Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sumim, da naju oče snema

Sumim, da naju oče snema

Smo 3-članska družina. Že od malih nog vem, da je oče obseden z mamo. Velikokrat sem ga že zasačila, ko je na vratih njune spalnice prisluškoval, kaj mama počne. Tudi snemalne naprave smo že našli pod posteljo oz. v njeni okolici. Bolano, vem. Ampak če mamo to ne moti, se nimam kaj vmešavati, čeprav sem že večkrat očetu rekla, da je bolan v glavo.

Zdaj pa sumim, da so njegove bolne navade napredovale. Sumim, da so snemalne naprave tudi drugod po hiši. Zakaj? Ko je oče zdoma, se seveda z mamo marsikaj pogovarjava, on pa se je že večkrat zarekel in izjavil to, kar sva se pogovarjali samo jaz in mama. Mami sem zaupala tudi marsikaj osebnega, kar očetu ne bi nikoli zaupala. On pa kar naenkrat za to ve. Torej upravičeno sumim, da najine pogovore snema. Če mame to ne moti, njena stvar, mene pa moti zelo in bom tudi ukrepala. Mene pa ne bo snemal! Kako naj se lotim postopka, da potrdim moje sume in da ga pristojni kaznujejo? Kako do dokazov? Sem že brskala po hiši, pa nisem ničesar našla.

 

Mogoče se mama in oče tudi pogovarjata in mu pove?

Odgovor na objavo uporabnika
mojca139, 14.05.2022 ob 15:11

Mogoče se mama in oče tudi pogovarjata in mu pove?

Tako osebnih stvari mu zagotovo ne bi povedala. Saj mi tudi ona zaupa kaj delikatnega, kar mi ona nikakor ne bi povedala, pa je oče to izvedel.

Kar MU ona ne bi povedala*

Da se na telefon namestit aplikacijo za prisluškovanje, še posname te lahko.

Jaz ne bi mogla tako zivet, sploh ne morem pomislit kaj takega, da bi me moz, oce itd.. Snemal, prisluskoval itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Juh, 14.05.2022 ob 16:15

Jaz ne bi mogla tako zivet, sploh ne morem pomislit kaj takega, da bi me moz, oce itd.. Snemal, prisluskoval itd.

Saj je tudi meni to huda muka. Ne moreš se normalno in sproščeno pogovarjati, ker veš, da te (lahko) nekdo snema. Grozljivo. Ne privoščim nikomur.

Odgovor na objavo uporabnika
Mene in mamo, 14.05.2022 ob 16:55

Saj je tudi meni to huda muka. Ne moreš se normalno in sproščeno pogovarjati, ker veš, da te (lahko) nekdo snema. Grozljivo. Ne privoščim nikomur.

Pojdi cimprej k zdravniku boga zenska! Ne vidis, da je vse v tvoji domisljii? Pa slabe tablete inas, reci jim, naj ti jih menjajo!

Odgovor na objavo uporabnika
Odgovor, 14.05.2022 ob 17:04

Pojdi cimprej k zdravniku boga zenska! Ne vidis, da je vse v tvoji domisljii? Pa slabe tablete inas, reci jim, naj ti jih menjajo!

ne serji ti.

pa saj ima vsak telefon snemalnik.zakaj sploh iščeš po stanovnaju naprave?

Odseli se pa bo.Ne vem koliko si stara, ampak če si odrasla pojdi na svoje. Mama te obišče pa se lahko nemoteno pogovarjata.

Dobi se detektor snemalnih naprav. Niti ni zelo drag, se mi zdi. Malo poguglaj. Druga možnost je detektiv. Ampak o tem se ne pogovarjaj z nikomer, če pa se misliš, pusti telefon doma. Guglaj pri prijateljici ali kje drugje, npr v knjižnici. Sledilno napravo na telefonu se tudi da odkriti. Samo ta storitev pri detektivu tudi ne bo predraga. A pazi, niçesar ne giglaj na domacem kompu ali svojem ali namiznem telefonu. Sicer pa se čimprej odseli

Najdi si sluzbo. Odseli se. To je vse, kar je v tvoji moci!

Kaksni ptistojni organi.. Dej ga srat.

Njegova hisa, njegova pravila/volja.

Pa srecno..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Bozgo, 16.05.2022 ob 16:39

Najdi si sluzbo. Odseli se. To je vse, kar je v tvoji moci!

Kaksni ptistojni organi.. Dej ga srat.

Njegova hisa, njegova pravila/volja.

Pa srecno..

 

kam naj se odseli!?!??! Pa taki problemi s cenami stanovanj, no. Ni to lahko

ne serji, no, zbudi se

Njegova hiša njegova pravila? Psihopat. Škoda, da te ni mama odvrgla v kanto, ko si bil majhen. Saj veš, njen otrok, njena pravila.

Danes obstajajo aplikacije, ki jo namestis na telefon.Aplikacija snema, prestreze lahko smse skratka, ce imata telefon med zaupnim pogovorom v blizini lahko on dejansko preko vajinega telefona prisluskuje.Factory reset oz povrnitev tovarniskih nastavitev resi zadevo.

Vedno pravim da imajo stene ušesa, zato se doma nikakor nisem pogovarjala stvari za katere nisem želela da jih izvedo.

kaki vijaki pri stolu ali na telefonu

Odgovor na objavo uporabnika
Mene in mamo, 14.05.2022 ob 13:55

Smo 3-članska družina. Že od malih nog vem, da je oče obseden z mamo. Velikokrat sem ga že zasačila, ko je na vratih njune spalnice prisluškoval, kaj mama počne. Tudi snemalne naprave smo že našli pod posteljo oz. v njeni okolici. Bolano, vem. Ampak če mamo to ne moti, se nimam kaj vmešavati, čeprav sem že večkrat očetu rekla, da je bolan v glavo.

Zdaj pa sumim, da so njegove bolne navade napredovale. Sumim, da so snemalne naprave tudi drugod po hiši. Zakaj? Ko je oče zdoma, se seveda z mamo marsikaj pogovarjava, on pa se je že večkrat zarekel in izjavil to, kar sva se pogovarjali samo jaz in mama. Mami sem zaupala tudi marsikaj osebnega, kar očetu ne bi nikoli zaupala. On pa kar naenkrat za to ve. Torej upravičeno sumim, da najine pogovore snema. Če mame to ne moti, njena stvar, mene pa moti zelo in bom tudi ukrepala. Mene pa ne bo snemal! Kako naj se lotim postopka, da potrdim moje sume in da ga pristojni kaznujejo? Kako do dokazov? Sem že brskala po hiši, pa nisem ničesar našla.

 

kaj pa, če snema tudi tvojo slovensko mamico, ker ji ne zaupa? Sloves o slovenkah pa to…. vse več poročenih slovenk vara moža – Starševski Čvek (over.net)

TI si počena.

Enostavno, pojdi na sprehod z mamo, povej neko osebno stvar.

Če oče ne bo vedel nič. Ja potem prisluškuje v hiši. Drugače pa…

Veliko shizofrenikov ima podobne tezave. Verjetno si z razlogom doma pri teh letih. Ocitno bo treba na ponovni pregled o menjavi tablet ali doze.

Sodobne tehnologije omogočajo vse sorte špijonaže.

Zato pa mi, ko imamo delikatne pogovore, vedno telefone odnesemo v avto. Zelo slabo se zavedamo, da z mobilno tehnologijo ni več zasebnosti.

Odseli se in skrbi sama zase.

Očeta pa ne vabi k sebi, da ti česa ne podtakne 🙂

New Report

Close