Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štrajk upokojencev

Štrajk upokojencev

Naj bi bil v sredo, 1 februarja v lj. In kdo bo od njih prišel? Če niti na volitve ne morejo it. A naj tam stojijo na mrazu, medtem ko so lahko doma zaviti v deke ob tvju? Kdo jih bo slišal, kdo jih bo uslišal? Nekega dne, če bo Stvarstvo dalo, bomo tudi mi vsi upokojenci. Če se bo sranje nadaljevalo, bomo mi ob svečah zaviti v deke jedli le čričke in travo..

Janševa brigada v akciji!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8172, 28.01.2023 ob 00:49

Naj bi bil v sredo, 1 februarja v lj. In kdo bo od njih prišel? Če niti na volitve ne morejo it. A naj tam stojijo na mrazu, medtem ko so lahko doma zaviti v deke ob tvju? Kdo jih bo slišal, kdo jih bo uslišal? Nekega dne, če bo Stvarstvo dalo, bomo tudi mi vsi upokojenci. Če se bo sranje nadaljevalo, bomo mi ob svečah zaviti v deke jedli le čričke in travo..

Mladi naj poskrbijo da jim ne bodo višali starostne meje in delavne dobe za upokojitev. Upokojenci so že v penzionu, valda oni ne bodo protestirali proti zvišanju starosti za upokojitev in višanju delovne dobe. 

Morda pa bodo, saj imajo otroke, vnuke, pravnuke, prapravnuke, tu in tam celo praprapravnuke.

Večina ima dovolj denarja. Kamor greš, vse polno upokojencev. Po trgovinah, kavarnah, na izletih….

Mlade in študente na polno zajebavat, za penzioniste pa vse zastonj od jutri naprej.

Upokojenci (vecina njih) ima love do krove. Pod jogiji, v stumfih, na dilah, v kleteh…

Grem stavit, da jih ne bo več kot 300

Upokojenci lahko štrajkajo samo na dan volitev. Kako lahko štrajka nekdo , ki ne dela. Bedaki so se prodali Golobu.

Mja tisti na vrhu se nocejo znebit ugodnosti pa visajo mejo in ob tem ne pomislijo na tiste ki garajo ze cel lajf in se iztrosijo mnogo prej.. sploh ni primerljivo en v lakadtih suhih na visjem polozaju glanca z ritjo sedeze al pa drug ki v delovnih cevljih dela fizicno delo..

 

Tisti, ki so res v življenju garali, so umrli tik pred ali kmalu po upokojitvi. Mi imamo pa ogromno upokojencev vitalnih pri osemdesetih in celo devetdesetih letih, ki so se upokojevali pri 55 ali še prej. Ti se niso nič namatrali v življenju, moramo se pa mi, da jih vzdržujemo s penzijami.

    Moj gre,je5 let v peziji, pejte penzioneri z vlaki, abtobusi….

Kar naj imajo sds-ovci svoj shod. Avtobuse iz vseh koncev  Slovenije so že rezervirali. Pingo in sendviči so tudi že naročeni.

Tistih 20% ljudi si bo mal ogledalo prestolnico, poljubili bodo Janeza in odpujsali domov.

Absolutno pridemo. Vsem zvišajo plače za 10%, višje razrede, 13.plača, velik regres, upokojenci pa naj životarijo. Če vlada želi gledati množico lačnih upokojencev pa naj jih. Upam da bodo druge volitve to dokazale.

Kam smo prišli. Ne veś kdo se s kom krega. Oba sta sivolasa 😃😃😃 še penzjon Mesec štrajj, kaj šele bo 😈☺ A zakoñi niso jasni vsaj za penzjon 😢😡😂

dejstvo je, da tisti najrevnejši upokojenci ne bodo prišli v prestolnico.

Odgovor na objavo uporabnika
Otilis, 28.01.2023 ob 07:52

Večina ima dovolj denarja. Kamor greš, vse polno upokojencev. Po trgovinah, kavarnah, na izletih….

Seveda če ne bilo treba za vas kuhat sploh ne bi bili v trgovinah.

Odgovor na objavo uporabnika
lepo232, 28.01.2023 ob 14:59

Seveda če ne bilo treba za vas kuhat sploh ne bi bili v trgovinah.

točno tko

Pa poglejte kaj in koliko imajo v košaricah ali vozičku!

Pa se veliko njih ob majhni pokojnini, da kaksen euro vnukom- študentom.

Ko pridem na tržnico Koseze imam občutek , da je upokojencem zelo lepo in lagodno. Dopoldan vsi kofetajo, uživajo na sončku, lepo  urejeni, lepo oblečeni, ravno od frizerja. Pri mesarju ne gledajo na ceno, pri zelenjavi se manj.

Rupar in Škrinjarjeva.

Upam, da bosta tam stala sama, mogoče se bo pridružil še državljan Vili.

Nic bat.  Dosti jih bo. Se ze cel teden menijo kako do zastonj kart za vlak in sconto kart za bus.

Midva z mulcam sva dones ze navsezgodaj tastarmu pipo pokvarila, in zdej more cakat vodovodarja. Tako da nasega ne bo… 😁

Dobro jih je Golob nategnil, vse leve vlade so nategnile upokojence z Karlam ali brez.

Nic bat.  Dosti jih bo. Se ze cel teden menijo kako do zastonj kart za vlak in sconto kart za bus.

Midva z mulcam sva dones ze navsezgodaj tastarmu pipo pokvarila, in zdej more cakat vodovodarja. Tako da nasega ne bo… 😁

 

Lahko bi vedel, praznoglavec, da so pod vlado JJ (SDS) vsem upokojenim in invalidom omogočili ZASTONJ prevoz (rdeče kartice).

 

Ni veliko, nekaj je pa le.

 

Jaz bi pri tem samo omejil rdeče karte samo za Slovence, južnaki naj pa kar lepo plačajo, saj za Slovenijo in njeno osamosvojitev niso nič naredili….

Rupar je sovražno nastrojen zoper komunajzarje, tako kot še kdo v tej državi. Nič presenetljivega, kaj vse prestaja v življenju.

New Report

Close