Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Suparji so popolnoma brez manir

Suparji so popolnoma brez manir

Supajo med plavalci – naj gredo na svoj del plaže, ne pa tam kjer je največ ljudi! Neka stara kuzla 40+ je suparila, pa še neka mularija tudi. Ok, naj gredo iz vode tam ali v vodo, potem pa naj gredo nekam drugam!

Oo… To sem bila pa jaz in moji pa še par tujih otrok, ki jih animiram med počitnicami 🙂 sorči se še učimo. Ko padem dol, mi je lažje ponovno na sup v nižji vodi kot nekje v globoki.

Prosimo za malo razumevanja. Saj ste na dopustu, no stress. Uživajmo. Jutri vas vabim, da se mi pridružite pri veslanju, bomo šli bolj v globoko.

Jaz sem bom kar vpletla tu, čeprav nisem imela težav. Ja, razumem, da je lažje nazaj, če si v plitvini, samo, če se pa v plavajočega odraslega ali huje otroka zabiješ je pa tudi zelo slabo. Poškodbe glave med plavanjem niso hec. Ni treba iti supat med največ plavalcev in ni treba it plavat med suparje.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 19.07.2023 ob 22:36

Oo… To sem bila pa jaz in moji pa še par tujih otrok, ki jih animiram med počitnicami 🙂 sorči se še učimo. Ko padem dol, mi je lažje ponovno na sup v nižji vodi kot nekje v globoki.

Prosimo za malo razumevanja. Saj ste na dopustu, no stress. Uživajmo. Jutri vas vabim, da se mi pridružite pri veslanju, bomo šli bolj v globoko.

Kokica, če ne moreš na sup v globoki vodi, potem ga pusti, ker ni zate. Otroci tudi brez problema pridejo gor kjerkoli. Zato odpeketaj ven ali pa v globoko vodo. Sup ni za plitvino.

Odgovor na objavo uporabnika
huju, 20.07.2023 ob 07:13

Kokica, če ne moreš na sup v globoki vodi, potem ga pusti, ker ni zate. Otroci tudi brez problema pridejo gor kjerkoli. Zato odpeketaj ven ali pa v globoko vodo. Sup ni za plitvino.

Ne, ne bom 🙂 ne bit tako zategnjeni in naoštreni, so počitnice. Zagotovo obstajajo plaže, kjer ni nikogar okoli vas, lahko greste tam. Jaz sem svoj teritorij markirala od rojstva in se ne mislim umikati nikomur. Sorči…

Ma dosadni ste s temi supi, glih vsako sranje morate kupit, ki vam ga tiščijo v goltanec. Vse, samo da ste kao in. Zgledate pa kot štorasti orangutani na tej plastiki blesavi. Same smeti producirate, to je pa vse kar je od tega.

Važno, da se imamo fajn. Kako zgleda ali ne, popolnoma nepomembno

Supa nimam zato, da se vozakam v plitvini, 50m levo ali desno ampak vedno odsupam na neko oddaljeno destinacijo, otoček, uvala…je pa tudi meni to mimo ja, da se prekucuješ v plitvini med kopalci.

Supajo motoricni debili. Middle age, z mulci, ali upokojenci. Se jim zdi blazno fajn, ker drugega ne znajo. Kajak je prehud, plavati ne zmorejo toliko, windsurf je itak prevec.

In potem se jajcajo med plavalci in otroki z rokavcki, pocutijo se ko jebeni Marco Polo, inko gredo po kosilu malo zaleknit, njihov supi kraljujejo na plazah…

Debili pac. Glede na to, kako brezobrazni so, bo ze drugo leto zakonodaja za njih, da se malo umirijo.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 20.07.2023 ob 08:25

Ne, ne bom 🙂 ne bit tako zategnjeni in naoštreni, so počitnice. Zagotovo obstajajo plaže, kjer ni nikogar okoli vas, lahko greste tam. Jaz sem svoj teritorij markirala od rojstva in se ne mislim umikati nikomur. Sorči…

Moraš biti pa orng blesav če se gužvaš med plavalci. Potem ne moreš res supat, ker bi sigurno koga zadel ali s supom ali pa veslom. S supom greš v globoko vodo.

Enako je z napihljivimi neumnostmi tipa flamingo v plitvi vodi – ajd, za otroke še pogojno, za starejše totalno debilno. Pejt se to nekje, kjer si na samem, ne tam, kjer je veliko ljudi.

prileze mularija na supih v plitvino in med sebe stiste otroka, ki ni bil plavalec, da bi jim se umaknil. Mularija ne obvladuje supa in skoraj pomečkajo otroka. Da jih teram nekam.

Neplavalci morajo biti obvezno pod nadzorom staršev, ki niso več kot 1m oddaljeni in morajo biti phone free, da lahko spremljajo kaj neplavalec počne. Sekundarnih zadušitev je v morju največ. Niso suparji krivi.

@neumno jaz se kopam na tem kosu plaže že 40 let, poleti in pozimi… gužvajo se drugi.. plavalci bi morali po tvoji logiki tudi plavati v globoki vodi, kaj počnejo v plitki?

Nikoli nobenega zadela. Lahko bi bila profesionalni šofer česarkoli, tudi pilot letala. Zato, ker se zavedam da DRUGI ne znajo voziti in paziti nase.

plavam na globokem, mimo mene se prisvaljka nek penzionist in se začne nekaj obračat sem tja in me butne s supom (šel je tudi blizu moje glave) nekaj zamomlja in odšiba dalje

 

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 20.07.2023 ob 13:35

Neplavalci morajo biti obvezno pod nadzorom staršev, ki niso več kot 1m oddaljeni in morajo biti phone free, da lahko spremljajo kaj neplavalec počne. Sekundarnih zadušitev je v morju največ. Niso suparji krivi.

@neumno jaz se kopam na tem kosu plaže že 40 let, poleti in pozimi… gužvajo se drugi.. plavalci bi morali po tvoji logiki tudi plavati v globoki vodi, kaj počnejo v plitki?

Nikoli nobenega zadela. Lahko bi bila profesionalni šofer česarkoli, tudi pilot letala. Zato, ker se zavedam da DRUGI ne znajo voziti in paziti nase.

In ker si tam že 40, si domišljaš, da je kar tvoja in da imaš več pravic od ostalih? :-)))

Odgovor na objavo uporabnika
predlogo, 20.07.2023 ob 13:47

In ker si tam že 40, si domišljaš, da je kar tvoja in da imaš več pravic od ostalih? :-)))

Ma kakšne pravice.. jaz sem že del notranje opreme. Morska deklica. To je moj dom. Tako da nisem jaz tista, ki se gužva. Nagužvali so se drugi in delajo gužvo ta dva meseca. Kje ste mudonje novembra, pa januarja? Takrat se ne hodite gužvat a? 🙂

Najlepše je bilo, ko ste bili zaprti doma med korono. Ljubim pametnega JJ v čelavo glavo, samo zato ker vas je zaprl. Spet bi moral.  Na naslednje volitve bom šla in zanj volila, samo če mi priseže da vas bo spet zaprl 🥰

Stari klocki se stanje slabša, zato se obnaša vedno bolj neumno. Misli, da bo s supom pregnala vse ostale z “njene” plaže. Taki hitro pomagaš, da telebne v plitvo vodo. Pa naj uživa v njej, ko je pa tako fajn v njej 😀

New Report

Close