Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Strelec v pedrovskem klubu je bil …

Strelec v pedrovskem klubu je bil …

Napadalec na LGBTQ klub v ameriškem Coloradu Springsu, ki je v soboto ubil pet ljudi, je v sodnih spisih glede spola naveden kot spolno neopredeljen (“non-binary”), je poročala ameriška televizija CBS. To pomeni, da se ne opredeljuje ne za moškega ne za žensko.

Mar  ni vedno bolj jasno da ti “progresivci” sodijo na psihiatrijo, ne pa na ulico ?

kot neooredeljen je streljal neodvisno, geye, lezbe in hetero….posteno ne….

 

Poglej točno o temu sem odprl temo, ko se je ravnokar zgodil napad in napisal, da je bil strelec gotovo gej in biseksualec.

.https://forum.over.net/forum/tema/ravnokar-porocajo-o-5-mrtvih-18-ranjenih-strelski-pohod-nad-geji-23000613/

 

Kaj se je zgodilo? Zgodil se je odziv bebcev, ki so trdili, da je strelec verjetno samo en tip, ki sovraži geje! In potem so sledile glupe razlage kako biti gej ali biseks ni več nobena frustracija v današnjem svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
sloni letijo, 24.11.2022 ob 06:28

Napadalec na LGBTQ klub v ameriškem Coloradu Springsu, ki je v soboto ubil pet ljudi, je v sodnih spisih glede spola naveden kot spolno neopredeljen (“non-binary”), je poročala ameriška televizija CBS. To pomeni, da se ne opredeljuje ne za moškega ne za žensko.

Mar  ni vedno bolj jasno da ti “progresivci” sodijo na psihiatrijo, ne pa na ulico ?

In strinjam se s tabo.

Jasno da sodijo na psihiatrijo, da ne morejo biti normalni. Normalno je še, če je nekdo biseksualec, morda tudi hetero, gej ali lezbika. To da se pa danes zmišlujejo 50 novih spolov in podobno pa jasno, da ne more biti normalno.

Lepo da si dal besedo “progresivci” v narekovaje. Ker v temu ni nič progresivnega ali modernega. Je samo dokaz kako bolana in zmedena je naša družba, da se v njej razvijejo takšne stvari. Ni neki progresivnega z zahoda, saj se tudi v nerazvitem svetu grejo slične bedarije. Izvira pa to iz napačno zastavljenih tradicionalnih vzorcev

Jasno da normalen že ni mogel biti.

Največji pokol v Ameriki do takrat je zagrešil gej, ko je ubil 49 ljudi in jih ranil 53. Specjalci so ga ubili z 8 streli.

Tukaj je njegova slika z Wikipedie:

OMAR:

.https://en.wikipedia.org/wiki/Orlando_nightclub_shooting#/media/File:Omar_Mateen.jpg

 

Običajne moške, ki so geji ali biseksualci je očitno sram, kako manjšina čudakov reklamira geje po raznih paradah ponosa, ko fetišistični bolniki paradirajo okoli oblečeni kot spake. In zdaj so geji postali še del LGBTQ ideologije.

Tudi pri nas je sram kmečke fante in čefurje, ki so geji in probajo to pred vsemi skriti.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 24.11.2022 ob 07:50

Največji pokol v Ameriki do takrat je zagrešil gej, ko je ubil 49 ljudi in jih ranil 53. Specjalci so ga ubili z 8 streli.

Tukaj je njegova slika z Wikipedie:

OMAR:

.https://en.wikipedia.org/wiki/Orlando_nightclub_shooting#/media/File:Omar_Mateen.jpg

 

Običajne moške, ki so geji ali biseksualci je očitno sram, kako manjšina čudakov reklamira geje po raznih paradah ponosa, ko fetišistični bolniki paradirajo okoli oblečeni kot spake. In zdaj so geji postali še del LGBTQ ideologije.

Tudi pri nas je sram kmečke fante in čefurje, ki so geji in probajo to pred vsemi skriti.

Ni res. Las Vegas je bil največji z največ žrtvami. Vsem je skupno da so ekstremisti, nima v bistvu veze v katero smer. Mentalno bolni ljudje z ekstremističnimi pogledi na svet. Tudi pri nas se množijo kot podgane.

to je izjava njegovega fotra, ko je izvedel, kaj je sin storil

 

He (father) also didn’t know Aldrich is identifying as non-binary.

“What does that mean? I got to know because I was horrified he was gay. I was like, oh my god. He’s at a gay bar. He’s gay. I’m not homophobic or anything – but to find something out like that- I just didn’t know. I don’t have anything against gay people because those no reason to just kill people,” said Aldrich.

če nekomu vcepiš v glavo, da je biti gay GROZNO NAROBE, le kaj se lahko potem zgodi….

če nekomu vcepljaš v glavo, da je grozno narobe, da se slabo počutiš v določenem spolu, le kaj lahko gre narobe, ko se bo človek počutil vedno bolj krivega za to, kar je?

 

 

Običajno se toplovodarji med sabo z nožči v rit špikajo. Ta, ki si se izbira spol je pa že naprednejši od tipične sprevržene spake in uporablja orožje.😆😆😆

Sigurno, da je nekdo, ki ni razčistil s svojim spolom in odnosom do njega psihično bolan in ga je treba odstranit iz družbe.

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 24.11.2022 ob 09:52

to je izjava njegovega fotra, ko je izvedel, kaj je sin storil

 

He (father) also didn’t know Aldrich is identifying as non-binary.

“What does that mean? I got to know because I was horrified he was gay. I was like, oh my god. He’s at a gay bar. He’s gay. I’m not homophobic or anything – but to find something out like that- I just didn’t know. I don’t have anything against gay people because those no reason to just kill people,” said Aldrich.

če nekomu vcepiš v glavo, da je biti gay GROZNO NAROBE, le kaj se lahko potem zgodi….

če nekomu vcepljaš v glavo, da je grozno narobe, da se slabo počutiš v določenem spolu, le kaj lahko gre narobe, ko se bo človek počutil vedno bolj krivega za to, kar je?

 

 

“ČEKDISOUT”,

najlepša ti hvala za tvoj razumen odgovor, si nekdo, ki prinaša luč v ta neumni forum kjer je polno zmede in megle.

 

Ampak “NE” ne boš nič dopovedal.

“NE”, je pač tako POČEN V GLAVO, da razume stvari le toliko kot 5 leten otrok.

Še dve leti se trudim s tem “NE” bitjem in zdaj razumem, da je nepopravljivoi zabito in mu logika ne deluje.

 

Ja jasno, da je bil zafustriran, ker je gej. Že takoj sprve, ko sem na CNN videl, da se ravno dogaja strelski napad v LGBTQ klubu sem vedel, da je strelec gej. Ampak “NE” neumno brez poznavanja sveta in človeške narave pa začne BLODITI, da to verjetno ni res!

 

Ja jasno, da je je postal množični morilec, ČE JE PA IMEL TAKEGA FOTRA! SAj je to da je GEJ hodilo v nasprotju s tem KAKŠEN ODNOS DO TEGA JE IMEL NJEGOV FOTER!!!

 

Ampak “NE” je pa tako butasto, da pravi, da na zahodu to ni več problem. Da SDSovci super sprejemajo to. In da njihovi kmečki SDSovski sinovi z veseljem naznanijo svojim staršem, da so biseksualci ali geji. IN NISO ZAFUSTRIRANI V TEMU OKOLJU ZARADI SVOJE SPOLNE USMERJENOSTI. Enako čefurji, nimajo problema s svojo usmerjenostjo in njihovi fotri so presrečni, da so sinovi biseksualci.

 

Pa PIZDA MATARNA, slovenske mlade iz meščanskih Ljubljanskih družin poznam, ki so bili nasilni do gejov, ker so njihovi starši in prijatelji vedno norčevali iz gejov!!!!! 

 

Ampak ne, POČENEMU BITJU V GLAVO ne boš nikoli nič dopovedal, saj ve več o nas, pa o črncih itd. kot vemo sami o sebi.

 

 

“NE”,

NENE in še enkrat NE!

Ni res kar si napisalo glede LAS VEGASA!!!

 

Tako si se zmotilo zdajle, kot se motiš glede šolstva, glede tega da danes homoseksualni in biseksualni moški niso nasilni zaradi svoje usmerjenosti, pač skratka nimaš pojma ne o človeški naravi in ne o svetu, ker je deluješ tako kot sem ti včeraj napisal, DA SI KOT NEKDO KI SO GA IMELI CELO ŽIVLJENJE ZAPRTEGA V KLETI IN ZATO NIMA POJMA O NIČEMER!!!!

 

Dokazalo si, da si SAMO BUTASTO, da ničesar ne razumeš kar ti ljudje napišejo, vse pomešaš, PA KAKO NAJ BI TI POTEM JEBEMTI RAZUMELO NAVODILA V ŠOLI IN BILO USPEŠNO V ŽIVLJENJU???

 

Jasno da si ne upaš odgovoriti v tisto temo, KER ME PAČ NE DOHAJAŠ!!!

NE DOHAJAŠ ME!

 

Ni res glede LAS VEGASA! In prosim nehaj s svojo prepotentostjo, ne odgovarjaj in mi ne poskušaj dokazovati nasprotno, da se ne boš ponovno osramotilo!

Fuknjena Amerika.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7862, 24.11.2022 ob 17:08

Fuknjena Amerika.

Zakaj svet dopušča, da mu ta sramota ukazuje?

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj721, 25.11.2022 ob 12:45

Zakaj svet dopušča, da mu ta sramota ukazuje?

Haha, ja, točno.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 24.11.2022 ob 15:23

“NE”,

NENE in še enkrat NE!

Ni res kar si napisalo glede LAS VEGASA!!!

 

Tako si se zmotilo zdajle, kot se motiš glede šolstva, glede tega da danes homoseksualni in biseksualni moški niso nasilni zaradi svoje usmerjenosti, pač skratka nimaš pojma ne o človeški naravi in ne o svetu, ker je deluješ tako kot sem ti včeraj napisal, DA SI KOT NEKDO KI SO GA IMELI CELO ŽIVLJENJE ZAPRTEGA V KLETI IN ZATO NIMA POJMA O NIČEMER!!!!

 

Dokazalo si, da si SAMO BUTASTO, da ničesar ne razumeš kar ti ljudje napišejo, vse pomešaš, PA KAKO NAJ BI TI POTEM JEBEMTI RAZUMELO NAVODILA V ŠOLI IN BILO USPEŠNO V ŽIVLJENJU???

 

Jasno da si ne upaš odgovoriti v tisto temo, KER ME PAČ NE DOHAJAŠ!!!

NE DOHAJAŠ ME!

 

Ni res glede LAS VEGASA! In prosim nehaj s svojo prepotentostjo, ne odgovarjaj in mi ne poskušaj dokazovati nasprotno, da se ne boš ponovno osramotilo!

Evo, se je potuhnila. 🙂

Jo je sram kako se je osramotila glede Las Vegasa. Hehe

 

Jaki specijalci če so morali 8x ustreliti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
m1957, 25.11.2022 ob 18:51

 

Jaki specijalci če so morali 8x ustreliti.

 

Ja verjetno je bil ta gej kot terminator. Šele osem strelov je bilo dovolj, da se ga je ustavilo.

Povejte mi , čemu parade ponosa, zakaj bi vsi morali vedeti da je nekdo peder ali lezba ?

Normalni uravnovešeni pedri ain lezbe tega ne obešajo na veliki zvon, ne trudijo se s pozornostjo, lepo živijo svoje življenje in nobeden jim nič noče.

Ti zmedeni “progresivci” pa od družbe pričakujejo ravno nasprotno, so militantni, vsi bi morali biti kot oni, tipična je kovačeva pujsa, dejansko pa je tako nesposobna da niti vozniškega ne bo nikoli imela 9x je padla , 3 avte zbila in iz dveh avto šol so jo ven fliknili….in potlej bo taka nam pamet solila !

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pametnemu dovolj !, 25.11.2022 ob 19:07

Povejte mi , čemu parade ponosa, zakaj bi vsi morali vedeti da je nekdo peder ali lezba ?

Normalni uravnovešeni pedri ain lezbe tega ne obešajo na veliki zvon, ne trudijo se s pozornostjo, lepo živijo svoje življenje in nobeden jim nič noče.

Ti zmedeni “progresivci” pa od družbe pričakujejo ravno nasprotno, so militantni, vsi bi morali biti kot oni, tipična je kovačeva pujsa, dejansko pa je tako nesposobna da niti vozniškega ne bo nikoli imela 9x je padla , 3 avte zbila in iz dveh avto šol so jo ven fliknili….in potlej bo taka nam pamet solila !

 

Gre se za to da je običajne moške in fante sram, kako tiste SPAKE na paradah ponosa prikazujejo geje. Potem pa še poslušajo od okolice, da so geji nemoški. Zaradi tega trpi njihov moški ponos. Jasno da potem čefur ali pa slovenski kmečki fant naredi vse, da bo skril da je gej. Biseksualec pas si reče saj ni važno da kdorkoli to izve, saj sem jim dokazal, da imam punce.

To pa pusti posledice, ti ljudje, ki to skrivajo se to v njih spreminja v frustracijo in postanejo nasilni in agresivni (saj vidiš da je tema o strelskih pohodih).

Zato rabimo družbo, v kateri lahko geji in biseksualci tako svobodno kot vsak heteroseksualec pokažejo kaj so. MILITANTNE SPAKE, ki jih omenjaš pa sramotijo druge geje in biseksualce in jih silijo v skrvanje ki pušča zgoraj opisane posledice.

Kaj je ZAVOŽENKA te je sram, ker si se zmotila glede LAS VEGASA, da me zdaj v drugih temah izivaš? 🙂

Las Vegas, Las Vegas, Las Vegas(in Orlando) ti zavoženka.  ha ha ha 😉

In potem naj bi jaz posebno šolo delal. 🙂

…je bil peder?

Odgovor na objavo uporabnika
peder, 26.11.2022 ob 16:54

…je bil peder?

Ja kaj pa drugega.

Fak kako prizadet ja ta kokoši. To pa sploh ni več smešno. Redno so doživljensko strpali na antipsihotike za veliko manj.

New Report

Close