Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Študentsko življenje, faks in fant

Študentsko življenje, faks in fant

To je tvoje zivljenje in on je samo sopotnik v njem. Vedno moraš delovati tako, da ne škodiš sebi zaradi njega. Ti ga pogrešaš. Zaradi tega bi faks pustila? Joj. Koza.


Oprosti, pojma nimaš. Faks sem končala in svojega mednozja nisem ponudila nikomur, razen svojemu fantu, ki je koncal faks, ko sem bila brucka. Me je pa učil matematiko in res mislim, da tega izpita brez njega ne bi naredila


Razmisli o izrednem študiju ob delu. Ne bo enostavno, ampak boš poleg izobrazbe pridobivala še delovne izkušnje.
[/quote]

Zakaj jo po 3 tednih faksa nagovarjate, da se odloči za tipa namesto za faks? Če bi jo imel zares rad, bi jo obiskoval med tednom in ji omogočil študij. Ljubezen ne pozna kilometrov.
Punca, te ima tako rad kot ti njega?

Hej, a fellow student here. Trenutno 3. letnik faksa, pa sem na drugi smeri kot sem začela. Ko sem šla prvič v prvi letnik faksa, sem bila 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da je to to, da je to moj program in da bom ful navdušena. Družba je bila super ampak motivacije za študij in ljubezni do smeri pa nikjer več. Pride prvo izpitno, naredim nekaj izpitov in se s kolegicami pogovarjamo da nobena ni navdušena nad to smerjo. Za dve od nas 4 je bila to druga izbira, za drugidve prva. Vse smo se prepisale in trenutno vse uspešno opravljamo svoje smeri.

Torej, najprej se ti splača ugotoviti kaj te pri smeri moti? So predavanja, na katera ti ni treba hoditi (če profesor ne zahteva) ker se jih da naučiti tudi doma, sploh če imaš ustrezno gradivo (slajdi/priporočena literatura). Priznam, da sem nekatere predmete naredila boljše, če sploh nisem hodila na predavanja. Če pa ti nobeno predavanje ni zanimivo in si ne želiš delati na področju, za katero se izobražuješ, razišči kaj te zares veseli. Kolikor vem, so vsa predavanja na Univerzi Lj dostopna javnosti torej lahko greš na kako predavanje druge smeri če te res zanima, kako izgleda.

Je tako, da je prvi letnik, sploh prvi semester, lahko zelo splošen in dolgočasen. Meni tudi prvi semester na novem programu ni bil ravno najljubši, ampak vse se da naredit. V vsakem primeru se ti splača raziskati kaj te veseli poleg tvoje smeri. Oddaj prošnjo za vpis na smeri, ki te tudi veselijo, poleg tvoje – te nič ne stane. Če si sprejeta, pa se vseeno ne želiš prepisati, samo sporočiš da se ne boš vpisala, nadaljuješ svoj program bp. Če pa se želiš prepisati, se ti vseeno splača delat izpite, mogoče se ti štejejo na novem programu, če se učni načrt in ECTS ujemajo in profesor odobri.

Meni osebno pomaga, da laboratorijska poročila napišem čimprej (nevem na kakšni smeri si), rada se učim tudi v knjižnici (sploh priročno če ti je neprijetno biti v sobi s cimro). Sicer, si se s cimro že poskušala ‘poštekati’? Lahko da se nikoli ne bosta, mogoče pa še nista preklopili, sploh, če sta obe brucki in imata različni osebnosti.

Glede žuranja – če nočeš, pač rečeš ne. Osebno sem bolj zapečkarka, raje preživim večer ob seriji ali knjigi, kot pa v klubu ampak je tudi moja družba večinoma taka. Občasno sede žurat, takrat pač gremo. Glede fanta – tako je, da je izobrazba za zmerom, fant pa ne nujno. Seveda ti ni treba bit do konca faksa v celibatu, ampak poskusi se malo ‘od-navezati’ nanj, ti bo verjetno lažje. Če pogrešaš domače, pokliči. Drugače pa, poznam eno, ki se vozi v Ljubljano iz 1,5-2h oddaljenega kraja, vsak dan. Na busu/vlaku lahko delaš ogromno stvari, sploh priročno je, da ujameš tisto urico ali dve spanja. Okrog vsake ovire se da priti, kar pogumno.

Ooo kaj bi dala, da bi ponovno bila študentka. To so najlepši časi in spomini mojega življenja. Žurke vsak teden, druženja v študentu, bila sem sicer noro zagledana v fanta, ki je tudi bil študent, par let sva se tudi dobivala, ampak zares par nisva bila nikoli, že od začetka sem vedela, da on ne bo pravi za celo življenje, saj sva si bila karakterno preveč različna.
Punca, izkoristi študentsko življenje, da ti kasneje ne bo žal. Še prehitro bo prišel čas, ko bo vsa ta brezskrbnost študentskega življenja minila.

Poznala sem kar nekaj punc, ki so pustile faks. Čez čas so fantje pustili njih. Nekateri tudi zato, ker so spoznali punce, ki so imele izobrazbo, boljšo službo, višjo plačo. Tako so ostale brez faksa in fanta. Ampak v tistih časih so s srednjo šolo dobile vsaj solidne službe kot referentke, tajnice, tiste z dobrim znanjem jezikov pa še kaj boljšega. Lahko so tudi kar hitro napredovale.
Danes pa te čaka kelnarjenje in prodaja v petek in svetek za male pare. Če dobro izgledaš in si svobodnih nazorov, tudi kaj boljšega, a verjemi, da je cens lahko zelo visoka. Je en tič res toliko vreden?
Če imaš končan faks, je tudi izbira med fanti večja. Večina resnih in perspektivnih fantov za resnejšo zvezo išče vsaj približno sebi enakovredno partnerko.

Zakaj jo po 3 tednih faksa nagovarjate, da se odloči za tipa namesto za faks? Če bi jo imel zares rad, bi jo obiskoval med tednom in ji omogočil študij. Ljubezen ne pozna kilometrov.
Punca, te ima tako rad kot ti njega?
[/quote]
Jaz je na nič ne nagovarjam, sploh pa ne na opustitev študija (saj sem napisala, naj razmisli o izrednem študiju), le ponujam ji opcije. Mogoče zato, ker se je takšna pot zame izkazala za pravo. S srednješolsko ljubeznijo sva še danes skupaj, oba sva doštudirala. Zakaj pa mora sploh izbirati med fantom in študijem, če ima lahko oboje? Kot sem razbrala, jo tudi fant pri študiju podpira. Povsem normalno je, da ga pogreša, če je zaljubljena.



Oprosti, pojma nimaš. Faks sem končala in svojega mednozja nisem ponudila nikomur, razen svojemu fantu, ki je koncal faks, ko sem bila brucka. Me je pa učil matematiko in res mislim, da tega izpita brez njega ne bi naredila
[/quote]

Ne sodi vseh po svoji frači. Danes, ko ženske zaslužijo 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plač moškega, pa res nobeni ni treba biti odvisni od deca.
[/quote]
Evo ga, debel kup sprenevedanja!
Perspektivni fantje, je rekla. Ha! Perspektivni za kaj? Ja, točno to: za fračo nafilat in doživljenjsko vzdrževanje babovja in frocovja!
Pa če še tko študirate in ste perle (v nekih glupih tajništvih in PR pisarnicah), razlike v vašem osnovnem “življenjskem zavarovanju” ni! A je to vaša izobrazba mogoče? Vaše perla sposobnosti? NEE!!! Ampak desc, s katerim se splodite, povržete mladiče in ajde, zdaj me pa rihtaj in vzdržuj!
Dajte nehat, no! Izobražene, sposobne, my ass! A katera upa resno odgovorit: kje bi bile brez desca in razploda, a? Bi ve curo furale svoj lajfstajl samo z vašo super duper izobrazbo in perla magic sposobnostjo! Točno veste, da se na to dvoje ne morete zanašat. Lahko se pa zanašate na svoje frače, s katerimi hakljate desce, da vas oskrbujejo!
Naj se javi ena, ki po uh in ah izobrazbi ni šla takoj filat svoje frače in prikovat desca v “vajino” (beri: tisto, ki si jo je baba zase naumila) “družinsko srečo”!
Je ni take!

Ne vem, če obstaja slabši razlog za pustit faks, kot je fant oziroma ljubezen. Ker če je prava stvar, preživi, predavanja so itak samo 7 mesecev na leto in ostalih 5 mesecev si lahko v domačem kraju, vmes so prazniki in vikendi, prej ali slej se urnik tudi razpuca tako, da si v petek za kosilo že doma … In fant menda tudi ima avto, da se lahko kdaj pripelje k tebi.

Moja hči ima fanta že kake tri leta, in ker imata oba zraven faksa še resen šport IN delata, se vidita res malo, ampak vesta, zakaj je tako in vesta, da morata gurat in pač sebe včasih postavit v drugi plan. Pa imata še kljub vsemu čas tudi za kak žur in prijatelje.

A misliš, če boš delala neko bedno službo od 9 do 17., da boš imela čas, voljo in energijo še za fanta? In da bo on ponosen nate, če boš hodila v službo za minimalca samo zato, da boš več z njim? Dvomim in če te ima rad, ti tega niti ne bo dovolil storiti.
Študij ob delu je: naporen, drag in taka diploma je manj vredna od redne, ker je tudi program okrnjen. Verjemi, da je res tako, in to ti bodo povedali tudi tisti na izrednem študiju. Enostavno ni isto in kadrovniki bodo vedno dali prednost tistemu z redno diplomo. Ne hecaj se skratka, ker gre za tvojo prihodnost. Okej, če ti študij morda ne ustreza, ampak tega po treh tednih pač ne moreš vedeti, poleg tega upam, da ti je jasno, da je študij vedno tudi veliko balasta in da ne more biti vse samo ptički in rožice.




Evo ga, debel kup sprenevedanja!
Perspektivni fantje, je rekla. Ha! Perspektivni za kaj? Ja, točno to: za fračo nafilat in doživljenjsko vzdrževanje babovja in frocovja!
Pa če še tko študirate in ste perle (v nekih glupih tajništvih in PR pisarnicah), razlike v vašem osnovnem “življenjskem zavarovanju” ni! A je to vaša izobrazba mogoče? Vaše perla sposobnosti? NEE!!! Ampak desc, s katerim se splodite, povržete mladiče in ajde, zdaj me pa rihtaj in vzdržuj!
Dajte nehat, no! Izobražene, sposobne, my ass! A katera upa resno odgovorit: kje bi bile brez desca in razploda, a? Bi ve curo furale svoj lajfstajl samo z vašo super duper izobrazbo in perla magic sposobnostjo! Točno veste, da se na to dvoje ne morete zanašat. Lahko se pa zanašate na svoje frače, s katerimi hakljate desce, da vas oskrbujejo!
Naj se javi ena, ki po uh in ah izobrazbi ni šla takoj filat svoje frače in prikovat desca v “vajino” (beri: tisto, ki si jo je baba zase naumila) “družinsko srečo”!
Je ni take!
[/quote]

Jaz sem kar nekaj let vzdrževala celo družino, dokler partner ni diplomiral (ker sem jaz diplomirala kar nekaj let pred njim). Daj svoje frustracije oddelaj v fitnesu, bo več koristi in če že nisi lep, zanimiv, pameten in bogat, boš vsaj malo manj putrast. Od tipkanja namreč ne dobiš mišic.

Jaz sem kar nekaj let vzdrževala celo družino, dokler partner ni diplomiral (ker sem jaz diplomirala kar nekaj let pred njim). Daj svoje frustracije oddelaj v fitnesu, bo več koristi in če že nisi lep, zanimiv, pameten in bogat, boš vsaj malo manj putrast. Od tipkanja namreč ne dobiš mišic.
[/quote]
Pa ne moreš tega verjet, kakšno skalovje polni babje betice!

Si vzdrževala partnerja … Ej, babše! A partnerja si pa šla zajahat, a?! In zakaj? A zato, da ga boš “vzdrževala”?? Curo! Zato, da si se splodila in zdaj imaš bianco menico za svoje “življenjsko zavarovanje”!
Naj se javi baba, ki NI po svojem izobraževanju takoj zajahala desca s prefriganim planom, da se razplodi in si tako oskrbi svoje ritno udobje na račun drugih!
Če se trkate po prsih, da ve “vzdržujete” partnerja. Ja, in zakaj ste ga V PRVI VRSTI sploh zajahale??! A, a, a! Pa smo tam! Ker dobro veste, kako si s fračo dolgoročno priskrbeti udobje na račun drugih!!!




Evo ga, debel kup sprenevedanja!
Perspektivni fantje, je rekla. Ha! Perspektivni za kaj? Ja, točno to: za fračo nafilat in doživljenjsko vzdrževanje babovja in frocovja!
Pa če še tko študirate in ste perle (v nekih glupih tajništvih in PR pisarnicah), razlike v vašem osnovnem “življenjskem zavarovanju” ni! A je to vaša izobrazba mogoče? Vaše perla sposobnosti? NEE!!! Ampak desc, s katerim se splodite, povržete mladiče in ajde, zdaj me pa rihtaj in vzdržuj!
Dajte nehat, no! Izobražene, sposobne, my ass! A katera upa resno odgovorit: kje bi bile brez desca in razploda, a? Bi ve curo furale svoj lajfstajl samo z vašo super duper izobrazbo in perla magic sposobnostjo! Točno veste, da se na to dvoje ne morete zanašat. Lahko se pa zanašate na svoje frače, s katerimi hakljate desce, da vas oskrbujejo!
Naj se javi ena, ki po uh in ah izobrazbi ni šla takoj filat svoje frače in prikovat desca v “vajino” (beri: tisto, ki si jo je baba zase naumila) “družinsko srečo”!
Je ni take!
[/quote]
Ma jaz bruham, če bi jo dala komu zato, da imam materialne dobrine. No jaz očitno ne pašem v tvoj miselni svet. Pa nobena od mojih frendic tudi. Ena je recimo diplomirala in si našla mesarja. Zdaj gojita koze. Ne me vprašat zakaj. Dosti takih poznam, ki so diplomirale, pa njihovi izbranci niso. Ena je zdravnica in poročena s taksistom. Ena je prav tako zdravnica, moz pa dela kot krupje. Ena je vzgojiteljica, moz je natakar. Kr neki. Spodbijam tvojo teorijo, sicer pa itak provociraš. Ne morem ti pomagat, ce iščeš žensko blond 60 90 60 in z nafilanim gobcem. Tipo melanija. Ej sorci, okrog tebe so tudi normalne punce.


Pa ne moreš tega verjet, kakšno skalovje polni babje betice!

Si vzdrževala partnerja … Ej, babše! A partnerja si pa šla zajahat, a?! In zakaj? A zato, da ga boš “vzdrževala”?? Curo! Zato, da si se splodila in zdaj imaš bianco menico za svoje “življenjsko zavarovanje”!
Naj se javi baba, ki NI po svojem izobraževanju takoj zajahala desca s prefriganim planom, da se razplodi in si tako oskrbi svoje ritno udobje na račun drugih!
Če se trkate po prsih, da ve “vzdržujete” partnerja. Ja, in zakaj ste ga V PRVI VRSTI sploh zajahale??! A, a, a! Pa smo tam! Ker dobro veste, kako si s fračo dolgoročno priskrbeti udobje na račun drugih!!!
[/quote]

Udobje? A to da kuham, likam pospravljam in skrbim za deca kot za froca je zate udobje?
Zato pa je toliko locitev ane? Zaradi udobja?




Evo ga, debel kup sprenevedanja!
Perspektivni fantje, je rekla. Ha! Perspektivni za kaj? Ja, točno to: za fračo nafilat in doživljenjsko vzdrževanje babovja in frocovja!
Pa če še tko študirate in ste perle (v nekih glupih tajništvih in PR pisarnicah), razlike v vašem osnovnem “življenjskem zavarovanju” ni! A je to vaša izobrazba mogoče? Vaše perla sposobnosti? NEE!!! Ampak desc, s katerim se splodite, povržete mladiče in ajde, zdaj me pa rihtaj in vzdržuj!
Dajte nehat, no! Izobražene, sposobne, my ass! A katera upa resno odgovorit: kje bi bile brez desca in razploda, a? Bi ve curo furale svoj lajfstajl samo z vašo super duper izobrazbo in perla magic sposobnostjo! Točno veste, da se na to dvoje ne morete zanašat. Lahko se pa zanašate na svoje frače, s katerimi hakljate desce, da vas oskrbujejo!
Naj se javi ena, ki po uh in ah izobrazbi ni šla takoj filat svoje frače in prikovat desca v “vajino” (beri: tisto, ki si jo je baba zase naumila) “družinsko srečo”!
Je ni take!
[/quote]

Umiri malo konje, bitje zakompleksano. Kje pa živiš, da imaš tako slabe izkušnje? Faks mi je omogočil, da sem takoj po diplomi dobila dobro službo v tedaj uglednem podjetju. Z delom v tujini sem v dveh letih zaslužila stanovanje, oprema pa je bila darilo staršev. Malo kasneje sva takrat še s fantom ugodno kupila še eno stanovanje, moj delež je bil 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, plačano v gotovini. Čez leta sem podedovala še stanovanje staršev. Tudi ko je v moji branži nastopila kriza, sem se kar dobro ujela in splavala. S svojimi dohodki in premoženjem bi tudi brez moža čisto dobro shajala. Sem pa izbirala med tistimi, ki so veljali za perspektivne. Ne zato, da bi se jaz šlepala nanj, ni pa mi bilo do tega, da bi se kdo drug vse življenje šlepal name.

Popolnoma, zavoženo staro monovsko babovje znova polno pametovanj. Razne največje primitivke ne razumejo niti kaj pomeni polnoletnost in bi se šle lstništva, ne izuči jih niti, ko jih odrasli otroci upravičeno nasuvajo v rit.

Avtorica, tri tedne je za večino premalo, da bi se adaptirali v popolnoma novo okolje, nov sistem, ki je drugačen od srednješolskega. Potrpi vsaj dva meseca in se potem odločaj. Ni pa tudi vse v študiju, tričetrt babam študij ne bo nikoli nikjer koristil in tudi nobenega znanja nimajo od njega, v prihodnosti kaže le še na slabše, saj se je marsikje že začelo cenit znanje in ne izobrazba, javna uprava pa tako ne bo več dolgo vzdržala, da bi zaposlovala nesposobne meglomešalke z diplomami v takem obsegu.

Umiri malo konje, bitje zakompleksano. Kje pa živiš, da imaš tako slabe izkušnje? Faks mi je omogočil, da sem takoj po diplomi dobila dobro službo v tedaj uglednem podjetju. Z delom v tujini sem v dveh letih zaslužila stanovanje, oprema pa je bila darilo staršev. Malo kasneje sva takrat še s fantom ugodno kupila še eno stanovanje, moj delež je bil 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, plačano v gotovini. Čez leta sem podedovala še stanovanje staršev. Tudi ko je v moji branži nastopila kriza, sem se kar dobro ujela in splavala. S svojimi dohodki in premoženjem bi tudi brez moža čisto dobro shajala. Sem pa izbirala med tistimi, ki so veljali za perspektivne. Ne zato, da bi se jaz šlepala nanj, ni pa mi bilo do tega, da bi se kdo drug vse življenje šlepal name.
[/quote]

Hahaha, reče ta “ful uspešna”, ki brez deca vseen ni mogla.
Ja, ja, potem gre pa izgovarjanje takole za nazaj: “tudi sama bi vse to dosegla”. No, obrni, kakor koli češ. Sama NISI dosegla, ker si se po hitrem postopku zahakljala za tiča! Od tu dalje nikoli več ne moreš trditi, da “bi lahko tudi sama”. NISI. In edino to ostane!


Ma jaz bruham, če bi jo dala komu zato, da imam materialne dobrine. No jaz očitno ne pašem v tvoj miselni svet. Pa nobena od mojih frendic tudi. Ena je recimo diplomirala in si našla mesarja. Zdaj gojita koze. Ne me vprašat zakaj. Dosti takih poznam, ki so diplomirale, pa njihovi izbranci niso. Ena je zdravnica in poročena s taksistom. Ena je prav tako zdravnica, moz pa dela kot krupje. Ena je vzgojiteljica, moz je natakar. Kr neki. Spodbijam tvojo teorijo, sicer pa itak provociraš. Ne morem ti pomagat, ce iščeš žensko blond 60 90 60 in z nafilanim gobcem. Tipo melanija. Ej sorci, okrog tebe so tudi normalne punce.
[/quote]
Baba al pa kandelaber, ni razlike. Ne dopoveš ne enemu ne drugemu, s tem da je drugi vsaj malo bolj kooperativen.
Ja, in? Če so tvoje direktorice pobrale taksiste in kozarje?
Ne zapopadeš.
A to kaj spremeni dejstvo, da so se šle ZAHAKLJAT ZA TIČE??!
Ne!
Kaj ji pomaga bit direktorica, če pa ni mogla živet brez tiča, pa magari od taksista?!
To je ta prefrigani samoohranitveni nagon babovja, ki nima zveze s tem, na koga je tič pripet, na taksista al pa menedžerja.
Baba ne more preživet, ne da bi se zahakljala za tiča!!! Direktorica gor ali dol! To je babji nagon. V čem ste uspešne? Pri plači? Ja, in? Ko pa vprašamo, kaj je bilo prej: visoka plača ali tič v frači, pa takoj vidimo, v katerem grmu je kateri tič!!!
Naj se javi ENA, ki svojega življenja, pa ni važno, s koliko visoko plačo, ne vzdržuje zahakljana za tiča!!!
Ena!

Je ne bo!

Hahaha, reče ta “ful uspešna”, ki brez deca vseen ni mogla.
Ja, ja, potem gre pa izgovarjanje takole za nazaj: “tudi sama bi vse to dosegla”. No, obrni, kakor koli češ. Sama NISI dosegla, ker si se po hitrem postopku zahakljala za tiča! Od tu dalje nikoli več ne moreš trditi, da “bi lahko tudi sama”. NISI. In edino to ostane!


Baba al pa kandelaber, ni razlike. Ne dopoveš ne enemu ne drugemu, s tem da je drugi vsaj malo bolj kooperativen.
Ja, in? Če so tvoje direktorice pobrale taksiste in kozarje?
Ne zapopadeš.
A to kaj spremeni dejstvo, da so se šle ZAHAKLJAT ZA TIČE??!
Ne!
Kaj ji pomaga bit direktorica, če pa ni mogla živet brez tiča, pa magari od taksista?!
To je ta prefrigani samoohranitveni nagon babovja, ki nima zveze s tem, na koga je tič pripet, na taksista al pa menedžerja.
Baba ne more preživet, ne da bi se zahakljala za tiča!!! Direktorica gor ali dol! To je babji nagon. V čem ste uspešne? Pri plači? Ja, in? Ko pa vprašamo, kaj je bilo prej: visoka plača ali tič v frači, pa takoj vidimo, v katerem grmu je kateri tič!!!
Naj se javi ENA, ki svojega življenja, pa ni važno, s koliko visoko plačo, ne vzdržuje zahakljana za tiča!!!
Ena!

Je ne bo!
[/quote]

Po kakšnem hitrem postopku? Če nisem bila dovolj jasna – najprej sem si ustvarila materialno eksistenco (eno stanovanje za prebivanje, 3/4 delež stanovanja za oddajanje v najem, služba v dobro stoječem podjetju), šele po doseženem sem se odločila za resnejšo zvezo in kasneje zakon in otroka. Ne zato, da bi me moral kdo vzdrzevati, ampak ker sem želela biti z nekom in imeti otroka z njim. Ko sem šla proti 30, mi je zapasala umirjenost, bližina, občutek doma. Ne iz potrebe, iz želje. Tudi če bi bila sama z otrokom, nama ne bi bilo hudega.

Hahaha, reče ta “ful uspešna”, ki brez deca vseen ni mogla.
Ja, ja, potem gre pa izgovarjanje takole za nazaj: “tudi sama bi vse to dosegla”. No, obrni, kakor koli češ. Sama NISI dosegla, ker si se po hitrem postopku zahakljala za tiča! Od tu dalje nikoli več ne moreš trditi, da “bi lahko tudi sama”. NISI. In edino to ostane!


Baba al pa kandelaber, ni razlike. Ne dopoveš ne enemu ne drugemu, s tem da je drugi vsaj malo bolj kooperativen.
Ja, in? Če so tvoje direktorice pobrale taksiste in kozarje?
Ne zapopadeš.
A to kaj spremeni dejstvo, da so se šle ZAHAKLJAT ZA TIČE??!
Ne!
Kaj ji pomaga bit direktorica, če pa ni mogla živet brez tiča, pa magari od taksista?!
To je ta prefrigani samoohranitveni nagon babovja, ki nima zveze s tem, na koga je tič pripet, na taksista al pa menedžerja.
Baba ne more preživet, ne da bi se zahakljala za tiča!!! Direktorica gor ali dol! To je babji nagon. V čem ste uspešne? Pri plači? Ja, in? Ko pa vprašamo, kaj je bilo prej: visoka plača ali tič v frači, pa takoj vidimo, v katerem grmu je kateri tič!!!
Naj se javi ENA, ki svojega življenja, pa ni važno, s koliko visoko plačo, ne vzdržuje zahakljana za tiča!!!
Ena!

Je ne bo!
[/quote]

Glede tega ne vidim, da bi bilo kaj narobe. Saj te nihče ne sili, da ga daš babi. Drži ga zase, ali daj decu. Mogoče ti gejevska filozofija nastavi, skoči, pojdi, pozabi, bližje. Prav nobena pa nikogar ne sili v spocetje otroka.

Tisti, ki smetite temo ste namen dosegli, zdaj nehajte in pejte seksat svoje babe.

upam, da bo avtorica prebrala poste od tipa, ki piše o monovskih lajdrah in se bo lahko zamislila, koliko se v resnici na tipe lahko zanese in kako v resnici razmišljajo.
Ženska, ki pri 16 – do 19 leta živi kot zakonska družica (sta vsak večer skupaj spala) je precej neumna, starši so zatajili na polni črti, da so to sploh dopuščali.
Spravi se k sebi ženska in poglej malo izven okvira fantovega tiča. Ne zapravljaj priložnosti kot ena stara baba.


Starši dopuščali?
Kaj pa sploh kot starš lahko dopuščaš toliko staremu otroku, če se on odloči drugače? Ga zapreš v klet?
Če si otroka vzgojil v odgovorno osebo si uspel kar pomen, da ga nimaš ves čas na ketni.

Avtorica pa razvajeno dete s polno ritjo vsega, glada zgolj na lastne občutke in ne razmišlja več od tega kako se bo imela danes fino….


Starši dopuščali?
Kaj pa sploh kot starš lahko dopuščaš toliko staremu otroku, če se on odloči drugače? Ga zapreš v klet?
Če si otroka vzgojil v odgovorno osebo si uspel kar pomen, da ga nimaš ves čas na ketni.

Avtorica pa razvajeno dete s polno ritjo vsega, glada zgolj na lastne občutke in ne razmišlja več od tega kako se bo imela danes fino….
[/quote]

Mislim, da odgovorni starši pa imajo še toliko vloge in moči, da njihove 16 letne hčere ne živijo vsak dan pri fantu in ne prenočujejo po tujih bajtah vsak dan.
Punca že tri leta živi v taki zvezi.
Vidim pa, da je veliko monkelj, ki očitno komaj čakajo, da so punce stare 15 let in potem lahko fračarijo okoli, starši pa vsi srečni, ker jim otrok ni treba več ne futrat ne se ukvarjati z njimi.


So samski. Le zakaj?

Hahaha, reče ta “ful uspešna”, ki brez deca vseen ni mogla.
Ja, ja, potem gre pa izgovarjanje takole za nazaj: “tudi sama bi vse to dosegla”. No, obrni, kakor koli češ. Sama NISI dosegla, ker si se po hitrem postopku zahakljala za tiča! Od tu dalje nikoli več ne moreš trditi, da “bi lahko tudi sama”. NISI. In edino to ostane!


Baba al pa kandelaber, ni razlike. Ne dopoveš ne enemu ne drugemu, s tem da je drugi vsaj malo bolj kooperativen.
Ja, in? Če so tvoje direktorice pobrale taksiste in kozarje?
Ne zapopadeš.
A to kaj spremeni dejstvo, da so se šle ZAHAKLJAT ZA TIČE??!
Ne!
Kaj ji pomaga bit direktorica, če pa ni mogla živet brez tiča, pa magari od taksista?!
To je ta prefrigani samoohranitveni nagon babovja, ki nima zveze s tem, na koga je tič pripet, na taksista al pa menedžerja.
Baba ne more preživet, ne da bi se zahakljala za tiča!!! Direktorica gor ali dol! To je babji nagon. V čem ste uspešne? Pri plači? Ja, in? Ko pa vprašamo, kaj je bilo prej: visoka plača ali tič v frači, pa takoj vidimo, v katerem grmu je kateri tič!!!
Naj se javi ENA, ki svojega življenja, pa ni važno, s koliko visoko plačo, ne vzdržuje zahakljana za tiča!!!
Ena!

Je ne bo!
[/quote]

haha a je možno, da tebe dejansko moti, da smo bile s tipi? 🙂 Ja madoniš s kom pa oz. zakaj bi bile same, če je pa v dvoje lepše? Dejansko misliš, da so deci tu žrtve? 🙂 Ja sej jim ni bilo treba vtikat ga nikamor, če ne bi hotel. Samo nimajo vsi radi fantov, kot očitno nekateri.

Hahaha človek res pozabi na svoje skrbi in se nasmeje ob vseh teh komentarjih. Čisto vsi ste se zabili le v to, da imam fanta in kakšno je moje razmerje z njim. Imava zdrav odnos, razmisljava o prihodnosti, starsi naju podpirajo in vidijo da sva resna. Ne govorim, da bova 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za vedno skupaj.
Hvala vsem studentom, ki ste se oglasili s podobnimi tezavami, ker vem, da nisem ne prva in ne zadnja. Vem, da bo ljubezen, ce je prava pocakala.
Zafrustrirani in zakompleksani starsi pa se prosim malo nadihajte svezega zraka. Nismo vsi enaki. Nekateri vemo kaj je odgovornost, nekateri to sele odkrivajo.
Hvala in lep pozdrav!

New Report

Close