Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Super luštna knjiga za brat! Priporočam!

Super luštna knjiga za brat! Priporočam!

Cecelia Ahern: P.S. Ljubim te!

Zabaven in romantičen opis, kako je mlada ženska po smrti svojega moža “opravila” naloge s “seznama” stvari, ki jih v življenju mora opraviti – seznam je napisal njen mož pred smrtjo.

Res šponska knjigica…sama sem jo včeri požrla, kljub 470 strani obsežni zadevi :-))))

LP

O hvala za ta lep nasvet , jaz namreč ljubim knijge, tiste zares dobre. No jaz ti pa priporočam: Trije v postelji- zares dobra

p.s upam da je nisi že prebrala

imaš ti še kakšen predlog?
lp p.

nisem še brala! Hvala!

Trenutno nimam nobenga predloga na zalogi…sem mal v zaostanku z branjem :-))

Aja, od Roberta Ludluma Škorpijonova iluzija 1. in 2. del. Gre pa za enga “upokojenga” mladega pripadnika obveščevalne službe, ki ga ponovno rekrutirajo, da izsledi in likvidira izjemno nevarno teroristko, ki ima svoje pripadnike po celem svetu in se nameni ubiti 4 glavne svetovne predsednike zaradi delno političnih predvsem pa ljubezenskih vzrokov (mož, družina).

Skratka tud ful napeta zadeva!

Avtorica te knjige je napisala še eno. Žal ji ne vem naslova, ker jo še čakam.

grem v knjižnico danes preverit, če jo imajo… :-))

Pred dnevi je ena omenjala eno knjigo, nekaj v zvezi z zmajem… Kdo ve?

tek za zmajem??

ja, hvala

ni za kaj!

:-))

Punce, ste že brale “Gozd obešenih lisic” Arta Paasilinne? Perfektna knjiga, najboljša njegova pa tudi druge njegove ne zaostajajo kaj dosti. Priporočam.

Danes začnem z P.S. Ljubim te, vse ostalo že prebrano.

P.S. Ljubim te,
prebrala. super knjiga.

žal ostalih njenih še nisem uspela kupiti
sploh tile dvi se mi zdita vsebinsko zanimivo
Für immer vielleicht
Zwischen Himmel und Liebe

k.

Hvala, si jo bom sposodila, ko bo prosta. 🙂

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

jaz sem prebrala njeno knjigo v angleščini: Love, Rosie.
enkratna

pisateljska dama pa je precej mlada, še ne 30 letnica; hčerka irskega ministrskega predsednika.

Jaz pa nisem brala te, sem pa prejšnji teden brala Angele in demone od Dana Browna. Sem jo tudi požrla.

Angele in Demone sem tudi jaz prav “požrla” poleg Herry Potterja, te knjige so mi bile res všeč

Mene zelo navdušile: Pilotova žena Shreve Anita, Samantina pisma Jenifer Patterson James, Fielin otrok Matthee Dalene.

l.p. Marija

Fielin otrok je bila tudi meni zelo všeč. Pa še: Balzac in kitajska šiviljica.

New Report

Close