Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Strahovi covid/cepiva

Strahovi covid/cepiva

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 24.08.2021 ob 12:11

Seveda so sevi nekaj običajnega. A problem je, ker se zdaj po novem zaradi sevov izvaja fašistični režim.

A si to sposobno razumeti ali samo provociraš ?

Da te popravim : A si to sposoben razumeti? Tako se pravilno napiše.

In kakšen je ta režim? To da se pove kar je pač res, in da se poudari da so sevi bolj nalezljivi? Če je to za tebe fašizem lahko kar greš nazaj v osnovno šolo pa se naučiš pravo definicijo te besede.

Bye

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 22.08.2021 ob 22:08

za bz kompliciraš. jz sm dvakrat fasal astro. pa sm še zdj tle. nč mi ni blo. ne bu ne mu. če nis zihr pa vpraš osebnga dohtarja

zaenkrat si še tle………………………….

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna anonimna, 22.08.2021 ob 22:02

Odločam se

Se cepim ali ne. Se pa bojim covida in cepiva. Ne morem se odločiti. Zoperen občutek

Prebolela covid oktobra, bila bolna 2 tedna ampak dala čez doma ob čaju in pomarančah.

Kaj pa če se okužim ponovno in bo potek hujši?

Cepiva videti ne morem.

Nevem.

če te je strah si poglej tole, ti ne bo več prišlo na misel, da bi swe cepila, ti nisi imela kovid, ker ta nikoli ni bil dokazan, imela si prehlada, lai gripo..:…https://www.youtube.com/watch?v=ung-_VaoRzs

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 24.08.2021 ob 14:53

če te je strah si poglej tole, ti ne bo več prišlo na misel, da bi swe cepila, ti nisi imela kovid, ker ta nikoli ni bil dokazan, imela si prehlada, lai gripo..:…https://www.youtube.com/watch?v=ung-_VaoRzs

Potem pa POVEJ kako ni bil dokazan, izoliran karkoli. Ne pa pošiljaš kar nekaj za brezveze. No ajde, povej mi točno in korektno.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1925, 24.08.2021 ob 15:55

Potem pa POVEJ kako ni bil dokazan, izoliran karkoli. Ne pa pošiljaš kar nekaj za brezveze. No ajde, povej mi točno in korektno.

tebi fašistek sem že vse razložila..ker si dementen se ne splača tebi nič razlagat, sploh pa ti delaš propagando za cepivo, plačanec mafije SDS trolček!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 24.08.2021 ob 19:11

tebi fašistek sem že vse razložila..ker si dementen se ne splača tebi nič razlagat, sploh pa ti delaš propagando za cepivo, plačanec mafije SDS trolček!

Kot vedno se spet izmikaš haha😂 Seveda klasika. Nimaš pojma ne

Mavrica butasta. A si pozabla, da tudi gripa in prehlad nista dokazana. Še sama si par tednov nazaj pisala, da gripa ni dokazana. Očitno si sklerozna tudi.

 

New Report

Close