Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu študentke za sex – mb

študentke za sex – mb

Vem sicer da je fejk cifra ampak je pa zalostno da tole pocnes; ce je pa res je pa tidi zalostno da si se na tak nivo spustila.[/quote]

Cifra ni fejk, lahko pokličeš. Zakaj bi bilo pa žalostno? Jaz se s strankami zabavam, ni pač to paše, imam med 3000 in 4000 na mesec in kaj je tukaj žalostnega… ne razumem…

Vsi ste za bruhat gliste pokvarjene. Fuj. Upam sa bojo normalni tipi take zavohali na km in se jim izognili.

Tudi mene bi zanimal sex s kako mlajšo, da je komaj 18 lahko tudi kakšen mesec manj. Sam sem 53 in dobro ohranjen. Plačilo po dogovoru.

Če je dobila stanovanje, avto in službo to zame ni prostitucija ampak je znala punca čas izkoristiti, da je delal za njo. A veš koliko punc skače iz cveta na cvet in nič nimajo od moških samo bolečino kaj šele, da bi kakšno darilo dobile. To pa so težke zadeve.[/quote]

Ne, stanovanja ni dobila, si je pa lahko privoščila takega z zajetno najemnino 😉
Zame je to prostitucija, bila je dekle na klic. Res je imela dve, tri redne stranke oziroma stranke, s katerimi se je dobila večkrat. Strank si tudi ni sama zbirala, ampak je samo dobila info kje se dobita in kaj naj ima poleg. KOt rečeno, šlo je za spremstvo moških na konferencah, službenih poteh, večinoma v tujini.
To je bilo sicer že 15 let nazaj, se pa večkrat vprašam, kaj je danes z njo.

To, da pa punce skačejo iz cveta na cvet, pa zame niso težke zadeve. Njihova odločitev, ne vem, zakaj bi moral kdo sočustvovati z njimi.

lp

Starost te bo vprašala, kaj je počela mladost, zapomnite si to!

Imam nekaj čez 40, vidim kaj se dogaja, vidim kako se dogaja in povem vam, zavedajte se, da je staranje telesa najhujši sovražnik človeka, zato je pomembno, da se nanj pripravimo že v mladosti!

Itak, več sexaš, lepš zgledaš.

E-mail ti naj dajo in si tam izmennajta fonske


Tud jaz v tvojih letih. Izgledam vrhunsko mladostno v primerjavi z temi ostarelimi droljami ala Mirela ipd.

Iscem dekle da me pride obdelati.rad ližem muco..ktera bi prišla?

A delaš v zavetišču?

;D

Stevilka

seveda [email protected]

Ja kaj pa si tako oženil 😛

Iščem. Mlado štufentko za sex po možnosti z velikimi joški ni pa pogoj.

500 € za enga na hitro.

daj kontakt 🙂

Ja jaz se strinjam s tabo…pošlji mi sms na 031208596…in se ti javim.


Ja jaz se strinjam s tabo…pošlji mi sms na 031208596…in se ti javim.
[/quoIščem damo staro od 45 50 let za druženje in sex

pri meni ja,[email protected]

Lahko dobim tel.

Še te šezmeraj zanima sem star 18 let in imam 17cm batino sam sem z primorske


Ti pa sploh prideš TI….
kar javi se mi na:[email protected]….
Pa bova videla,če se ti lahko podpišem pod nalogo
Lepo nedeljo!-m20

Prides 😉

Seveda

New Report

Close