Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Strokovni skupini povedano, da ne sme predlagati zaprtja!

Strokovni skupini povedano, da ne sme predlagati zaprtja!

Pa bodo spet nepotrebne žrtve! Že v 2. valu je bilo zaradi nespametnih in škodljivih odločitev vlade enormno število smrti zaradi covida, zdaj bo ponovno. Ker vlada ne upošteva strokovne skupine, ampak Janša zato, da bi obdržal stolček, popušča Počivalšku, ki izsiljuje!

vse vlade sveta so pustile na cedilu na milijone ljudi:  https://childrenshealthdefense.org/defender/ron-johnson-people-injured-covid-vaccine/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=1101e41b-8057-48a7-9216-5e0e187b9193

Odgovor na objavo uporabnika
vlada naj odstopi, 04.11.2021 ob 09:13

Pa bodo spet nepotrebne žrtve! Že v 2. valu je bilo zaradi nespametnih in škodljivih odločitev vlade enormno število smrti zaradi covida, zdaj bo ponovno. Ker vlada ne upošteva strokovne skupine, ampak Janša zato, da bi obdržal stolček, popušča Počivalšku, ki izsiljuje!

Vaccine-Injured Speak Out, Feel Abandoned by Government Who Told Them COVID Shot Was Safe

Ti res misliš, da sem jim gre za zdravje ljudi? Ajej pojdi v posteljo pa dudiko v usta.

Butasti anticepilci poln kufer vas imam! Zaradi vas te norije ne bo nikoli konec!

…da so vse izjave vnaprej zmenjene! Saj vsi delajo za istega gospodarja – svetovno mafijo. Zato smo globoko v gnojnici.

 

Ni res, ker je bila izjava strokovne skupine: “Nekako pa smo v skupini mnenja, da se strinjamo z zaprtjem države,…”

Jaz menim da zaprtje, delno ali popolno, je še vedno bolje kot nič, saj tudi statistično gledano, je bilo izračunano in dokazano v praksi v prejšnjih navalih, da ko je bilo zaprtje, so se okužbe v roku enega tedna zmanjšale.

Če jih na dan umre 15, bi s takim tempom v enem mesecu umrlo 450 ljudi. Za kogar je to malo nima sočutja in ni človek. Vsako življenje šteje, prav vsako ne glede na starost.

To kar je napisano za zadnja dva odstavka sem jaz napisal in je čudno poševno prikazalo. Mogoče sem pozabil izklopit poševno pisavo.

New Report

Close