Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Streljanje v Minhnu v nakupovalnem centru

Streljanje v Minhnu v nakupovalnem centru

Dogodki pa skoraj vsak dan … To je grozljivo, če so že novice običajne.

Tam pravi ena, da je že prav, da so jih fasali, kaj so jih pa vabili. A bomo potem tudi mi kmalu na vrsti, ker smo jih prav dobro in ustrežljivo pogostili?[/quote]

Ooooo, smo že na vrsti pa se je kar pozabilo. Onega našega policista je ubil neki “begunec”, naši pa so spesnili, da je ubujalec neuravnovešen in da se je potem ubil sam. Ubili so ga policisti. kar je povsem prav.
Naši pa so seveda vse kar dobro pometli pod preprogo. Kajti Slovenija je najboljša na svetu, mi smo povsem varni in terorizma pri nas ni.
Še vedno niso nehali folk farbati s pravljicami. Že 75 let to počenjajo!

Križarske vojne so bile zaradi muslimanskih osvajanj. Predhodniki ISIS-a so bili že prej.
Drugače pa si preberi malo zgodovine, da te razsvetli.

križarske vojne imajo pluse in minuse

[/quote]
Kakšno vezo pa ima Janša z antifa?[/quote]

Pusti ga! Na svet je prišel brez možganov. Samo usmiljen si lahko do njega.

Vse in še več dobiš na blogu Najdeno pod dvignjenimi kamni. Komentarji več, kot odlični. Lp[/quote]

O, moj bog, prihrani svoje kamne in pankrte za muslimane. Mi smo že prešli to fazo.


Kakšno vezo pa ima Janša z antifa?[/quote]

Zelo veliko zvezo. Janša so očrnili, ker je Slovenec in za Slovenijo.[/quote]

Hahahahahahahahaha

Evo ga, Slovenac najveći:

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

2000, ja. Narobe sem si zapomnil. Če je Nemcev 80 milijonov in invazivcev 2 milijona, preprosta kalkulacija pokaže, da so torej Ahmedi svoj bonus 50 umorov že prekoračili. Ali kakšna že je promigrantska aktivistična logika, taka, da veljajo absolutne številke?[/quote]

Še to dodajam. Niso vsi prišleki invazivci, tisti miroljubni, pa ki znajo in hočejo delat, so dobrodošli. Nismo mi nacisti, tako kot nam podtika promigrantska aktivistka. Tisti slow-internet every-day-spaghetti lack-of-sex pa razstreljujoči se, pa sralci po bazenih… pa samo na levo krug. In takih nam neuravnovešeni aktivsti s svojo računico hočejo navleči še v neomejenih količinah.[/quote]

Najprej jih je treba navlečt, da lahko potem vidiš, kdo je miroljuben in pripravljen delat, kdo pa serje v bazen. Ker carinik-policaj na meji to mal težko pogrunta v petih sekundah. Razen če misliš, da v pasoših piše “Len, serje v bazen, prišel po socialo”

Še to dodajam. Niso vsi prišleki invazivci, tisti miroljubni, pa ki znajo in hočejo delat, so dobrodošli. Nismo mi nacisti, tako kot nam podtika promigrantska aktivistka. Tisti slow-internet every-day-spaghetti lack-of-sex pa razstreljujoči se, pa sralci po bazenih… pa samo na levo krug. In takih nam neuravnovešeni aktivsti s svojo računico hočejo navleči še v neomejenih količinah.[/quote]

Najprej jih je treba navlečt, da lahko potem vidiš, kdo je miroljuben in pripravljen delat, kdo pa serje v bazen. Ker carinik-policaj na meji to mal težko pogrunta v petih sekundah. Razen če misliš, da v pasoših piše “Len, serje v bazen, prišel po socialo”[/quote]

V pasošu ne, v genih pa res.

Ok, torej: “Iranec” (se pravi muslimanski terorist za nekatere) je ubil dve kosovarki (“prekleti siptarji”) in dva turka (“jebeni turski cigani”) v McDonaldsu (Ameriski imperialisticni junkfood z GMO vsebino!).

Kar vidim kako se nekaterim zdajle kadi iz uses – “DOES NOT COMPUTE”! Po eni strani imajo morilca islamista (spet, Shia in Sunni in kam spada ISIS tu ne igra vloge) kjer lahko v miru nabijajo o islamisticni groznji, pondrugi strani je pa “svoje” pobijal in to tiste, ki tudi nase nacistke motijo? Ja fak no, kaj pa sedaj?!

Najprej jih je treba navlečt, da lahko potem vidiš, kdo je miroljuben in pripravljen delat, kdo pa serje v bazen. Ker carinik-policaj na meji to mal težko pogrunta v petih sekundah. Razen če misliš, da v pasoših piše “Len, serje v bazen, prišel po socialo”[/quote]

V pasošu ne, v genih pa res.[/quote]

No, potem ti je jasno zakaj te bom zdaj okarakteriziral za simpanza. Ker glede na komentar si po tem kar ti pise v genih lahko samo to.

Ne razumeš, ane? Uvozili smo pobijalce in norce, ki nimajo mej, kako bodo dosegli svoje. Ne vem, a so zdaj svoje borbe med sabo prinesli s sabo, ampak od kod za vraga ti ideja, da je komu pa prav, da se šiptarje pobija? Seveda ni! Nikogar se ne pobija, ampak ravno to je problem, da ima preveč njih pobijanje v genih in so ga prinesli s sabo.
Razumeš zdaj, kakšna so stališča novodobnih nacijev in ksenofobov, ki jih nočemo tukaj?

V pasošu ne, v genih pa res.[/quote]

No, potem ti je jasno zakaj te bom zdaj okarakteriziral za simpanza. Ker glede na komentar si po tem kar ti pise v genih lahko samo to.[/quote]

Lahko sicer napišeš, a s tem pokažeš, da v osnovni šoli nisi najbolj poslušal.

Zelo veliko zvezo. Janša so očrnili, ker je Slovenec in za Slovenijo.[/quote]

Hahahahahahahahaha

Evo ga, Slovenac najveći:

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img][/quote]

Ti pa kar dobro podlegaš udbi!

z dnevno hr

https://www.youtube.com/watch?v=bX75DLH_m7A

Objava čaka odobritev

New Report

Close