Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Strahovi covid/cepiva

Strahovi covid/cepiva

Odgovor na objavo uporabnika
Normalno, 23.08.2021 ob 03:27

Cepiva ne moreš videti, a covid pa lahko čutiš? Sajblahko misliš 😂😆🤣🤣🤣😂😂😂😂Mogoče si imela prvič srečo. Kaj pa če kaj pa če. Cepit se pojdi, če si dala enkrat že čez. Delta je hujša. Če ne pa pač tvegaj pa malo se pojdi še podružiti, bo hitreje prijela teta Delta. Masko pa obvezno pod nos ali pa namesto ogrlice oz. fansy šala. Zdej bo postalo kmalu malo bolj hladno, da boš s tem popazila, da te ne bo bolelo grlo. 🙄🤣😆😂😂😂

Vprašanje za Normalno:

Kako pa veš da je delta hujša, si prebolel/a, ali pa to samo iz medijev, oziroma res od “ta hude stroke” ?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna anonimna, 23.08.2021 ob 06:40

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 23.08.2021 ob 06:32

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna anonimna, 22.08.2021 ob 22:02

Odločam se

Se cepim ali ne. Se pa bojim covida in cepiva. Ne morem se odločiti. Zoperen občutek

Prebolela covid oktobra, bila bolna 2 tedna ampak dala čez doma ob čaju in pomarančah.

Kaj pa če se okužim ponovno in bo potek hujši?

Cepiva videti ne morem.

Nevem.

Če si prebolela, si imuna. S strupom si boš uničila imunski sistem. Seveda fašisti ne bodo priznali, da je kriv strup od cepiva, ampak bodo nakladali o novih sevih.

Zato hočejo zastrupiti čimveč ljudi, ker bodo necepljeni ogrožali njihove laži.

Nevem. To glede imunosti, eni trdijo da, drugi ne.

Anticepilci izpostavljajo stranske učinke in smrti po cepljenju.

Cepilci smrti ob covidu in posledice po prebolelosti.

In sedaj sem čisto zmedena in nevem kaj naj naredim.

Stroka prvo reče dellta je bolj nalezljiva, ni pa bolj nevarna, zdaj trdijo da je bolj nevarna.

Kako naj se  potem človek odloči???

 

ne razmišljaj preveč, cepi se, je najceneje, bolj enostavno in bolj varno. Večina se je cepila in je popolnoma ok, če je kdo imel kakšne resne stranske učinke je to bila manjšina (so pa lahko stranski učinki , ki niso nevarni, a so posledica odziva telesa na cepivo in ne trajajo dalj teden dni ali manj, na cepljenju te opozorijo, sicer pa vprasaj in naj ti razložijo), veliko več jih je umrlo zaradi covida ali imelo resne posledice po prebolelem covidu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna anonimna, 23.08.2021 ob 11:14

Odgovor na objavo uporabnika
samo ti veš, 23.08.2021 ob 11:02

Res je, da politikom absolutno ni mar za nas, ljudi. Njih zanima moč, denar in ablast.

Tudi zdravniki so plačani s strani države, in so tako prodane duše. Beovička mora tako govorit in ostali tudi. Verjetno celo verjame temu, kar govori.

Torej, samo nam samim je mar za nas, pa mogoče najožji družini. Torej, sama premisli, kaj si želiš. Poznaš svoje telo, veš kako se zavaruješ, kako povečaj imunost, koliko padaš pod vpliv, koliko zdržiš… In potem se sama odloči. Ker samo tebi je mar za tebe. Vsem ostalim dol visi za tebe.

Nevem

Nevem ali mi dela strah od teh propagand, ki prihajata iz obeh strani. Eni tako, drugi tako. En strokovnajk tako, spet drugi tako. Zmedena sem. Imam 3 otroke, ne morem obležati in počivati če zbolim. Cepivo mi ostaja po vprašajem, sploh strdkov se bojim. Nikoli se nisem cepila, razen v otroštvu in nikoli pretirano zbolela, vsaj obležala ne. Še najhuje me je zdelala zastrupitev s hrano.

V pogonu sem cel dan in še ponoči, ker imam 4 mesece starega dojenčka. Zraven poslušamda je pomemben počitek po cepljenju, da je pomemben počitek če zboliš za covidom. In na koncu se ne znam odločit. Stra sem 35 let in ne vem kaj naj. Nevem komu vrjeti in nevem kako se odločiti. Ja vem, nekaterim se zdi to čudno. Ampakko imaš majhne otroke, se ne odločaš več samo zase in imaš toliko večjo odgovornost.

Vsakdan se izpostavlja posledice cepljenja in vsakdanse izpostavlja smrti za covidom. Mah… pomoje bo najbolje, da izklopim vse in ne naredim nič. Ja, nekateri bi rekli da sem smešna, jaz se pa grozno počutim.

Preveč si pod vplivom nasilne lažnive cepilne propagande. Ves čas in od vsega začetka lažejo. Lažejo okrog številk, okrog mrtvih, okrog okuženih….Vse je laž. Ljudem samo nabijajo krivdo ter izvajajo prikrito psihično nasilje ter vcepljajo občutek krivde, če se ne bodo podredili in pocepili kot poskusne podgane.

Zato izklopi to nasilno lažnivo propagando, ker je to največ kar lahko človek stori za svoje zdravje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pogumno, 23.08.2021 ob 11:25

ne razmišljaj preveč, cepi se, je najceneje, bolj enostavno in bolj varno. Večina se je cepila in je popolnoma ok, če je kdo imel kakšne resne stranske učinke je to bila manjšina (so pa lahko stranski učinki , ki niso nevarni, a so posledica odziva telesa na cepivo in ne trajajo dalj teden dni ali manj, na cepljenju te opozorijo, sicer pa vprasaj in naj ti razložijo), veliko več jih je umrlo zaradi covida ali imelo resne posledice po prebolelem covidu.

Debilno fašistično spet laže in izvaja nasilje s cepilno propagando. Hoče, da se ljudje obnašajo kot debili, da ne razmišljajo, ampak samo stojijo v vrsti za vbrizgavanje strupa.

Več ljudi je umrlo zaradi cepiva, kot zaradi covida. In to je šele začetek.

 

A ti sploh spremljaš bedarije, ki jih pišeš, še pred kratkim si trdil, da bolezni ni in je zgolj nateg politikov, sedaj trdiš, da je preboleli imun ja kako, če bolezni ni potem ni imun, ne moreš biti imun na neobstoječo bolezen oz na to smo vsi imuni, kako pa cepivo in čip v njemu si že ugotovil kako iz stekleničke kjer je 5x odmerek in po tvoje ravno toliko čipov medicinec potegne ven ravno en čip in potrebno količino cepiva, pa kje zdravijo tisto ogromno število cepljenih s hudimi posledicami in kje pokopavajo masovno umrle zaradi cepiva, daj nas razsvetli s temi podatki, ker to si trdil pa bi bilo zaželjeno nek dokaz o tem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 23.08.2021 ob 11:27

Debilno fašistično spet laže in izvaja nasilje s cepilno propagando. Hoče, da se ljudje obnašajo kot debili, da ne razmišljajo, ampak samo stojijo v vrsti za vbrizgavanje strupa.

Več ljudi je umrlo zaradi cepiva, kot zaradi covida. In to je šele začetek.

 

Lahko kak uradni podatek o tej tvoji zblojeni trditvi?

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 23.08.2021 ob 11:25

Preveč si pod vplivom nasilne lažnive cepilne propagande. Ves čas in od vsega začetka lažejo. Lažejo okrog številk, okrog mrtvih, okrog okuženih….Vse je laž. Ljudem samo nabijajo krivdo ter izvajajo prikrito psihično nasilje ter vcepljajo občutek krivde, če se ne bodo podredili in pocepili kot poskusne podgane.

Zato izklopi to nasilno lažnivo propagando, ker je to največ kar lahko človek stori za svoje zdravje.

 

Psiho, preberi si strokovno izobrazbo takih kot ti in tvojih anticepilnih strokovnjakov, ki imajo svoj interes zakaj lažejo.

https://www.zdravniskazbornica.si/informacije-publikacije-in-analize/obvestila/2021/08/19/odgovor-kolegici-glede-%C4%8Dlanka-o-nevarnosti-cepiv-proti-covid-19

Spet se je pojavilo debilno fašistično s svojo lažnivo cepilno propagando.

Odgovor na objavo uporabnika
m1957, 23.08.2021 ob 11:19

Vprašanje za Normalno:

Kako pa veš da je delta hujša, si prebolel/a, ali pa to samo iz medijev, oziroma res od “ta hude stroke” ?

Vem Iz prve roke, če se pogovarjaš s kom iz Indije. Ki gleda te stvari iz oči v oči.

Ja avtorica, imela sem stranske učinke, ki so minili.

Nisi edina. Se počutim enako kot ti, z identično situacijo.

Ne vem kaj bom. Do sedaj sem se uspešno ogibala in covidu in cepljenju, kako bo pa sedaj pa….

Odgovor na objavo uporabnika
Normalno, 23.08.2021 ob 12:37

Vem Iz prve roke, če se pogovarjaš s kom iz Indije. Ki gleda te stvari iz oči v oči.

Ja avtorica, imela sem stranske učinke, ki so minili.

Hvala za info.

Če izhajam iz tega, da cepljeni zaradi tega zvarka ustvarjajo in širijo virus,  bo avtorica v primeru, če se cepi, nevarna vsaj za svoje otroke, če slučajno sama ne bi zaradi strupa imela posledic.

 

Odgovor na objavo uporabnika
m1957, 23.08.2021 ob 12:49

Hvala za info.

Sicer Je pa pri nas ena oseba umrla za Delto. Torej se začenja.

Jaz sem konec decembra prebolela covid tudi bolj v hujši obliki ..6 dni vročine hud kašelj zasoplost.

Sem se sedaj avgusta pred iztekom 8 mesecev cepila samo z 1 dozo ..kot je priporočeno več se ne bom ..stranskih učinkov skoraj ni bilo ..malo boleča roka ..nobene vročine..sem si jo merila 2 dni niti enkrat ni bilo 37..nobene slabosti ..poznam pa jih kar nekaj ki so po celjenju končali v bolnišnici zaradi hudih slabosti ..2 sta imela celo 40 vročine pa mlada moška stara okrog 30 sta bila v bolnici 3 dni sta sedaj ok.

Znanka celo pristala v ljubljanskem ukc zaradi hude slabosti in omedlevice 1 teden na infuzija sedaj je tudi ok .hodi že v službo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi nep., 23.08.2021 ob 12:53

Če izhajam iz tega, da cepljeni zaradi tega zvarka ustvarjajo in širijo virus,  bo avtorica v primeru, če se cepi, nevarna vsaj za svoje otroke, če slučajno sama ne bi zaradi strupa imela posledic.

 

Tablete spustile? 😮 Res sreča, da norost ne boli.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 23.08.2021 ob 12:01

Spet se je pojavilo debilno fašistično s svojo lažnivo cepilno propagando.

Saj lahko moje trditve demantiraš z uradnimi podatki, koliko je v Sloveniji na zdravljenju obolelih cepljenih, koliko jih je v Sloveniji na zdravljenju zaradi stranskih učinkov cepiva in to masovno umiranje zaradi cepiva ti tudi ne bo težko najti vsaj za Slovenijo imaš dovolj podatkov o dnevno umrlih, mimogrede ni nič višje od dolgoletnega povprečja umrlih pred to corono, to tvoje zmerjanje, fašisti, nacisti je izpeto bo treba kar uradno dokazat te tvoje blodnje.

Odgovor na objavo uporabnika
tablete659, 23.08.2021 ob 14:47

Tablete spustile? 😮 Res sreča, da norost ne boli.

Robi pod nujno potrebuje psihiatrično terapijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 23.08.2021 ob 08:12

Problem je v tem, da ima cepivo na svoji strani znanost. Ampak znanost ni simpl, je kompleksna, težko razumljiva, zahteva intekektualni napor. Anticepilske teorije pa so enostavne, črno-bele, lepo zveneče, zapakirane v 1-3 stavke, kot reklama za nutello. Zato jim ljudje bolj zaupajo. Vsaj tisti, ki niso vajeni razmišljanja.

– cepivo ne preprečuje okužbe.

– cepivo ne preprečuje bolezni

Kupim, da je smiselno, da se cepijo tisti s povečanim tveganjem za težji potek, ker s cepljenjem zavarujejo sebe. Koga ogrožajo 12-letniki, ki so naslednji na listi?

No, tukaj se pa zame vse neha. In je jasno, da ni cilj samo zdravje, ampak požrešnost, ker je cepiva treba spravit v promet.

In če bi bil cilj res konec pandemije, bi cepiva že včeraj začeli prilagajati na delto, da bi bila 100 %, ne 16 % procentov učinkovita po pol leta. Pa ni nobene pripravljenosti na to, ker cepiva “delujejo”. Čeprav ne.

Pa tole buzeriranje necepljenih je že zdavnaj preseglo vse meje zdravega razuma in še krepi nezaupanje v stroko in oblast.

Zdaj pa najdi v tem teorijo zarote.

Odgovor na objavo uporabnika
gfklhspšč, 23.08.2021 ob 14:58

– cepivo ne preprečuje okužbe.

– cepivo ne preprečuje bolezni

Kupim, da je smiselno, da se cepijo tisti s povečanim tveganjem za težji potek, ker s cepljenjem zavarujejo sebe. Koga ogrožajo 12-letniki, ki so naslednji na listi?

No, tukaj se pa zame vse neha. In je jasno, da ni cilj samo zdravje, ampak požrešnost, ker je cepiva treba spravit v promet.

In če bi bil cilj res konec pandemije, bi cepiva že včeraj začeli prilagajati na delto, da bi bila 100 %, ne 16 % procentov učinkovita po pol leta. Pa ni nobene pripravljenosti na to, ker cepiva “delujejo”. Čeprav ne.

Pa tole buzeriranje necepljenih je že zdavnaj preseglo vse meje zdravega razuma in še krepi nezaupanje v stroko in oblast.

Zdaj pa najdi v tem teorijo zarote.

c

Nobeno cepivo NE preprečuje okužbe, preprečuje pa težjo obolelost to je na tvoji dve trditvi, cepljeni je lahko okužen samo posledice te okužbe so minimalne in večina cepljenih okuženih ne oboli, razmerje v bolnicah na zdravljenju je 98% obolelih je necepljenih in 2% obolelih je cepljenih samo njihova obolelost je blažje oblike, nihče te ne sili v cepljenje, to je mantra, ki jo anticepilci ponavljate čeprav ni res, odločitev je zgolj tvoja, moti te da za Delto še ni učinkovitega cepiva, če pa bi bilo bi spet našel nek razlog, da cepivo ni dobro, a sploh veste kaj hočete, če bi proti delti že imeli cepivo in to zgolj v 2 mesecih po njeni pojavi, bi ti in psiho Robi spet razvili svojo teorijo o škodljivem cepivo, ker ga pa še ni je pa spet nova teorija zakaj ga še ni, če je bi bil prekmalu, ker ga ni je pa prepozno, dajte vsaj logično razmišljat kakšne bedarije pišete.

Odgovor na objavo uporabnika
no-ja109, 23.08.2021 ob 08:20

Tole sem danes dobila: Cepljeni čakajo, da necepljeni umrejo od korone, necepljeni čakajo, da cepljene ubije cepivo. Napeto do samega konca.

Na krajši rok se ne bo zgodilo ne eno ne prvo.

Cepljenje naj ne bi potekalo zato, da bi se ubijalo ljudi na kratek rok. Saj če bi se o zgodilo bi ljudje dojeli in se ustrašili. Gre se za psihologijo,kjer se opazi koliko jih pride do miselnosti in odločitve, da se gredo cepit.

Tako lahko denimo tisti,ki se cepijo prejemajo večkrat nekaj, kar sploh ni cepivo ampak je bistveno, da so se “cepili”. Šele takrat, ko se zgodi, da to postane norma (normala) in del vsakdanjika potem pa se lahko prične, če se gleda iz krutega zornega kota, pobijanje ljudi, saj potem smrti, zdravstvene težave ne bi več pripisovali cepljenju ampak čemu drugemu. Ker se smrt navezuje na posameznika pa potem to ostane prikrito.

Zato množičen pomor v času skepticizma do cepljenja ne pride v poštev iz preprostih razlogov hitrega odkritja smrti in povezav zaradi katerih je smrt “nastala”.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Neverjetno, 23.08.2021 ob 15:13

c

Nobeno cepivo NE preprečuje okužbe, preprečuje pa težjo obolelost to je na tvoji dve trditvi, cepljeni je lahko okužen samo posledice te okužbe so minimalne in večina cepljenih okuženih ne oboli, razmerje v bolnicah na zdravljenju je 98% obolelih je necepljenih in 2% obolelih je cepljenih samo njihova obolelost je blažje oblike, nihče te ne sili v cepljenje, to je mantra, ki jo anticepilci ponavljate čeprav ni res, odločitev je zgolj tvoja, moti te da za Delto še ni učinkovitega cepiva, če pa bi bilo bi spet našel nek razlog, da cepivo ni dobro, a sploh veste kaj hočete, če bi proti delti že imeli cepivo in to zgolj v 2 mesecih po njeni pojavi, bi ti in psiho Robi spet razvili svojo teorijo o škodljivem cepivo, ker ga pa še ni je pa spet nova teorija zakaj ga še ni, če je bi bil prekmalu, ker ga ni je pa prepozno, dajte vsaj logično razmišljat kakšne bedarije pišete.

A si ti pismena? Sprašujem te, koga ogroža 12-letnik, ti pa meni o starejših, čeprav sem napisala, da je smiselno, da se cepijo? Ali si planila kot bik, ne da sploh prebereš, na kaj repliciraš? To je čista cepilska fanatičnost.

Imaš 3 otroke. Si jih cepila? Veš s katerim cepivom? Si naštudirala dovoljenja za promet, stranske učinke, zaslužek proizvajalcev?

In ko kakšen otrok zboli in dobi antibiotike, tudi cele dneve razmišljaš ali bi mu jih dala ali ne? Se ne bojiš stranskih učinkov, uničenja imunskega sistema?

Za začetek ti svetujem ogled covid sledilnika. Imaš vso statistiko, koliko okuženih je cepljenih in koliko necepljenih, koliko obojih je v bolnici. Ja, tveganje je vedno, tudi ko greš čez cesto. Je pa veliko večje tveganje, če greš čez cesto pri zeleni ali pri rdeči luči.

Odgovor na objavo uporabnika
Jojno, 23.08.2021 ob 16:00

Imaš 3 otroke. Si jih cepila? Veš s katerim cepivom? Si naštudirala dovoljenja za promet, stranske učinke, zaslužek proizvajalcev?

In ko kakšen otrok zboli in dobi antibiotike, tudi cele dneve razmišljaš ali bi mu jih dala ali ne? Se ne bojiš stranskih učinkov, uničenja imunskega sistema?

Za začetek ti svetujem ogled covid sledilnika. Imaš vso statistiko, koliko okuženih je cepljenih in koliko necepljenih, koliko obojih je v bolnici. Ja, tveganje je vedno, tudi ko greš čez cesto. Je pa veliko večje tveganje, če greš čez cesto pri zeleni ali pri rdeči luči.

Kako ogrožajo otroke bolezni, za katere se cepijo in kako ogroža covid povprečnega človeka? Kakšne glupe primerjave.

Odgovor na objavo uporabnika
gfklhspšč, 23.08.2021 ob 15:43

A si ti pismena? Sprašujem te, koga ogroža 12-letnik, ti pa meni o starejših, čeprav sem napisala, da je smiselno, da se cepijo? Ali si planila kot bik, ne da sploh prebereš, na kaj repliciraš? To je čista cepilska fanatičnost.

Če smo natančni – cepivo slabše deluje pri starejših, sploh če imajo oslabljen im. sistem. Zato okužen 12-letnik ogroža tudi cepljenega starejšega, poleg sebe seveda.

Odgovor na objavo uporabnika
kglfčćhsdf, 23.08.2021 ob 16:04

Kako ogrožajo otroke bolezni, za katere se cepijo in kako ogroža covid povprečnega človeka? Kakšne glupe primerjave.

NO, kako? Povej, če si že začel-a to temo?

New Report

Close