Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Strah me je prekiniti stik

Strah me je prekiniti stik

Njegova mama je bila na onkološkem. Mislila sem, da bo prišel pred tem ko jo bo pobral, prišel je pa po tem z njo. Preko fb sva se začela pogovarjat. Kako si, kaj delaš, parkrat sva se zaklepetala in je naneslo. Na začetku je to bil drug človek. Zdel se mi je zanimiv, ker nikoli ni govoril in težil tako kot drugi. Veliko je spraševal in vedno je najdel temo za pogovor. Govorila sva recimo o glasbi, Afriki, živalih in je vedel o vsem vse, marsikaj me je naučil, ve vse o meni, o možu, otrocih, zdaj ga imam pa na glavi.
[/quote]

In zakaj za vraga se tako prek fb pogovarjaš s popolnimi neznanci?

Njegova mama je bila na onkološkem. Mislila sem, da bo prišel pred tem ko jo bo pobral, prišel je pa po tem z njo. Preko fb sva se začela pogovarjat. Kako si, kaj delaš, parkrat sva se zaklepetala in je naneslo. Na začetku je to bil drug človek. Zdel se mi je zanimiv, ker nikoli ni govoril in težil tako kot drugi. Veliko je spraševal in vedno je najdel temo za pogovor. Govorila sva recimo o glasbi, Afriki, živalih in je vedel o vsem vse, marsikaj me je naučil, ve vse o meni, o možu, otrocih, zdaj ga imam pa na glavi.
[/quote]
pa saj si sama kriva.preveč si ga spustila v svoje življenje.
kar vsakemu se ne razlaga o osebnih stvareh,druzini.


pa saj si sama kriva.preveč si ga spustila v svoje življenje.
kar vsakemu se ne razlaga o osebnih stvareh,druzini.
[/quote]

Podpis pod tole. Kriva si sama.

Ja glej, mene je en zalezoval in mi ni dal miru en cas v mojem kraju.
Za mano je hodil, me stiskal ob zid po ulicah, vlekel v avto, enkrat prisel skozi okno v sobo poleti…
Ko se je moj pokazal pred njim brez besed je obstal. Pol mu je rekel ali ti po mosko razlozim, da je zasedena ali te usujem kot pickho.
Ceprav moj ni bil agresiven, ampak skuliran. Ce bi pa rabilo bi se kot lev boril.
[/quote]

A tako torej…

Skratka glupače, ki se vam jebe za lastno in otrok rojenih po vas varnost, in vaši copatarji, ki vam špilajo očite…

Če bi mene kaka ženska spravila v situacijo, da mi bi pred nos pripeljala psihiča, se sam obrnem in čauči Miki! Nikoli več! Nič!

V enem primeru sem prekinil prijateljsko vez, ki bi lahko prerasla v zelo lep partnerski odnos, zgolj zato, ker je tipico moril bivši.

Vem da ne boš zastopilo, morda pa kdo bo: v odnosu so vedno trije: jaz, ti in najin partnerski odnos. Če ga ne misliš ali ga nisi sposobo branit, zakaj bi se jaz trudil namesto tebe?

skratka, odjebi!

A tako torej…

Skratka glupače, ki se vam jebe za lastno in otrok rojenih po vas varnost, in vaši copatarji, ki vam špilajo očite…

Če bi mene kaka ženska spravila v situacijo, da mi bi pred nos pripeljala psihiča, se sam obrnem in čauči Miki! Nikoli več! Nič!

V enem primeru sem prekinil prijateljsko vez, ki bi lahko prerasla v zelo lep partnerski odnos, zgolj zato, ker je tipico moril bivši.

Vem da ne boš zastopilo, morda pa kdo bo: v odnosu so vedno trije: jaz, ti in najin partnerski odnos. Če ga ne misliš ali ga nisi sposobo branit, zakaj bi se jaz trudil namesto tebe?

skratka, odjebi!
[/quote]

Glej, jaz sem sebe najprej branila. In to dosledno. Tudi fizicno in vztrajno. S tipom nisem razpravljala. Sem mu pa dala vedet da zelim mir.
Sem pa tudi imela dosti tega, da nisem mogla zaradi tega cloveka, normalno hodit po ulici. Ampak tect in se skrivat po tujih hisah in stopniscu…
Tip je bil 17 let starejsi od mene.

Cenim pomoc mojega, ker bi se to vleklo.

Moski je tisti ki zenski nudi varnost in to pokaze ko rabi.

Glej, jaz sem sebe najprej branila. In to dosledno. Tudi fizicno in vztrajno. S tipom nisem razpravljala. Sem mu pa dala vedet da zelim mir.
Sem pa tudi imela dosti tega, da nisem mogla zaradi tega cloveka, normalno hodit po ulici. Ampak tect in se skrivat po tujih hisah in stopniscu…
Tip je bil 17 let starejsi od mene.

Cenim pomoc mojega, ker bi se to vleklo.

Moski je tisti ki zenski nudi varnost in to pokaze ko rabi.
[/quote]

O ženskah bolj malo veš, za moške sploh ne veš. Mogoče pa veš oz so te vsaj v šoli učili, da smo si enako vredni in enako pravni. torej tvoji izgovori ne vzdržijo ne naravnega ne pozitivnega prava, ker bi kahko sama prijavila in odpravila nasilje, ne pa, da to obešaš na partnerja/moža…

Moški ni oče, če potomke ne nauči kako naj varuje svoje bisere.

Ženske, ki niste imele očetov, nimate biserov.

O ženskah bolj malo veš, za moške sploh ne veš. Mogoče pa veš oz so te vsaj v šoli učili, da smo si enako vredni in enako pravni. torej tvoji izgovori ne vzdržijo ne naravnega ne pozitivnega prava, ker bi kahko sama prijavila in odpravila nasilje, ne pa, da to obešaš na partnerja/moža…

Moški ni oče, če potomke ne nauči kako naj varuje svoje bisere.

Ženske, ki niste imele očetov, nimate biserov.
[/quote]

Zanima me:
Ce bi tvojo zensko na sprehodu po mestu en x neznan moski zagrabil al udaril pred tabo, bi jo pustil da se sama brani dokler je ne poskoduje ali bi jo branil?

A tako torej…

Skratka glupače, ki se vam jebe za lastno in otrok rojenih po vas varnost, in vaši copatarji, ki vam špilajo očite…

Če bi mene kaka ženska spravila v situacijo, da mi bi pred nos pripeljala psihiča, se sam obrnem in čauči Miki! Nikoli več! Nič!

V enem primeru sem prekinil prijateljsko vez, ki bi lahko prerasla v zelo lep partnerski odnos, zgolj zato, ker je tipico moril bivši.

Vem da ne boš zastopilo, morda pa kdo bo: v odnosu so vedno trije: jaz, ti in najin partnerski odnos. Če ga ne misliš ali ga nisi sposobo branit, zakaj bi se jaz trudil namesto tebe?

skratka, odjebi!
[/quote]

In za kakšnim sindromom ti trpis, da snelco prav zalezujes, pa ti je že večkrat povedala, da odjebi?
Res ne verjetn si.

So njegove inicialke morda I.D.?

Zanima me:
Ce bi tvojo zensko na sprehodu po mestu en x neznan moski zagrabil al udaril pred tabo, bi jo pustil da se sama brani dokler je ne poskoduje ali bi jo branil?
[/quote]

Kako predvidljivo in manipulativno vprašanje! ;-))))

Je bilo v avtoričinem in tvojem primeru tako?

Kako predvidljivo in manipulativno vprašanje! ;-))))

Je bilo v avtoričinem in tvojem primeru tako?
[/quote]

Miki si ti pravnik ali si bil na pravni fakulteti?

Ok, ne vem, kaj vam vsem seka, jaz samo vem, da se kot poročena mati z ostalimi deci pogovarjam le o vremenu in politiki… Avtorica, kje si ga sploh našla?! Moj bi ga steral v tri pm, preden bi vprašal za telefonsko! Pa kaj mate to ene papke za dece! Upam, da je provokacija.



Hmm, zgleda da ne veš, da je kurb/irjev ki hlinijo družino/partnerstvo/starševanje zaradi lastnih koristi veliko.

Ok, pol pa že…

Pozabila je pa avtorica napisati,da se je prej s tipom,ki dol dala,ker je rada imela njegov denar.

Kako predvidljivo in manipulativno vprašanje! ;-))))

Je bilo v avtoričinem in tvojem primeru tako?
[/quote]

Ne, zanima me cisto iskreno?
Pri meni ni manipulacij.

Avtorica, si prespala,… kaj bos naredila da bo prav in dobro za naprej s to situacijo?☺

Ne, zanima me cisto iskreno?
Pri meni ni manipulacij.
[/quote]

Ni bilo praviš. Zakaj torej sprašuješ nekaj povsem drugega=nepredvidljivega enkratnega nenadnega, hkrati pa trdiš, da nisi manipulativna?

Zanikanje in spreminjanje tem sta sicer le dve izmed najpogostejših orožij s katerimi manipulatorji branite lastne frustracije po principu napad je najboljša obramba.

v osebnostnem razvoju si zaostala na nivoju 4 letne deklice, natančneje; oče ti takrat ni postavil mej, da se to ne sme delati, zato si odrasla v moralno nerazsodno osebo.

če nočeš biti prekmalu na prvi strani Slovenskih novic, takoj pojdi na policijo in prijavi nadlegovanje. Upam, da si spravila to goro sms ali drugih poslanih reči.
Tip je klasični psihopat, ki si je v glavi ustvaril svoj film, kjer ti igraš glavno vlogo.
Ena varianta sicer je, da ga tvoj ornk premlati, morda se bo prestrašil in našel kakšno drugo fiksacijo, ampak s tem je tudi tvoj v prekršku.
Pa malo več pameti v glavo, ne išči moških “prijateljev”.

Eeee, to, to!: “ampak s tem je tudi tvoj v prekršku. “

Kar sicer ni res, mlatenje tudi ljudi je kaznivo dejanje. Je pa v smeri manjka preprostih, moralno nerazsodnih ljudi. Ljudje brez osebnostnih mej si tako privoščijo kar jim paše,(da zadovoljijo zlo v sebi=strah, žalost, razočaranje, jezo in pohlep) odgovornost za nastale posledice pa obešajo na druge…

… takim osebam se reče kurbe/irji, kar pomeni malo vredne osebe. (glej fran, sskj)

Iz gornjega sledi, da kdor bi z nasiljem branil kurbo ali kurbirja, se s takim dejanjem postavlja njima ob bok. To potrjuje tudi znani pregovor; “enaki ptiči skupaj letajo”.

Avtorica, šnelca in mnogi drugi, vaši problemi niso problemi, temveč zgolj logične posledice vašega kurbanja.

Caki mal. Mati dveh otrok in poročena sprejema plačilo položnic s strani tujca in darila za otroke???
Pa moram ti reci, da dobivaš to, kar si si zaslužila.
Sprašujem se samo, kako te ni sram!
Pa zakaj misliš, da je ob vse to počel?
Realno me zanima.
V življenju nič ni zastojn.
Na kratko – ti si njegova investicija in se ne bo kar tako odpovedal.
Če pa hočeš res se ga znebit, pripravi dinarcke in si kupi svoje življenje nazaj.
On bo pa našel s tem denarjem novo budalo.

Eeee, to, to!: “ampak s tem je tudi tvoj v prekršku. “

Kar sicer ni res, mlatenje tudi ljudi je kaznivo dejanje. Je pa v smeri manjka preprostih, moralno nerazsodnih ljudi. Ljudje brez osebnostnih mej si tako privoščijo kar jim paše,(da zadovoljijo zlo v sebi=strah, žalost, razočaranje, jezo in pohlep) odgovornost za nastale posledice pa obešajo na druge…

… takim osebam se reče kurbe/irji, kar pomeni malo vredne osebe. (glej fran, sskj)

Iz gornjega sledi, da kdor bi z nasiljem branil kurbo ali kurbirja, se s takim dejanjem postavlja njima ob bok. To potrjuje tudi znani pregovor; “enaki ptiči skupaj letajo”.

Avtorica, šnelca in mnogi drugi, vaši problemi niso problemi, temveč zgolj logične posledice vašega kurbanja.
[/quote]

po zapisu se vidi, da avtorica ravno nima viška pameti, vendar si zato še ne zasluži umreti zaradi nekega debilnega psihopata, ki si najde nek objekt svojih projekcij.
To da sedaj iščete krivdo v žrtvi, kaže na domet vaše omejenosti in tudi motenosti (no alkoholizem Tona je malo nižja oblika motenosti kot psihopatstvo).
Če lahko pomagate, pomagajte, sicer pa se lotite kakšnega pametnejšega dela.

po zapisu se vidi, da avtorica ravno nima viška pameti, vendar si zato še ne zasluži umreti zaradi nekega debilnega psihopata, ki si najde nek objekt svojih projekcij.
To da sedaj iščete krivdo v žrtvi, kaže na domet vaše omejenosti in tudi motenosti (no alkoholizem Tona je malo nižja oblika motenosti kot psihopatstvo).
Če lahko pomagate, pomagajte, sicer pa se lotite kakšnega pametnejšega dela.
[/quote]

V bistvu je naravno prav, da, če se ne bo branila in ubranila, jo bo pshihič ugonobil. brani pa se lahko tako s pravicami ki izhajajo iz pozitivnega prava, kakor ali pa predvsem z osebnostno resocializacijo= naj se več ne gre kurbarije.

Kakor ne ločiš med prekrškom in kaznivim dejanjem, očitno nisi zmožno doumeti tudi razlike med iskanjem krivde in odkrivanjem vzrokov, kaj šele, da bi kaj vedelo o sinergiji med vzroki in njihovimi logičnimi posledicami.

Sicer je spuščanje na osebni nivo v komuniciranju o odnosih eden prvih znakov maloumnosti. Torej če misliš, da veš kdo sem in misliš da imaš karkoli od nadaljevanja od jaj…, pridi in mi v fejs povej kar mi gre. Razumem pa, da je lažje anonimno agitirati za pomoč kurbam, da bi tako odvračalo pozornost od odgovornosti za lastna malovredna dejanja.

V bistvu je naravno prav, da, če se ne bo branila in ubranila, jo bo pshihič ugonobil. brani pa se lahko tako s pravicami ki izhajajo iz pozitivnega prava, kakor ali pa predvsem z osebnostno resocializacijo= naj se več ne gre kurbarije.

Kakor ne ločiš med prekrškom in kaznivim dejanjem, očitno nisi zmožno doumeti tudi razlike med iskanjem krivde in odkrivanjem vzrokov, kaj šele, da bi kaj vedelo o sinergiji med vzroki in njihovimi logičnimi posledicami.

Sicer je spuščanje na osebni nivo v komuniciranju o odnosih eden prvih znakov maloumnosti. Torej če misliš, da veš kdo sem in misliš da imaš karkoli od nadaljevanja od jaj…, pridi in mi v fejs povej kar mi gre. Razumem pa, da je lažje anonimno agitirati za pomoč kurbam, da bi tako odvračalo pozornost od odgovornosti za lastna malovredna dejanja.
[/quote]

besedna zveza naravno pravo je contradictio in adjecto, daj si že to dopovedat. Odkrivanje vzrokov avtorici ne bo nič pomagalo, oz. če že greš odkrivat vzroke, daj razloži, kaj je blesavim moškim, da si tako eno žrtev izberejo in težijo. Kaj mu ni jasno? A ste vsi debili, da dveh med seboj povezanih črk, ki sestavljajo besedo ne ne razumete?
Ali imate po kakšnem “naravnem pravu” pravico ubijat?
Če smo pa že pri osebnem nivoju, ja spravi se delat in poplačat dolgove otrokom za preživljanje.

Zakaj si pa sploh hodila z moškim na pijače pa na večerje,če si poročena

New Report

Close