasveti. Skrivni bančni račun imam. Imam službo in nekaj trajnikov se moram znebiti. In bolje, da ne govorim, da se pripravljam na odhod. Iščem na skrivaj stanovanje. Me pa skrbi kdaj bom našla. Cene so grozne.

O Super..ti si ze dalec..

Se ne bojim zate…ti bos to zrihtala, kot je prav.

Sam potem..ko bos sla in ko ti bo jokal in po kolenih plazil za tabo..je en sam blef.

Ne vem, zakaj bi potem..ko gres  obljubljal vse lepo..zakaj tega ne pocne zdele, ko si tam.

 

Praviš, da ti grozi, vendar ne nasilno. Tega ne razumem. Poišči si neko oporo, ker verjetno, ko boš šla ne bo dobro sprejel in bo hotel do tebe tako ali drugače. Prvih 14 dni do 2 meseca je ključnih.

Mau ti bo betico u steno butau. Ampak ne nasilno.

Prave punce sploh ne dajo takšnim primitivcem možnost za zvezo. Skenslajo jih že ob prvem pogledu.

Sama sebe si spravila v takšen položaj.

Zamenjaj službo. Pojdi za sestro na nočno izmeno. Neki tazga, da pobegneš. Izgini. Zamenjaj tel. Spoznala boš nove ljudi neskrbi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne morem več, 27.05.2022 ob 18:29

Njegov odnos do mene je grozen,na trenutke, so pa eni dnevi normalni. Ni da bi me tepel, me pa žali. Iščem si stanovanje in to ve, ampak potem mi začne groziti, pa ne z nasiljem, ampak druge stvari. Noče da grem. Strah me je – nimam namreč ljudi, ki so mi res blizu in strah me je vse priznati. Nimam nobene pomoči, staršev pa kot da ju ni, eden je odvisnik. Moj ima res družino, ki je normalna in ki me imajo radi. Ko bom šla, ne bo nikogar in ko si v taki vezi nimaš socialnih stikov, vse postane čudno. In imam občutek, da bom padla v depresijo, ker zdaj se mi to dogaja samo kak dan. Res je mučen občutek. Imela sem hobije in kot da sem se izgubila. Popolnoma.

 

 

Zakaj ve, da si iščeš stanovanje? si res tako nesposobna, da bi vse sama uredila?

Jaz sem inkognito zapustila moškega, ki je me je psihično maltretiral, tako, da sem se na odhod pripravila do zadnje črtice. Med službenim časom sem vse spakirala, si našla stanovanje in se poslovila s ključem in odšla. Nisem se več vrnila. Ni me našel. Drug kraj, druga služba. Na srečo ni  bilo otrok.

zdravo!cimprej od njega in mu potem ne nasedat,ker mira ti ne bo dal.PSIHOPAT.vse dobro ti zelim.

lep pozdrav!

Zgoditi se mora iznenada in v nek drug kraj. Ne pozabi na menjavo gesel na mailih, FB, zamenjat telefon. Izginiti moraš kot duh. Torej tudi druga zaposlitev in stanovanje. Okrepi si socialno mrežo. Mogoče kakšen pogovor na telefon za pomoč žrtvam ipd. Tudi ko boš odšla te bo spremljal strah, če te je našel. Torej zamenjava frizure, avta, oblek ipd. Srečno!

Ce ni za bit je za it. Lepo mu razlozi, da je vajine veze konec. Ne razumem pa nekaj, a zenske ne znate nazaj uzalit, ko vas moski uzali. A to ste kar tiho in trpite zalitve in izsiljevanje.? Res ne razumem tega, pohlevno ste tiho in kaj.? Jocete, se sikirate ker je besedno agresiven. Pa saj imamo zenske tud jezik ali ne.?

Kaj je šiptar?

Kako te razumem..strah,da ostaneš čisto sama..

On ni vredu v glavi in tega se boj..mogoče bo tudi fizično nasilje slej ko prej..upam da tega ne doživiš..poteptal te bo psihično in fizično..če imaš možnost da greš..pojdi lepo te prosim. Življenje s takšnim človekom je pekel..verjemi mi..želim ti vso srečo, da se tega rešiš in zaživi Življenje..

Eni nismo te sreče😘

sam pojdi…ne se ozirat. Psihično nasilje zna bit hujše od fizičnega, v katereg običajno vseeno preraste. Pa pojdi do zdravnika, pojasni situaciji in prosi za psihološko pomoč(ne sprejet tablet, tableti so drek, zjebejo tu hormone, glavo…ni vredno) rabiš samo pogovor, nekoga da te posluša. Obstaja sos telefon, forumi(kot je ta) in druga pomoč na spletu in v živo, veliko je brezplačne. Še vedno je tu varna hiša za ženske.

Ne vztrajaj, tip ni m od moškega in zaslužiš si več❤️❤️❤️

kaj pa varna hiša za prvo silo?

ne ostajaj v situaciji, ko se ne počutiš varno

New Report

Close